686 Shares 6244 views

Skandaliczny uczestnik projektu „Dom-2” Stepan Menshikov: zdjęcia i biografii

Fani projektu telewizyjnego „Dom-2” nie trzeba wyjaśniać, kim jest Stepan Menshikov i do czego jest znana. Pomimo faktu, że był kilka lat temu opuścił mury swojego ulubionego serialu, jego armia fanów ciągle rośnie. A wszystko dlatego, że nasz dzisiejszy bohater nie kończy. Jest zapraszany do udziału w najwyżej ocenianych programów. Jeśli przed całe życie Stepan odbyła się pod kamerami, ale teraz wielu punktach są ukryte przed wzrokiem ciekawskich i uszu. Ale fani chcą wiedzieć wszystko o swojego zwierzaka. Jesteśmy gotowi, aby podnieść zasłonę tajemnicy. W tym artykule opisano różne okresy życia Stepa Menshchikova: Badanie, udział w projekcie „Dom-2” i życiu „obwód”.


życiorys

Stepan Menshikov Urodził się 15 maja 1977 w Jekaterynburgu. Jego rodzice – zwykli ludzie, którzy poświęcili swoje życie dla pracy i edukacji dzieci. Stepa mam rodzeństwa. Są bardzo lubiący słynnego brata i jestem z tego dumny. Według rodziców, Stepan Ros prawdziwą chłopczycą. Stale złamał zabawki i nigdy nie siedział nieruchomo. W szkole, nasz bohater nie wyróżniać. Jednak w liceum do niego „Stuck” jeden nałóg – palenie. W 11 klasie Men'shchikov pierwszy zakochał się w dziewczynie, ale wzajemność z niego i nie.

Wychodząc z murów szkolnych, Stepan poszedł do wojska. Miał okazję do służenia w Pieśni i Tańca UrVO. To było po studiach na Uniwersytecie Stanowym w swoim rodzinnym Jekaterynburgu. Przez okres 5 lat, Stepan udało się uczyć aktorstwa.

W 2002 roku udał się na podbój Menshikov Moskwie, zdobywając wykształcenie wyższe. W ciągu dwóch lat bycia w stolicy, próbował swoich sił w różnych kierunkach. Był dyrektorem studiów w szkole, pracownik agencji nieruchomości, klaun, a nawet spychacz.

osobowość mediów

Naturalny urok, jasny wygląd i niesamowite poczucie humoru – to wszystko pomogło Stepan pomyślnie przejść casting do reality show „Dom-2”. 12 maja 2004 Kraj pierwszy zobaczyć na ekranach blond wesołych gotowych podbić serca kobiet. Przez kilka miesięcy, Stepan Menshikov i zabawiał widzów i innych członków słynnego telestroyki. Grał na gitarze, pisze utwory w podróży i sprawia zabawną parodię. pozornie miły Stepan zapomniał, że głównym celem znalezienia w projekcie „Dom-2” jest zbudowanie relacji miłości.

Człowiek Ta damskie

Wszystko zmieniło się wraz z pojawieniem się programu telewizyjnego długonoga i hoża piękno Alena FARMACIA. Dziewczyna tak zatopiony w duszy Stepan, że zapomniał o dziecinności i zaczął aktywnie dbać o niego. Wkrótce ogłosił utworzenie pary. Niemal każda kwestia programu, uczestnicy omówili głośne kłótnie i pojednania Alena i Stepa. Taki projekt pasje jeszcze nie widziałem. Chłopcy tworzą mieszaną opinię na temat ich związku. Niektórzy sądzili, że mężczyzna i kobieta kochają się nawzajem do szaleństwa. Inni twierdzą, że jest to po prostu historia „projekt”. W słowach Stepan był bardzo lubiący Alaina i zazdrosny o każdego posta dosłownie. Cokolwiek to było, ale raz wy rozpadło się raz na zawsze. Apteka Zaczęliśmy relacje z innymi młodego mężczyzny. Chociaż Menshchikov nie musiał być samotny.

Druga miłość Stepan nad projektem rozpoczęła Viktoria Bonya. Wygrała swój śnieżnobiały uśmiech, pełne usta i szczupłą sylwetkę. Po zaledwie tydzień po jej przybyciu cały kraj wiedział, że Vicky ma drogi samochód, mieszkanie w Moskwie i porządek sumę w banku. Więc dlaczego ona skarżył się na „Dom-2”? I że może zaoferować prosty facet z Jekaterynburga? Te pytania Bonya usłyszał stale. W wywiadzie, że wielokrotnie mówił, że Stepan wygrała swój własny charyzmat, wewnętrzny rdzeń i nieinteligentni energii. Czy miłość między nimi? Eliminowanie to niemożliwe. I pasja w ich relacji jest rzeczywiście obecny. Z biegiem czasu, chłopcy zaczęli okazywać sobie coraz więcej skarg. W rezultacie zdecydowano wzajemne decyzję o separacji.

Podczas wakacji za granicą, Stepan spotkał Moskal Sashey Haritonovoy. Szczupła i ładna dziewczyna „złapany” Nasza kobieciarzem, a na jego przybycie w Moskwie, nazwał ją „Dom-2” jako uczestnik. Bez myślenia, Aleksander zgodził. Ich związek był obserwowany przez miliony widzów. Wielu było przekonanych, że to było z tą dziewczyną Stepan przejść do rejestratora. Ale tak się nie stało. Po pewnym czasie, para zerwała. Fani „Dom-2” zauważyli, że wszystkie dziewczęta Stepan Menshchikova nad projektem ma doskonałe danych zewnętrznych. Męska część populacji Rosji uprzejmie mu zazdrościłem.

Życie po „Dom-2”

Pozostawienie znany projekt, Menshikov nie zniknął z ekranów telewizyjnych. Wraz z innymi „domovtsem” Rustam Solntsev stworzył humorystyczny program o nazwie „Hu Hu.” W okresie od 2011 do 2012 ona regularnie emitowany na kanale TNT. Wielu widzów spodobał się pomysł reinkarnacja stepowej zabawny królik.

Wśród innych projektów, które mogłyby być oświetlone Men'shchikov po odejściu „Dom-2”, możliwe jest zidentyfikowanie „gwiazdy zmienić swój zawód”, „Pokaż i powiedz”, „Chodźmy żonaty” i tak dalej.

nieprzyjemna sytuacja

Widzowie Stepan zapamiętany jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych członków projektu „Dom-2”. Jego nadmierna szczerość i sposób naśladując ludzi więcej niż raz doprowadziły do tragicznych konsekwencji. Walki, skandale i selektywne mat – wszystko to można często zobaczyć na powietrzu. Jeśli uważasz, że Menshikov właśnie bawi się z aparatem fotograficznym, i zarobionych rankingów, coś bardzo złego. Takie usposobienie miał od dzieciństwa. Nie jest zaskoczeniem, że poza projektem telewizyjnym, nasz bohater nadal bronić swoją opinię zarówno w słowach, jak i fizycznie.

W 2013 roku Stepan nieprzyjemny incydent. W centrum Moskwy, nieznane obrabował go i bił ją poważnie. Szczegóły tego strasznego dnia Menshikov powiedział w programie „Show i Tell”. Większość ludzi zebrało się w studiu, wspierany przez znanego showmana. Chociaż byli tacy, którzy uważali, że dostał na co zasłużył. Według nich, uparty charakter i łatwowierność odegrał okrutny żart z facetem.

życie osobiste

Przez długi czas, Stepan nie mógł znaleźć bratnią duszę. Oczywiście, moda i komunikacja mijania miał. Ale on chciał poważnego związku. Wkrótce pojawił się na horyzoncie, spełniając wszystkie jego wymagania. Przed oficjalnie żonaty, spotkali się kilka lat. Nie wszyscy fani showman znać nazwisko żony Stepan Menshchikova. Wybrany jednym z najważniejszych uczestników „Dom-2” został Eugene Shamaeva. Mówi się, że długonoga brunetka z czymś podobnym do dawnej pasji Stepa – Alain farmacia.

W pewnym momencie w związku z Eugene poszło z górki. Menshikov miał odzyskać status kawalera, ale wieść o ciąży dziewczyną zmienił swoje plany. Był zadowolony, że wkrótce będzie tatą. Syn Stepan Menshchikova urodził się w marcu 2013 roku. Chłopiec został nazwany Wanieczka.

Ślub na rajskiej wyspie

Nawet po urodzeniu syna Stepan był nie spieszy się do zawarcia formalnego małżeństwa z ukochaną Eugenia. Tak, i starała się nie umieścić pieczątkę w paszporcie. W grudniu 2013 roku Stepan i Evgeny zostali zaproszeni do programu fotografowania „Niech mówią.” To właśnie tam Menshikov postanowił złożyć ofertę na kobietę, którą kocha, aby dać mu syna. Eugene został przeniesiony do łez. Zgodziła się zostać jego żoną Stepan. Wszystko studio krzyknął: „Gorzki”

W styczniu tego roku w Goa ślubie Stepan Menshchikova. zdjęcie szczęśliwa para opublikowały niemal wszystkie media drukowane. Życzymy szczęścia młodej, szczęścia i dużo dzieci!

Posłowie

Teraz już wiesz, jak żył i co robił Stepan Mienszykowa przed projektem i po opuszczeniu go. Teraz cały czas, nasz bohater stara się poświęcić pracy, a także komunikować się z synem i jego żoną Wanieczka Eugene. Nie ma wątpliwości, że Stepan będzie nadal rozwijać się pod względem kreatywności. Ta osoba energiczna i celowy koniecznie uda. Stepan Menshchikova żona – prawdziwe piękno. Ona będzie wspierać współmałżonka we wszystkich swoich przedsięwzięciach.