196 Shares 3941 views

Seria „St. Petersburg tajemnic”: aktorzy zawarte w nim ludzkie cnoty i przywary

Wpadł do naszego życia 12 kwietnia 1994 z jakiegoś nowego, świeżego oddechu powiew wiosny, ale w tym samym czasie niektóre bardzo znanego i drogiego wszystkim poczucia piękna. Serii „Petersburg tajemnice”, aktorzy, którzy przyszli odwiedzić każdego wieczoru przez ekran telewizyjny, dał wszystkim widzowie piękną historię o miłości i zdradzie, pozbawionego zasad, niski sprytu i uczciwego i szlachetnego poświęcenia.


punkt bez powrotu

Ryzykowny melodramat, jest oparty na bestsellerze XIX wieku „Petersburg slumsach” V. Krestovsky, opowiada historię, która miała miejsce w północnej stolicy.

Zatem 1830-te roku. W pierwszej serii publiczności znanego z dwóch słynnych i szlachetnych książęcych rodzin, które żyją spokojnie, nieświadomy faktu, że takie zmierzone i spokojny okres w ich życiu wkrótce się skończy na dobre, a ścieżka przeszłości zostanie zamknięty bez najmniejszej możliwości, aby cokolwiek zmienić. Aktorzy serialu „Petersburg tajemnice” starał się przekazać atmosferę czasie tak wiernie do publiczności w różnym wieku była interesująca, by go obejrzeć.

To książąt Shadursky i Chechevinskie prezent, choć czasami niewidocznie w całej serii. Przedstawiciele tych rodzin wydaje się być nieskończoną następstwo pewnych zdarzeń i subtelne intrygi rzuca się w nieoczekiwanych sytuacjach życiowych. Istnieje tak wiele przeplecione ludzkie cechy. Z jednej strony – Lost spadkobierców, stan zmarnowane miliony dolarów, podstęp, zdrada, ciągłych kłamstw. Z drugiej strony – lojalność długotrwałe, mocne i wzruszające miłości, szlachetnych mężczyzn i kobiet z różnych warstw ludności i bezpieczeństwa materialnego. A wszystko to jest tak ściśle ze sobą powiązane w fabułę, która do końca fabuły widza, dręczony pytanie: „co będzie dalej”, jest w ciągłym napięciu. Tam będzie triumf sprawiedliwości, zjazd kochających serc, czy karane wszystkich złoczyńców, złodziei i złoczyńców serii, można zobaczyć po prostu patrząc ona pogrążyła się w atmosferze tych wczesnych latach.

Fabuła obrazu

Lato 1830. Między młodej księżnej Anny Chechevinskoy i doświadczony pogromca serc kobiecych Dmitry Platonovich Shadursky miga powieść. Na części Anna jest wielka miłość. Ale to doświadczenie z dziewczyną księcia? Najprawdopodobniej, odwrócił wzrok na nią tylko dlatego, że tego lata mieszka w wiosce sam, bez żony i syna, z dala od zgiełku wielkiego miasta. A to po prostu nudne. Księżniczka zbyt ufne i całkowicie niedoświadczony w sprawach komunikacji z płcią przeciwną. Mieszka we wsi ze starym ojcem, który zbyt nadużywał alkoholu. Jej matka daleko w mieście. Ale oni nie są tak przyjazne, jak chciałbym Anna. Stary księżniczka ścisłe i gniew. Ona jest zbyt zaniepokojony opiniami innych, a dla jego córki, i istnieje tylko carping krytyczne. Jest to szczególnie zauważalne po śmierci Anny ojca.

Obok księżniczki tylko jej pokojówka Natasha, który wychował się w domu Chechevinskih. Ale po niektóre wydarzenia w głowie urodził się plan zniszczenia ich całej rodziny, ona stopniowo i skutecznie realizuje. Księżniczka ufa ją też za to później musiała płacić zbyt dużo, w rzeczywistości Natasha ukradł noworodka córkę Annę i przyniósł go do domu Shadursky. Ale ojciec dziecka nie chcą zajmować się swoim wykształceniem, więc opłaca się generała tle Shpiltse dla tej dziewczyny, który został dołączony do bezdzietne rodziny. Anna widzi córkę zaledwie 16 lat później.

Chechevinskie

Anna i Mikołaj Chechevinskie – kochać siebie rodzeństwem. Że brat zawsze wspierała siostrę i stara się być jej wsparcie. Niestety, ze względu na charakter tych usług, nie zawsze jest w gnieździe rodzinnym. I tragedia, która wystąpiła w rodzinie, obwinia siebie za to, czego tam nie było i nie mógł pomóc Anna.

W serii „Petersburg tajemnice” aktorzy zawarte te postacie – Jelena Jakowlewa i Wiktor Rakov. Pierwszym był dość dobrze znane i do tego. Drugi nie był tak popularny. Znamienne, że większość aktorów grających w serialu, obudziłem się mega popularne. Jelena Jakowlewa przedstawiony księżniczka jest bardzo wrażliwe, niespokojny, szczerze kochająca dziewczyna. Jest to z wielką czułością odnosi się do ojca piwosz, boi matka oddaje się do pierwszych silnych uczuć. Ale po przejściu przez zdrada bliskiej osoby, utrata dziecka i utraty domu ojca, że nie od razu, ale stać się silna i mądra kobieta.

Inną ciekawą postać Mikołaja Chechevinskogo w serii „Petersburg tajemnic.” Aktorzy, którzy chcieli dostać tę rolę gorliwie pobrali próbki, ale ostatecznie zatwierdzony Viktora Rakova. Że był w stanie pokazać młodemu księciu mądry, inteligentny człowiek, który kocha swoją siostrę i wieloletnie próbuje ją i jej córkę znaleźć. Później, że sprawiedliwość jest zrobione, że nawet gdyby przyjąć nową nazwę.

Shadursky

Pomimo pewnej alienacji od siebie, para Shadursky – Dmitrij i Tatiana Rakhmanov niezwłocznie przedstawić frontu, jeśli istnieje najmniejsze prawdopodobieństwo, że dana osoba lub zdarzenie może zepsuć opinię o nich lub osłabić ich reputacji. Przypomnijmy, że w naszym polu uwagi – serii „Petersburg tajemnic.” Aktorzy, którzy wykonali w Shadursky rola filmowa, również bardzo dobrze znane publiczności. Ten niepowtarzalny Natalya Gundareva i Dmitry Brusnikin która jest zaangażowana i kierując się w ostatnich latach. Ich syn (teraz dorosły) grał młody iw tym czasie nie bardzo popularny aktor Siergiej Chonishvili. Teraz jego twarz wiemy prawie wszystko. Jego hipnotyzujący głos można usłyszeć nie tylko w filmach, ale również w różnych biegach. Ten tak zwany "voice-over".

obsada

Ta seria jest zebrane w cieniu swej wielkiej galaktyki wielkich aktorów współczesnego kina. Na przykład Michael Filippov (małżonka Natalia Gundarevoj) zawarte na ekranie Osipa Zakharovich Mordenko. Na początku filmu on – Zarządzanie Shadursky książąt, który pozwolił sobie na śmiałość i nie do pomyślenia w czasie czelność kochać księżniczkę. Po wyrzucony z domu księcia, staje się lichwiarz, nietolerancyjny i dość sztywny w odniesieniu zarówno do klientów, jak również do własnego syna.

Na temat roli emerytowanego porucznika Siergiej Antonowicz Kovrova zatwierdzony nasz ulubiony Nicholas Karachentseva. Postać była bardzo żywa i interesująca. W książce jest on – zwykłym mordercą. Ale w filmie, z powodu pewnych zmian w scenariuszu, to jest – prawdziwy mężczyzna, ucieleśnienie uczciwości, przyzwoitości i szlachetności, wierny przyjaciel i obrońca Nicolas Chechevinskogo wszystkich, którzy potrzebują jego pomocy.

Tak, to świetny zespół zmontowany do końca kręcenia publiczność mogła bez końca przeglądu serii „Petersburg tajemnice”. Aktorzy i role, które grali w filmie, nie tylko ciekawe i imponujące. Napisany całkowicie przepisał historię, umieścić tło społeczne, zmieniła charakter wszystkich, bez wyjątku, znaki. W wyniku wszystkich tych działań literackich był bardzo ciepły i miły seria przygodowa, która jest uważana za jedną z najlepszych w ostatnim dziesięcioleciu.

Oglądałem i patrzeć widzimy wiele razy więcej …

Co dziwne, ale minęło 20 lat od chwili, kiedy po raz pierwszy spotkał się z tej historii. Aktorzy z filmu „St. Petersburg tajemnice” tak dokładnie oddaje atmosferę epoki, który siedzi w telewizji na kanapie nowoczesnych, czując, że każda postać jest bardzo znane, i na ulicach, które udają bohaterów, to wydaje się zdarzyć nie raz. Już ulubionym z wieloma filmu jak strój, który uszył bardzo dobry projektant mody, w tym samym czasie wywołuje podziw i zachwyt. Chce znowu i znowu zrewidować, a jeśli coś nie było widać, nieodebrane, nie zauważył. I być może po raz piąty Księżniczka Anna nie popełnia największy błąd swojego życia, Shadursky książę nie pojawi takiego drania, nigdy Księżniczka Tatiana zrezygnować w obliczu Anna Chechevinskoy obraźliwe i niezasłużonej ostatnim słowie, Nicholas nie pójdzie na wojnę, i spotkać się z siostrą nie 16 lat później, a po kilku minutach po powrocie do domu. I w przeciwieństwie do książek Krestovsky że raz odwrócił ostatnią stronę, pozostawia zbyt ciężki i smutny osadu pod prysznicem, serialu „St. Petersburg tajemnice”, aktorzy i ich rola w tej taśmie 60 serii nie przewidują możliwości się nudzić publiczności na chwilę dają nadzieję, że zło zawsze będzie karane, sprawiedliwość zwycięży, a miłość i oddanie są promień światła i dobroci, która daje nadzieję wszystkim tym, którzy żyją.