467 Shares 8295 views

Ulubieni aktorzy. „Zamki w powietrzu” – brazylijski TV series

Brazylijskie telenowele stały się częścią naszego życia w późnych latach dziewięćdziesiątych. Nadszedł czas, aby pokazać aktywną zabawę i ekscytujące telenowele. Od tego czasu, dużo czasu minęło, sytuacja uległa zmianie w kraju, ale ulubione postacie były w pamięci. Czasami chcesz zrewidować stare filmy, które zajmowane nasze umysły piętnaście – dwadzieścia lat temu. Co pamiętamy aktorzy? „Zamki w powietrzu” – seria, która była bardzo popularna na początku dwóch tysięcy tych. Jego wiele jeszcze pamiętam z przyjemności i trochę nostalgii. Prawdopodobnie nie jest to człowiek, który nie słyszeliśmy nic o brazylijskim serialu „Zamki w powietrzu.” Aktorzy i role zostały przedstawione w tym artykule.

Deborah Blok

Beauty Julia Montana nie może pozostawić nikogo obojętnym. Ona jest najstarsza córka Otavio Montana, udanej dziennikarza. Dziewczynka sporo czasu i wysiłku zgasić w życiu osiągnąć znaczące sukcesy, aby zdobyć szczyt własną rękę, aby stać się człowiekiem. Ma silny charakter, jest ona w stanie zorganizować swoje działania, tak aby po nie mają nic do żalu.

Julia sprawia wrażenie samowystarczalnego i silnych dziewcząt, ale w moim sercu – miękki i nieco naiwny. Przypomniała sobie, być może, bardziej niż cała reszta obsady. „Zamki w powietrzu” – show, które można oglądać w nieskończoność i zawsze znaleźć w to coś, zabawy i ciekawe.

Marcus Palmeira

Jeden z głównych bohaterów filmu. Przypomniał widza, a także inne podmioty. „Zamki w powietrzu” nie byłaby tak interesująca bez znaków Marcus Palmeira. Chico Mota – jest duszą show. Ma niewyczerpane poczucie humoru, często wsiada do zabawnych sytuacji.

Chico Zhuliyu namiętnie w miłości, ale nie może tego przyznać nawet przed samym sobą. Czuje, że jeśli przypadkowo odkrywa swoje uczucia, a następnie wykonaj słaby i bezbronny. Niektóre punkty w serii z jego udziałem wydają się być bardzo dramatyczne i niejednoznaczne.

znak Nanin

Otavio Montana – ojciec rodziny. Osiemnaście lat, był w śpiączce, to między życiem a śmiercią. Budząc się po długim śnie, stwierdziliśmy, że stracił pamięć, a teraz nie może znaleźć swoich najbliższych krewnych, a większość dawnego siebie. Tymczasem jego córka dorastała, ale ich nie pamiętam. Otavio nie wiedzieć, że jego żona – Ewa – zginął w strasznym wypadku. Stopniowo pamięć wraca do niego, a on zaczyna rozumieć, że ten, który udawał, że jest bliskim przyjacielem i bratem, w rzeczywistości jest przebiegły morderca. Charakter Mark Nanin wykonane interesujący i wzruszający. Jego dziecinny on łapówki bardziej niż inne podmioty. „Zamki w powietrzu” – ulubione odcinki milionów ludzi na całym świecie.

Syuzanna Vieyra

Ta aktorka zna wszystkie wentylatory brazylijskich telenowelach. Syuzanna Vieyra – popularna i znana aktorka, która zdobyła miłość publiczności do talentu. Jednym z najbardziej znanych filmów z jej udziałem – „Zamki w powietrzu” (serial TV). Podmioty w nim po prostu wspaniałe, utalentowany.

Syuzanna Vieyra wciela się fantastycznie: Gonzalo okazało szczery i otwarty. Ona – dobrą matką, dobrym przyjacielem, uważnym towarzyszem, wiernym towarzyszem życia.

Vivian Pazhmanter

Elizabeth Montana – prawdziwy skarb serii. Wielu widzów początkowo zacząłem oglądać film tylko dlatego, że został nakręcony swoją ulubioną aktorką. Vivian Pazhmanter wielu będzie pamiętać do serii „W imię miłości”. W tym przypadku jednak jej charakter – druga córka Otavio Montana, który chce dobrze ożenić, a więc chodzi o poszukiwaniu genialny partii. Co wyniknie z jej pomysłów znajdzie kogoś, kto będzie oglądać z zainteresowaniem serii.

Tak więc, „Zamki w powietrzu” – jeden z niewielu filmów, które chcą ponownego kółko. Postacie wyraziste, niezapomniany, a każdy z nich ma swoją własną osobowość.