566 Shares 4964 views

Telewizora „One Night of Love”: aktorzy i opis

Multi-projekt o nazwie „One Night of Love” to niesamowite połączenie melodramatu, detektyw i powieści historycznych. Mówimy o trudnym losie kruchej dziewczyny Alexandra, który od znanego środowiska dla siebie ją w wir kapitału samopoczucia. Od tego momentu rozpoczyna się wydarzenia z jej życia odgrywa ważną rolę.

W serii „One Night of Love” aktorów, jak reagują widzów, piękny wygląd i doskonale odzwierciedla era 19 wieku z jego gry. Ponadto, bajeczne kostiumy, dekoracje i sentymentalne sceny kiwać oglądać każdy odcinek aż do końca.

fabuła

W filmie opowiada o osiemnastu letniej dziewczynki o imieniu Sasha Zabelin. Ona jest szlachcianka, ale jej rodzina został zniszczony, więc mieszka w domu swojego kuzyna. We wczesnym dzieciństwie Alexandra straciła matkę, która zmarła z rąk gangu bandytów. Od tamtej pory w snach – stać odważny i wystarczająco silne, aby polegać wyłącznie na swojej sile. W tym celu, Sasha potajemnie zaangażowany w szermierce.

Zabelina znak jest ustawiony jako główny w serialu „One Night of Love”. Podmioty wykonujące innych bohaterów wykazać nie mniej żywy i emocjonalny. ojciec Saszy Hilarion – naprawdę hazardzistą, a funkcja ta odegrała trick na niego. Stracił wszystkie swoje posiadłości księcia Woroncowa, a jego córka po śmierci żony podniósł sam. Asystent w ten zadebiutował pokojówka Anny, który również był zakochany w swoim panem.

Po śmierci księcia Woroncowa, jego spadkobierca, syn Michała, do niego i przekazał Otradnoe – Estate Zabelin. Później, między Misha i Alexandra na pierwszym posiedzeniu, nanoszone uczucie. Ale początkowo młody facet ma uwagę księżnej Kate Urusova.

Dla głównego bohatera wszyscy członkowie rodziny Urusovo stać się śmiertelnymi wrogami, ponieważ stały się tajne spiskowców przeciw królowi, a Sasza był kiedyś świadkiem tajnej rozmowy. Ten wypadek przyniesie do życia wiele niepowodzenia Alexandra, dramatów i przeżywa gorycz straty i zdrady bliskich.

obsada

Seria „One Night of Love”, aktorzy, znane widzom z wielu innych filmach, kręconych pod kierunkiem dyrektorów zespołu :. Michael Mokeeva Boris Rabe, Olega Meshkovogo i innych filmowców starannie dobrane aktorów do głównych ról, w celu filmować pozostawił tylko przyjemne doświadczenia ze społeczeństwem.

Młoda Sasha Zabelin grał Svetlana Ivanova, że fani są świadomi takich projektów jak „The Ninth Company”, „prywatny detektyw”, „test ciążowy”, „Jak stałem się rosyjski” i inne. Według opowieści, Alex zakochuje się w Michaiła Woroncowa, rola który grał Alexander Konstantinov. Aktor ma mniej popularne, jak musiał wycofać się w wielu filmach: „Polowanie”, „ślepy obliczanie”, „Love and Romance” i tak dalej.

Twierdza rodzina pokojówka Zabelin nazwie Anna Osipova grał Irina Murawjew, jego właściciela, a później żonę, Illariona Zabelina – Alexander Filippenko. Według fanów oper mydlanych w filmie „One Night of Love” aktorów, zdjęcia, które można zobaczyć w tym artykule, przyciągają uwagę i pozostawić dobre wrażenie.

Również na wystawie wzięło udział Olga Ostroumowa (odgrywanej roli księżnej Dasha Urusova) Alena Bondarczuk (cesarzowej Romanowa – żona cara Mikołaja I), Wiktor Verzhbitsky (cara Mikołaja I Romanowa), Tatiana Kazyuchits (młoda księżniczka Katarzyna Urusova) Anastasiya Makeeva (Olga Orlova ), Ilya Kozin (Nikita Orłow) i wiele innych.

Recenzje serii

Według większości krytyków, tradycyjne odcinki sympatie na dwa obozy, w multiserial projektu „One Night of Love” i rola aktorów powodzeniem dopasowane. Sugeruje to starannie utrzymywane casting i dobrą pracę autorów serialu.

Nie są pozostawione bez nadzoru i szybkim tempie fabuła, pełna wzlotów i upadków, miłości, intryg i spisków, zdrady i fałszu, różnych przygód. To często prowadzi, a seria nie wydaje się uciążliwe podczas oglądania.

wrażenia widzów

Wielu widzów postrzegany obraz jest bardzo pozytywny. Romans i romantyczne dotyka do głębi. Szczególnie podobał się film „One Night of Love” aktorzy odgrywają główne postacie. Społeczeństwo od dawna kochał przez Svetlana Ivanova – dziewczyna delikatnej i kobiecej, który jest miły po prostu oglądać. Alexander Konstantinov wywołuje pozytywne emocje swojej męskości i charyzmą.

Interesujące jest to, że po wentylatorów głównych pasów obchodzony kolejny trójkąt miłosny: „One Night of Love” Nikita Orlov – Olga Orlova – – ojciec Jana w filmie Aktorzy grał nie jest wulgarna, ale wręcz przeciwnie, pokazał, jak w tym czasie ceniony szanować uczucia innych ludzi.

Nagrody i nominacje

W 2008 roku, multi-projekt został nominowany do najlepszego serialu w kategorii światowego „teleroman”. To było w Nowym Jorku, gdzie odbyła się prezentacja wartości międzynarodowej nagrody jako „International Emmy”.