787 Shares 8101 views

Secrets of Surrender Avstodroma

Pomyślnie zakończone nauki jazdy, czy dana osoba lub instruktora w szkole jazdy. Przejdźmy teraz najgorsze – egzamin. W rzeczywistości, nic w niej niezwykle trudne, zwłaszcza jeśli wiesz, kilka prostych zasad. Kiedy trening z osobistym trenerem, weźmie cię na egzamin.


Normalnie, dostawa szczególności Obwód złożoność nie jest. Lepiej wiedzieć wcześniej jak testy, które powinny być zrobione, a co jest zabronione.
Po pierwsze, i co najważniejsze – nie zapomnij paszportu! Bez tej podstępnej książki z egzaminu zdjęć jest ponad zanim się zaczęło.
Często kandydatem dla kierowców przed egzaminem nie odbywa się przez kojące pigułki. Spokój – to dobra rzecz, ale powolna reakcja może grać z wami złośliwy żart. Lepiej powstrzymać się od tabletki.
Fani ekstremalnych ubrania, zwłaszcza obuwia, takich jak buty z wysokich obcasach lub buty armii na egzaminie lepiej jest poświęcić swoje zasady. Nic nie powinno rozpraszać uwagę.
Wszyscy słyszeliśmy, że inspektor przybywa na torze później niż w innych, czasami godzinę. Ponieważ rzadko egzaminowanych są początkiem egzaminu. Na próżno. Czas oczekiwania może być wykorzystane z pożytkiem – zapytaj instruktora jeździć kilka okrążeń na autodrome.

Kiedy trening z osobistym trenerem, on powie Ci datę cech tego układu oraz w tych lub innych inspektorów.

Tak więc egzamin. Autodrome nie zawsze jest pozioma platformy. Jest to konieczne, aby ocenić wcześniej istniejące zbocze iw momencie jej rozpatrzenia do rozważenia. Gdzieś na początku naciśnij na hamulec, gdzie już zawieszone.
Wszelkie Zdający zaniepokojony emisji – pierwszy lub ostatni do egzaminu? Często wybierają ten ostatni, twierdząc, że rufa inspektor pierwszy i zmęczony pod koniec egzaminu i nie śledzi dostawy. Cóż, jeśli nie jesteś jednym z nich. Lepiej jest mieć jedną z pierwszy! Jednym z powodów – nerwy. Im dłużej zwlekasz, tym większe prawdopodobieństwo błędu. Drugi powód – niesławny plan poddać. Jeśli liczba egzamin zacznie obsługiwać przydzielonego próg dwukrotnie nasilenie inspektora zaczyna śledzić kandydatów.
Cóż, masz do samochodu. Ziemia pod tobą nie powiedzie się. Już dobrze. Nie ma potrzeby się spieszyć. Dostosować pod jej fotela, kierownicy i lusterek. Trzeba wykonać 3 ćwiczenia. Nie martw się, jeśli inspektor patrzy tępo. Tak, robisz wszystko dobrze. Ale jeśli on da sygnał, masz zyskał 5 punktów karnych. Będziemy musieli zostawić samochód.
Oto kilka prostych zasad, aby zdać egzamin na torze wyścigowym. Przejście z treningu z osobistym trenerem, aby pomóc odpracować wszystkie umiejętności.

Bardziej przydatne dla początkujących, jak i doświadczonych kierowców artykułów – tutaj.