490 Shares 9929 views

Shmelev Tatiana: krótka biografia, udział w projekcie

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych członek popularnego show „The Bachelor” był Shmelev Tatiana. Alias girl – Nikita Kruglov. Tatiana sama przyznała, że z natury jest androgyniczny. Oznacza to, że ma zarówno męskie i żeńskie cechy płciowe. Shmelev wielokrotnie powiedział dziennikarzom, że a operacje zmiany płci nie są prowadzone.


dzieciństwo

Jako dziecko, dziewczynka doświadczyła poważnego stresu. Potem pojawiła się nienasycone pragnienie, aby prowadzić podwójne życie. Stała zmiana obrazów – to właśnie Tatiana marzyła w dzieciństwie.

Tatyana Shmeleva mieszkał z obojgiem rodziców do pięciu lat. Wkrótce rozwiedli, a ten okres w życiu negatywny wpływ na jej psychikę. Dziewczyna powiedzieć sobie, że niezgoda między matką a ojcem ma swoje wady. Wydarzenia te znalazły odzwierciedlenie w jej charakterze. Ahead Tanya był czarny pas w życiu, że ledwie przezwyciężenia.

14 lat, kobieta zgwałcona. To przyczyniło się do nienawiści płci męskiej. Tatiana Shmelev znał tego człowieka – zło, więc nie ma potrzeby, aby związać relacji z nimi. Po niepowodzeniu kontaktów zapaliła wzrok na dziewczyny. Tanya był przekonany, że słaba płeć można zaufać.

Popularność telewizji

Tanya nad projektem zaowocowały ogromnym pragnieniem, aby przekonać się, że świat nie jest pozbawiony przyzwoitych mężczyzn. Chciała wierzyć, że niektóre z nich mogą uczynić ją naprawdę szczęśliwy.

Shmelev Tatiana woli chłopięcy styl. Jej obraz jasny i modne. Kobieta zaprosiła do telewizora. Co do zasady, brała udział w projekcie, którego specyfika – niestandardowe orientację seksualną ludzi.

Tanya jest aktywnie zaangażowana w takie projekty, celem dziewczynka – jak najdłużej pozostać w świecie show-biznesu i mody. Jej asystent jest niejednoznaczny obraz androgynii.

Udział w show "The Bachelor"

Kiedy przyszła do projektu, nie kryli z głównymi krajami kawalerski Aleksiej soczyste szczegóły jego życia. Obecność takiej niezwykłej osobowości sprawiły, że pokaz bardziej interesująca.

Wkrótce Shmelev Tatiana postanowił opuścić reality show na TNT. Taki obrót wydarzeń jest wstrząśnięty wszystkich uczestników, w tym Aleksieja. Podczas ceremonii, mówiła z nim sam, i przyznał, że ona nie potrzebuje PR. Wcześniej miała zamiar opuścić projekt, w wywiadzie zgłoszone przez kilku uczestników. Według nich, Tanya podjął ostateczną decyzję o odejściu, bo dowiedział się, że Alex spędził noc z Alla Berger.

Tanya nie mogłaby przetrwać taką zdradę. Chciała być jedynym jej kochanka, ale ona nigdy nie zdobyć serce Alexis.

hobby

Shmelev Tatiana aktywnie zaangażowany w hali, o czym świadczą jej liczne zdjęcia w „Instagramme”. Ona jest w dobrej kondycji. Tanya kocha zwierzęta. dwa koty mieszkają w mieszkaniu razem z nią.