413 Shares 1355 views

„Secrets of Investigation”: aktorzy i rola serii, niedawno obchodził swoje 15-lecie

Seria „Tajemnice śledztwa”, aktorzy, którzy opowiadają o codziennym życiu badaczy Petersburgu i agentów można nazwać jednym z najbardziej „long-playing” rosyjskich projektach: 2015 przyszedł 15 sezonów filmu. Niekwestionowanym czołowym pani i pozostaje Anna Kowalczuk. Kto jeszcze z artystów był zaangażowany w projekt?


"Secrets of Investigation": aktorzy i role. Anna Kowalczuk jak Maria Szewcowa

Ponad sto aktorów błysnął na ekranie podczas pokazu show w telewizji. Można jednak śmiało powiedzieć, że w filmie „Tajemnice dochodzenia» aktorzy wystąpili praktycznie niezmienionym. W szczególności dotyczy to Anna Kowalczuk, który gra detektywa w badacza karnej Maria Shvetsov w ciągu ostatnich piętnastu sezonów.

Aby dostać się do tego projektu, Anna Kowalczuk sztucznie wieku od siebie, dwadzieścia trzy lata aktorka na castingu powiedziała, że wkrótce będzie trzydzieści. Fakt, że artysta jest wiek wymagany do pełnienia roli Marii Shvetsovoy.

To decydujący krok do udanej próbie dostarczenie mało znany wtedy sukces Kovalchuk, ponieważ strzelał do „tajnego dochodzenia” przyniósł Petersburg aktorka popularność. Przez wiele lat, Anna nie zmieni projektu, co czyniło ją sławny, i pilnie nakręcony w każdym sezonie filmowego.

Czasami Kowalczuk udział w innych filmach, na przykład, zagrała żonę Kołczaka w filmie „Admiral”, Margarita w cyklu „Mistrz i Małgorzata” i księżnej Troubetzkoy-Cantemir w filmie „Piotra Wielkiego. Testament ".

Seria „Tajemnice Investigation”: aktorów i ról. Aleksandr Nowikow jak Kurochkin

Innym stałym członkiem projektu – Aleksandr Nowikow. W filmie „Sekrety śledztwa” aktorzy Kowalczuk i Novikov gra kolegów, tylko jeśli Mary Shvetsova jest detektywem, a następnie jej partner Fedor Kurochkin przez Nowikow – oficer bezpieczeństwa.

Aleksandr Nowikow ukończył LGITMiK w 1986 roku i rozpoczął działając w 1990. Jego pierwszym obrazem był nazywany „Królewski Hunt”. Potem nastąpiła cała seria mało znanych filmach ( „Sikimoku”, „Król i sprytnych”), w którym Nowikow nie otrzymuję żadnych główną rolę. Więc w tym sensie serii „Tajemnice dochodzenia” dla aktora był debiut, po raz pierwszy odkąd powierzono rolę głównego bohatera.

Wiaczesław Zacharow jak Covina

W filmie „Sekrety śledztwa” aktorzy Wiaczesław Zacharow i Siergiej Baryshev również grać Marii Shvetsovoy kolegów, którzy aktywnie biorą udział we wszystkich badaniach. Na przykład, Wiaczesław Zacharow dostał rolę prokurator Victor Covina, która w kolejnych sezonach został awansowany na szefa Komitetu Śledczego.

Wiaczesław Zacharow – absolwent Szkoły Shchukin – więcej pozycjonuje się jako aktor teatralny. W filmie Zacharow został wycofany w 1965 roku, ale role w jego Skarbonka nie tak dużo. Wśród najbardziej znanych obrazów z artystą mieć film „Królewski Regatta” Yuri Chulyukina i „Młoda wilczarz” Olega Fomina.

Sergei Baryshev jak Winokurow

Aktorzy z serialu „Tajemnice śledztwa” są w większości bywalców seriale telewizyjne projekty. To samo można powiedzieć o Sergei Baryshev – tytułowej roli oficera ochrony Vladimir Vinokurov.

Sergei Baryshev usunąć wyłącznie w serii. Pomijając fakt, że aktor wystąpił w 11 sezonach filmu „Tajemnice śledztwa”, pojawił się również w takich projektach telewizyjnych jak „Ulice rozbitych lamp 4”, „Obywatela głowicy 2”, „Gangster Petersburg 10” i wielu innych serialach. W 2012 Barishev opuścił „Tajemnice śledztwa.” W tej chwili, aktor zagrał w popularnym serialu telewizyjnym „Junior”, który jest transmitowany przez kanał telewizyjny „STS”.

Inne role wykonawców

W filmie „Tajemnice dochodzenia,” aktorzy i roli przez 15 sezonów uległy istotnym zmianom: ktoś opuścił projekt, ktoś nadal wprowadzane do wizerunków ich ekranie znaków, ale ich postacie już dawno otrzymał nowe posty i szeregi.

Tak, aktorka Julia Jakowlew ( „Jego kolejnym”) w 13 sezonach serialu grał rolę sekretarza Prokuratora Covina. Jakowlew nie ma się pojawiać tylko w 11 i 15 sezonów filmu. Rola bliskiego przyjaciela Marii Shvetsovoy 4 sezony należały Alla Dovlatov. Wizerunek prawnika Evgeniya w pierwszych ośmiu sezonów zawartych w ekranach Emilia Spivak, grał także w filmach „Państwo Counselor” i „Tin”. Alexander Chevychelov, często dostrzec w rosyjskim serialu, grał w 1. i 8. sezonu projektu telewizyjnego „Sekrety śledztwa”, byłego męża Marii Shvetsovoy. Drugi mąż Shvetsova, z którym główny bohater żył przez 13 sezonów, grał Miroslav Malich ( „Goryunov”).

Również w filmie można zobaczyć Oleg Almazov ( "The Musketeers Catherine"), Andrei Sharkov ( "Mole"), Igorya Grigoreva ( "Gangster Petersburg 3"), Igor Nikolaev ( "Zasada Khabarova"), Vladimir Baranov ( "Realtor"), Siergiej Lisova ( "Gangster Petersburg 4"), Aleksandra Chabana i wiele innych.