827 Shares 5047 views

Prezenterka telewizyjna Maria Belova – piękna i wszechstronna osobowość

Mariya Lihtenfeld (z domu Belova) – jest to jeden z najpiękniejszych rosyjskich prezenterów telewizyjnych. Pierwszy raz świeciło w telewizji podczas Minaev żywo eter, który został przeznaczony do wyborów w Chimki. Maria – Moskal, ukończył wydział dziennikarstwa Uniwersytetu Moskiewskiego. Maria urodziła się 28 sierpnia 1989.


Pozytywne cechy Belova

Wszechstronny osobowość z wielu zainteresowań i hobby – to Maria Belova. Biografia dziewcząt jest bardzo interesująca. Ta osoba może opisać godzinami, podziwiając piękno i erudycji.

Maria rozpoczęła się dziennikarstwem i absolwentem Uniwersytetu Moskiewskiego. Jeszcze w czasie studiów była wielokrotnie zapraszany do robienia zdjęć i telewizyjny nadawany lokalne kanały telewizyjne. Teraz to nie jest dziwne, że Maryja jest popularny wśród fotografów, bo ma nie tylko urodę i piękną sylwetkę, ma możliwość promowania piękno tego w telewizji.

wartości prezentera

Na tym etapie swojej kariery Masha nieznacznie zmieniona rola: Nie ona wywiady, wręcz przeciwnie, stało się dość popularne rozmówca. W powtarzanych wywiadach sama Maria Belova często wyznał, że dla niej najważniejsze – wewnętrzny świat człowieka. Dlatego dziewczyny mody i modne ludzie – pojęcie czasu, a ona chciała, aby pamiętać, została podjęta w pierwszej kolejności wiecznej duszy.

Chociaż Mary jest żoną bogatego Iloy Lihtenfeldom, że nie uważa, jak drogie rzeczy w ogóle przedmiotu wymagana. Ona wielokrotnie mówił, że ubrania powinny być zdrowym rozsądkiem. Sama często nosi zwykle młodzieżowych niedrogich sklepów. Choć możliwe jest, aby podejrzewać, że zbiór rzeczy w szafie wystarczająco piękne. Warto również zauważyć, że prowadząc indywidualność wartość, ale osoba, od stóp do głów ubrana w must-have, to traci.

Próbek w różnych dziedzinach

Maria Belova próbował już wiele rzeczy w moim życiu. Warto zauważyć, swoje sukcesy w dziedzinie kina i telewizji. I początek Star Trek jest dziennikarstwo, bo podczas studiów na MSU dziewczynka została opublikowana w prasie, ale w tej dziedzinie nie długo. Kiedy Maria zapytała, niezbyt często się zmienia, a interesy klasy, dziewczyna nie jest stracone, i odpowiedział, że ruch – to życie. Ponadto, gdy osoba angażuje się w konkretnym przypadku, dostaje dużo cennego doświadczenia, które z pewnością się przydać w późniejszym życiu. Oraz o częstej zmiany zawodu, możemy powiedzieć na tym etapie kariery Maszy w przeszłości.

Teraz Maria Belova – Główny całkiem udany, a najprawdopodobniej w czasie, dziewczyna będzie w tym obszarze nadal rosnąć.

Mąż Marii

W ostatnich czasach słyszymy inną nazwą Belova – Lichtenfeld. Według informacji dostępnych w sieci, można dokonać jasnego wniosku: Masza, ku przerażeniu fanów, wyszła za mąż za znanego biznesmena – Ilya Lichtenfelda.

mąż Mary jest zawsze rozmawiać z dziennikarzami. On był wcześniej żonaty z „Miss Odessa 2011”, ale zerwał z nią. Teraz biznesmen szczęśliwie żonaty z Marią. Ilya sam przyznaje, że nie miał czasu, aby rozpocząć współpracę z żeńskim najemnika, ale Mary nie podoba. Z tego, co widzimy w telewizji i sieci społecznych, to prawda, gdyż młoda dziewczyna, choć teraz może w niczym nie zaprzecza, nadal ciężko pracować, wystąpił w reklamie „Euroset” i ewidencji wirujących pod pseudonimem Marybe.

Według Elias, jego żona, będąc w związku, odmówił przyjęcia tokenów. Poznała faceta, który udał się w metrze, kiedy już prowadził samochód, ale nie narzekać, i to właśnie ta prostota emocjonalna dziewczyny i złapał zamożny restaurator Lichtenfeld.

Dzisiaj, młoda para, nie wahaj się pojawiać na imprezach publicznych. Wokół Mary i Eliasz idzie dużo plotek, ale pozostaje tylko życzyć im szczęścia i dobrobytu.