578 Shares 8710 views

"BMW" samochód. Stare modele i serie

BMW gama modelu zachwyca ciekawej i bogatej historii. Bawarskie przenośniki silnikowe produkowane samochody, które mają najlepsze specyfikacji świata. Ten producent od dawna szczęśliwych konsumentów do swoich tworów wysokiej jakości. Wszystkie modele można kupić w każdym kraju. Wynika to z faktu, że niemal stał się najbardziej popularne na rynku, firma „BMW”. Stary model jest obecnie często sprzedawane znacznie droższe niż obecnie. Są cenione nie tylko w Europie. Ponadto, należy zauważyć, że jakość i cena jest w pełni zgodne ze sobą.


BMW serii 8

Pierwsza maszyna z tej serii został przedstawiony w 1989 roku. Jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę samochodów „BMW”, starą generację modelu bazy stalowej E7 dla tego pojazdu. Samochód był produkowany od 1989 do 1999. Pojazd jest przypisany indeks E31. Ponieważ seria poszła tylko jeden model, fani mają nadzieję, że w kolejnej wersji.

BMW serii 7

Pierwszy samochód z serii przyszedł w 1968 roku, kiedy otrzymał indeks E3. Stał się znany lepiej pod nazwą New Six (BMW 7). Stary model okazał „przełom” w światowym przemyśle motoryzacyjnym. Był to luksusowy sedan, który został zakończony sześć typów jednostek, takich jak benzyna i olej napędowy. Kwestia ta została wykonana w latach 1968 do 1977. Nieco później nastąpił „Kontynuacja» – E23.

W sumie, ta seria obejmuje sześć rodzin. Najnowszy model (F01) powstała w 2013 roku i jest obecnie dostępne.

BMW serii 6

Pierwszy model został wydany w 1976 roku. Nazwano – E21. Bardzo długo (ponad 10 lat), wersja samochodu była modele serii E7. Ich różnica była, że bardziej nowoczesna technika jest w organizmie coupe. Po wydaniu został zatrzymany (w 1989 roku), został „zablokowany” w piwnicy przez 24 lat. Jednak stosunkowo niedawno, że popełnił restyling. W serii, istnieją tylko trzy rodziny.

BMW Seria 5

Przez 1972, nie było mowy o nowym samochodzie, który byłby znacznie różni się od istniejących opcji. Miał być łatwy, ekonomiczny, łatwy w obsłudze, a przy tym wszystkim – nie bardzo drogie. Bardzo szybki samochód E12, która została przeprowadzona przez 9 lat, stał się najbardziej popularny wśród serii samochodu.

Dziś firma „BMW”, stary model (zdjęcie jest na papierze), które są wysoko cenione przez kolekcjonerów seria ta wydała siedem pokoleń.

BMW serii 3

Po 5 serii był pamiętny sukces wśród konsumentów, firma wydała podobny model. Jednak to był nieco mniejszy. NEW zadebiutowała na rynku trzy lata po pojawieniu się piątej serii. Nowy nazywane E21. Należy zauważyć, że jest ona uważana za jedną z najlepszych wśród innych tworów „BMW”. Starsze modele tej serii stał się jednym z najbardziej udanych. Zawierała ona sześć pokoleń. Zwolnić ostatni zatrzymał się w 2012 roku.

BMW serii 1

Pierwszy model z serii została wydana w 2007 roku. Należy zauważyć, że potencjalni nabywcy w wątpliwość potrzebę takiego samochodu, ponieważ był to pierwszy w całym zakresie modelu hatchback. Seria składa się z czterech pokoleń. Uwalnianie ostatnia ukończona w 2013 roku.

BMW serii Z

Seria zadebiutowała na rynku motoryzacyjnym w późnych latach 80-tych. Został po raz pierwszy wydany generacji Z1, po – Z3, Z4, Z8. Pierwsze dwa modele pozbawiony tytułu. Wynika to z faktu, że pismo przed numerem wskazuje słowo Zukunft (od niemieckiego – „przyszłość”).

Modele z tej serii zostały zbudowane w oparciu o E30 i E36. Należy zauważyć, że zostały one stworzone przez specjalistów z unikalnych wzorów i rozwoju. Z8 tytuł działający model E52, produkowany od 1999 do 2003 roku, firma "BMW". Starsze modele słynny wystarczająco trudne, więc następnym E89 samochód od razu zdobył sympatię kierowców.

Konkludując

Bavarian uwolnienia starych samochodów często kosztować znacznie droższe niż obecnie. Wynika to z faktu, że firma i jej model od dawna stać się legendą. Ich jakość, arystokracja, a cena jest w pełni zgodne ze sobą.