689 Shares 5148 views

serial „Phil of the Future”: aktorów i aktorek

W serii o chłopcu, który przybył do naszego czasu z przyszłości, nakręcony głównie młodzi aktorzy. Phil of the Future, na przykład, wygląda jak zwykła nastolatka, ale w rzeczywistości tak nie jest. Dalej w tym artykule będziemy Ci więcej o aktorów biorących udział w tej pracy.


"Phil of the Future": aktorzy zaangażowani w rolach głównych

rola Phila tutaj grał Ricky Ullman. W 2004 roku jest również opisany przez szereg zagrała w filmie „Pixel Perfect” i „Poszukiwacze Dawida”. Później aktor pojawił się na dużym ekranie w 2005 roku ( "pięć powiększonej Kim: myślę, tragedii"), w 2008 ( "The Battle of spalin") iw 2010 roku (w filmie "How to Make Love to a Woman") ,

I przyjaciół głównego bohatera granego przez Alyson Michalka. serial „Phil of the Future” był przez czternaście dziewcząt debiutu w kinie i na początku kariery aktorskiej. Alyson Michalka (ten sam, nawiasem mówiąc, można powiedzieć do siebie i innych młodych aktorów), „Phil of the Future” nagle zamienił się w słynnej aktorki.

Po wzięciu udziału w serii Alison kontynuował karierę jako aktorka. Ponadto, wraz ze swoją siostrą Amandą, oni stworzyli grupę muzyczną Aly & AJ «».

Film

Zgodnie ze scenariuszem, w 2121, kiedy Phil i jego rodzina podróżował w czasie nieoczekiwanego: z powodu rozbitych rodzin podróżujących kosmiczny musiał dokonać niezaplanowanego lądowania … Więc rodzina przyszłości był w chwili obecnej.

Znalezienie się wśród dzisiejszych studentów, Phil starał się nie wyróżniać się z tłumu. Fakt, że jest z przyszłości, znany tylko jego nową dziewczyną (która pod koniec serialu będzie jego narzeczona) Killy.

"Phil of the Future": aktorzy i role

Pim, młodsza siostra Phila, grany przez Emi Brukner. Rok po kręcenia "Phil of the Future", brała udział w dubbingu do filmu animowanego "American Dragon: Dzheyk Long" i pojawiła się na dużym ekranie w 2007 roku w filmie "Nensi Dryu".

Obraz Lloyd Diffie ojca Pim i Phil, zawarte na ekranie Kreyg Anton. On jest o wiele bardziej doświadczony niż jego koledzy młodych aktorów. "Phil of the Future" dla niego – tylko jedna z prac. Rekord aktora na liście ponad dwudziestu filmach, wśród których znajdują się filmy fabularne i seriale telewizyjne.

Kreyg Anton znany widzom z filmu „Run Ronnie Run”, „z Bagdadu do życia”, „Wybaw nas od Ewy”, „D-War” i serialu „Diabli nadali”, „Lizi Maguayr”, „Maron”.

Obraz Barbara, matka rodziny, zawarte Liz Simms. Podobnie jak w przypadku innych podmiotów dorosłych ( „Filip z przyszłości” – nie jest to pierwsza praca Liz), ma imponującą listę swoich ról. Lise Simms pojawił się na dużym ekranie w filmach "Dragonfly", "Chirurdzy", "Kości", "Castle", "Switched at Birth".

Obraz z Cro-Magnon Curtis – jedno z przekształceń znoszone przez Jean-Paul Manu, lepiej znany pod nazwą „JP Manu”. Manu do publicznej wiadomości o serialu „ER” i „Aaron Stone”.

Drugi dziedziczone Jay Pee Manu rola – obraz Neil Hackett, wice-dyrektor nazwał HG Wells szkoły, która jest teraz zmuszony nauczyć Phil i Pim. Ufne głupcem Hackett pewien Diffie rodzina – Obcy z kosmosu.

Ekran Panno Winston, który nauczył się trochę Phil pisowni stała Syuzer Krull – Gwiazda projektów filmowych "Race to Witch Mountain", "Czarodziejki", "Mirror of Life", "Nash Bridges", "Body Parts", "Desperate Housewives".