108 Shares 6534 views

Solonego łososia – przepis

Ryba składnik stół – integralną częścią każdego wypoczynku, fakt ten jest trudno argumentować. Rozpatrzmy bardziej szczegółowo. Norweski łosoś – prawdziwa ozdoba świątecznego stołu. Jednak niewielu przygotowuje to danie sam. Większość ludzi po prostu zamówić w restauracji. Jednak z pomocą tego artykułu będziesz w stanie ugotować rybę na własną rękę. Opiszemy szczegółowo szereg sposobów. Solony łosoś, recepta , które dostarczamy do ciebie, nie będzie się różnić od przechowywania zakupionych lub zamówić w restauracji.

Tak więc, do przygotowania potraw, należy: ziele angielskie – groszek, świeży łosoś, sól – dość duże, biały pieprz, liść laurowy. Solonego łososia, przepis, który można zobaczyć poniżej, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę hostessy, którzy używali zaskoczyć każdego z jego talentem kulinarnym.

Przygotowanie: Najpierw trzeba przygotować rybę. Pamiętaj, aby dokładnie umyć oczyścić łososia z łusek, usunąć wnętrzności. Następnie ponownie dokładnie przemyć produkt.

Następnie przeciąć na pół wzdłuż łososia – będzie łatwo dostać wszystkie kości. Następnie rozłożyć łososia w torbie lub papieru, pre-solone. Wlać sól na wierzchu ryby ponownie. Następnie posypać rybę z pieprzem, dodać i pieprzu. Top cover ryby liści laurowych. Wyłączyć lub zamknąć papierową torbę. Następnie dodajemy rybę w lodówce. Dzień musi stać. Otrzymujemy przez cały dzień łososia, poszerzyć, umyć go. Karmienie go do stołu lepiej pokroić na kawałki, oczyszczone skóry i pieprz dodatkowo aromatyzowane.

Jeśli nie pozbyć wnętrzności ryb przed jego soli, jelito da gorzki smak wszystkie ryby.

Istnieje także opcja: gotować ryby w solance. wymaga to koper, 1 łyżka soli, 2 łyżki łyżki cukru. Wszystkie te wstępnie oczyszczone RUB ryby, posypać tej mieszaniny papieru, owinąć szczelnie filety z łososia. Pozostawić w lodówce ten pakiet jest zalecana przez trzy dni. To czas przygotowania i sprawiają, że ryby bardziej słona niż w pierwszej wersji.

Solone łososia można wytworzyć w inny sposób. On jest w następujący sposób: wystarczy tylko ryby, wyśmienitą sól i czarny pieprz – gruntowych.

Starannie przygotować rybę: oczyszczone z kości i wnętrzności, jeśli to konieczne, odciąć głowę. Pamiętaj, aby spróbować jakość leczenia jest bardzo ważne. Nie należy pozostawiać go w całości, i pokroić w cienkie paski. Otrzymaną mieszaninę następnie wycierając część pieprz, sól i dodać taśmę w pojemniku, istnieje także wlać sól i pieprz. Sól i pieprz powinno być dużo, jak wynika z ryb będzie nadal solone – są dotknięte podczas kąpieli solankowych. W temperaturze pokojowej, spieczoną ryby opuszczają tylko 40-60 minut.

Ta ryba można łatwo używać jako alternatywny nadzieniem zmiennika dla sushi. To doskonale pasuje w tym przypadku i nie będzie gorzej niż czerwonym ryb lub łososia.

Solonego łososia, przepis którym objawione poprzez wszystkie niezbędne do smaku swoją drugą połowę. To danie może działać jako główny. W niektórych przypadkach stosuje się go jako przekąskę. Solony łosoś, recepta, które teraz widzisz, ma delikatny smak. Nawiasem mówiąc, poziom zasolenia ryb można kontrolować siebie. Nie ma lepszego przekąski do piwa, a nie solonego łososia. Przepis wiesz, mamy tylko do jego przestrzegania!

Tak więc, jak widać, główna różnica w tych receptur czas kąpieli solankowych. Jeśli chcesz łosoś okazało prawie sól – jeśli srednesolenoy użyć trzeciej opcji – po drugie, a jeśli chcesz, aby czuć się dobrze sól – trzeci. Nawiasem mówiąc, jeśli nie podoba pieprz, można zastąpić ją innymi przyprawami. To cały sekret!