390 Shares 1968 views

Najlepsze hookahs miasto – bar "Stożek" (Moskwa)

Mieszkańcy i goście miasta Czelabińsk codziennie zaprasza do wspaniałej dymu „podbić” – bar na poddaszu. Jest on otwarty od lutego 2015 r.


Budynek widać na fajki jest bardzo prosta: główny punkt w procesie poszukiwania – Kirov Street, gdzie w tle reszty budynków są dobrze podświetlonym jasny dwupoziomowa restauracja z dużym brązowym napisem nad drzwiami ze szkła.

wnętrze

Restauracja zajmuje dwa piętra konstrukcji. I na pierwszym i na drugim piętrze dostarcza tabele z wygodnymi siedziskami, jako że oferowane duże miękkie kanapy z poduszkami, które w sumie są przeznaczone dla 70 osób.

Wewnątrz każdy pokój Szisza zmierzchu panowania – wszystko opakowane w niebieskiej przestrzeni przytłumionym świetle, które gdzieś osłabia małe lampy żarowe i neonów. Całe wnętrze baru w nowoczesnym stylu. Ściany są ozdobione sztucznym kamieniu, w niektórych miejscach jest graffiti.

Bar „Stożek” (Moskwa) często zabawia swoich gości pokazy transmisji piłkarskich na dużych telewizorach plazmowych, które wiszą na ścianach instytucji.

nargile

Pierwszym powodem, dzięki któremu bar jest warte odwiedzenia „Stożek” (Moskwa) – pyszna i palić fajki, która jest przygotowana wyłącznie z ekspertami w swojej dziedzinie. Szisza sami mogą wybrać interesującą i niezwykłą mieszankę opartą na własnych preferencji, oferując optymalną fortecę dla każdego odwiedzającego.

Zakres ma ogromny wybór Szisza firmy tytoniowej, zakupione od dostawców z różnych krajów: Rosji, USA, Niemczech, Egipcie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Indiach.

Fajki wodne są wykorzystywane do napędzania tylko najwyższej jakości, od sprawdzonych producentów zamówionego: „Temple”, „Amy” i „Kaya”.

Kuchnia i bar

Kuchnia włoska i orientalna jest gotowa do zaoferowania swoim gościom bar, „Stożek” (Moskwa). Menu restauracji jest bardzo skromna – prezentowane są tylko pizzę, sushi i kilka desery. Ale menu jest przyćmione przez niedobór jakości prigovleniya tych potraw – goście otrzymają niewiarygodnie pyszne jedzenie po krótkim czasie od daty złożenia zamówienia.

Menu Bar oferuje nieco bardziej obszerną listę nazwisk niż menu. W szczególności, bar „Stożek” (Moskwa) jest gotowy do rozpoznania swoich gości z pysznych koktajli i shotami. Szczególnie popularny w tej instytucji strzałów „Boyarsky”, „Silver Bullet”, „królewski jagodowych” i „Kentucky EPL”, a wśród koktajli jest popyt „Absynt Sour”, „Martini Royale”, „Bacardi Cuba Libre” i, oczywiście, klasyczny alkoholowych „Mojito”. Oferował kawy i herbaty.

Na pasku znajdują się także instytucje i podpis koktajle: „First Aid Kit Squirrel” (dziesięć lub dwadzieścia małe pojemniki na podłożu, wewnątrz której mieszanina dużym asortymentem alkoholu i soku z cytryny), „+100 Mana” (wódka, sok pomarańczowy i pomarańczowy) i "+100 zdrowia" (wódka, "Blue Curacao" likier "Sprite", cytryna, ananas i maraschino cherry).

Takie koktajle serwowane w specjalnych butelkach, raczej przypomina zlewki. Nawiasem mówiąc, „+100 Zdrowia” i „+100 Mana” wzajemnie się uzupełniają, a barmani zawsze wskazują na możliwość ich kolejności w parze.

informacje dodatkowe

Bar „Stożek” (Moskwa) w ciepłym sezonie otwiera letni taras, gdzie goście mogą zjeść lub shisha zewnątrz.

Dla rozrywki pełen wrażeń zwiedzających przewidziane na parkiecie, gdzie można tańczyć do muzyki w tle ciągle gra w instytucji, a w weekendy – do życia. Ma możliwość zagrania w gry planszowe (warcaby, szachy, backgammon, domino, monopolu). W każdy piątek i sobotę, a także w święta instytucja administracja organizuje ciekawe pokazy, często z wesołych konkursów dla gości.

Bezpłatny dostęp do Internetu jest bezpłatny w punkcie dostępowym Wi-Fi, który pozwala fanów social networking, aby pozostać w kontakcie.

Administracja wzywa wszystkich, aby zrelaksować się w barze stoły „Bump” pre-booków za pośrednictwem telefonu, który można znaleźć w grupie oficjalnych instytucji w sieci społecznych „VKontakte”.

Loft Bar akceptuje zarówno gotówkowych i kart kredytowych. Możliwe jest również płatność za pośrednictwem banku.

Szisza „guzek” jest gotowy do przyjmowania gości codziennie i przez całą dobę.

restauracja Nahodtsya w mieście Czelabińsk, ulicy Kirowa, 80.