383 Shares 8968 views

Szczoteczka do zębów Vitality Precision Clean Oral-B: opis, instrukcja, opinie klientów

Elektryczne szczoteczki do zębów pomaga walka tablica efektywne niż konwencjonalne modele. są one również o wiele lepiej do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Dziś proponujemy rozważyć bardziej szczegółowo elektryczna szczoteczka model Vitality Precision Clean Oral-B.


opis

Szczoteczka do zębów Oral-B Vitality Precision Clean – urządzenie, które pozwala osiągnąć optymalne rezultaty czyszczenia bez większego wysiłku. Urządzenie pozwala dokładnie i skutecznie usunąć 100% miękkiej płytki nazębnej i szkliwa ciemnienia. Można go używać na co dzień.

Model Vitality Precision Clean Oral-B został opracowany w technologii 2D chemiczna działania, który dostarcza ruchu posuwisto-zwrotnego obrotowej głowicy. aplikacje zabezpieczające zapewniają zaokrąglone końce włosia.

Dzięki wbudowanemu w timer, który został zaprojektowany przez dwie minuty, co jest zalecane przez lekarzy dentystów, zawsze będziesz wiedzieć, kiedy but ma się ku końcowi. Nawiasem mówiąc, urządzenie może nie tylko czyścić zęby, ale także masować dziąsła. I przyspiesza krążenie krwi i poprawia ich kondycję.

Charakterystyczną cechą tej elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B Vitality Precision Clean – pozwala oczyścić każdy ząb indywidualnie chwytając przestrzeni międzyzębowych. Zatem ryzyko rozpadu jest zredukowana do minimum.

Uchwyt pół gumy, ergonomiczny i wygodny. Dzięki temu urządzenie wygodnie leży w dłoni i nie ślizgać. Użyj szczoteczki do zębów Vitality Precision Clean Oral-B może nawet dzieci od trzech lat.

Dane techniczne i sprzęt

Elektryczna szczoteczka do zębów Doustnie B Żywotność precyzyjne Czyste ma następujące wymiary: długość 22 cm, szerokość 12 cm, wysokość 8 cm waży około 109 g .. Urządzenie jest przeznaczone do rutynowego czyszczenia mechanicznego. W tej chwili jej głowa sprawia 7600 obrotów. Sztywność włosia na końcach, średnia pakiecie.

Jeżeli chodzi o właściwości funkcjonalne, model wyposażony w pracy zegara i wskaźnika zużycia przetwarzania koloru jednego pola sygnału dźwiękowego. Urządzenie pracuje z całkowicie naładowanej baterii przez maksymalnie siedem dni. Ciągła operacja trwa około godzinę. Przewód zasilający długość – 90 cm.

Urządzenie działa tylko w jednym trybie.

Żywotność sprzedawane Precision Clean Oral-B razem z dyszą i precyzja ładowarki.

akcesoria opcjonalne

Szczoteczka do zębów Oral-B Vitality Precision Clean wiąże się z wykorzystaniem różnych dodatkowych załączników wydanych przez tę markę. Jedynymi wyjątkami są Sonic and Cross Action. Ale mimo to, każdy będzie mógł wybrać dla siebie akcesoriów, które pomogą jeszcze bardziej jakość do mycia zębów. Tak więc, można wybrać okrągłe lub owalne dyszę z innym układem włosia.

Istnieje kilka typów modeli akcesoriów, z których niektóre są wielofunkcyjne, dla wrażliwego szkliwa, wybielanie, czyszczenie przestrzeni międzyzębowych i tak dalej.

Najczęściej zestaw dysz sprzedawane dwa kawałki. Można znaleźć zestawy czterech jednostek.

Jak korzystać z urządzenia?

Najpierw trzeba całkowicie naładować urządzenie. Następnie, w niewielkiej ilości szczeciny wytłacza pasta do zębów. Mogą to być zarówno konwencjonalne i medycznych lub specjalne (np wybielacz). Pasty powinny być bardzo mało, tylko kropla o średnicy do 5 mm. Szczoteczka byłoby dobrze zrobić z samooczyszczające.

Wtedy urządzenie jest włączone, a umieszczone w jamie ustnej. nie jest konieczne, aby podjąć wysiłek. Wystarczy pojechać na szczoteczkę do zębów uzębienia. Wskazane jest, aby rozpocząć z czystym tylnymi zębami, a następnie stopniowo przesuwać się do przodu. Aby wiedzieć, kiedy należy przejść do następnej części jamy ustnej, dźwięk będzie wyzwalany co trzydzieści sekund.

Gdy wszystkie zęby są oczyszczone, a to jest po dwóch minutach wyłączyć urządzenie Oral-B Vitality Precision Clean.

opinie użytkowników

Model został wydany w 2012 roku iw stosunkowo krótkim czasie udało się uzyskać wiele pozytywnych opinii. Wszyscy ci, którzy wykorzystali do zębów Vitality Precision Clean, zauważył:

  • Urządzenie jest atrakcyjne i ergonomiczny kształt.
  • Po umyciu długo pozostawiając uczucie świeżości i czystości.
  • Po pełnym naładowaniu, urządzenie będzie działać przez tydzień. I to pomimo sprzątania dwa razy dziennie przez dwie minuty.
  • Rozsądna cena i wysoka jakość są połączone w jedną.
  • Model Vitality Precision Clean Oral-B montaż różnej jakości. Obudowa jest woda, nie ma luzów.
  • Pasta do zębów poświęca bardzo ekonomicznie, ponieważ potrzeba jest tylko kropla.
  • Można wybielić szkliwo bez dodatkowych past wybielających.
  • Wiesz, kiedy trzeba zmienić dyszę, ponieważ uchwyt posiada wskaźnik zużycia. Dlatego nie ma potrzeby, aby pamiętać, ostatni raz zmienił akcesorium.
  • Wystarczy kupić jedno urządzenie i kilka wskazówek, które mogłyby skorzystać z rodziny składającej się z kilku osób.

Ponadto, wiele z nich zauważył, że po przejęciu Vitality Precision Clean Oral-B, mają mniej odwiedzić dentystę dla celów terapeutycznych. Zmniejszało procent próchnicy i jakość powłoki szkliwa wyczyszczone.

Prawie jedyną wadą elektrycznej szczoteczki do zębów jest hałas podczas pracy, obecność tylko jednego trybu roboczego i stosunkowo wysoki koszt dysz wymiany.