427 Shares 8428 views

Semen Frolov ( "Dom-2"): biografia, twórczość i życie osobiste

Nasz dzisiejszy bohater – były członek „Dom-2” Semen Frolov. To zabawne i słodkie facet w jednym czasie podbiła serca wielu telezritelnits. Wiesz, jak jego życie po wyjściu z projektu? Chcesz poznać szczegóły biografii nasion? Następnie należy sprawdzić zawartość artykułu.


Semen Frolov ( "Dom-2"): biografia, rodzina

Urodził się 12 listopada 1979 roku w miejscowości Churilova znajduje się w regionie Twerze. Nasiona rodzice nie mają nic wspólnego z muzyką i sceną. Jego ojciec zarabiał w ciężkiej pracy fizycznej. Matka utrzymuje dom i opiekowała się synem.

nauka

Nasz bohater poszedł do zwykłej wiejskiej szkoły. Jego ulubionymi przedmiotami były literatura, malarstwo i muzyka. 11-letni chłopiec zaczął pisać wiersze. Dowiedział się również grać niezależnie od akordeonu. Rodzice rozumieją, że ich przyszłość rośnie artystę.

Studenci i początek działalności twórczej

Pod koniec szkoły wiejskiej Simon poszedł do Tweru. Jest facetem łatwo wszedł w miejscowej szkole muzycznej. Nasz bohater był uważany za jednego z najlepszych uczniów.

W 19 lat Frolov wziął udział w konkursie „Play, akordeon!”. Profesjonalne Jury doceniło zdolność nasion i uznał go za zwycięzcę.

Kilka lat później facet przeniósł się do Moskwy, gdzie wstąpił do Instytutu Kultury i Sztuki. To nie wszystko. Nasz bohater wziął lekcje aktorstwa. Chce grać w wielkim filmie.

Członkiem projektu "Dom-2" Semen Frolov

W czerwcu 2007 roku na słynnym serialu pojawił się wesoły facet. Na głowie miał czapkę z nausznikami, aw dłoniach – akordeon. Rodzaj rosyjskiego kolegi. Muszę powiedzieć, że Sam natychmiast zainteresował wiele dziewcząt.

Projekt Oldies (Olga 'Sun' Nikołajew, Sam Seleznev, Nastya Dashko i inni) nie lubił przybysza. Powód jest prosty. Jest to konkurencja. Po pierwszych dniach facet pokazał siebie jako artysty. Grał na akordeonie, wykonywał swoje utwory i pod każdym względem ludzi radować. Zaledwie kilka miesięcy, nasz bohater stał się jednym z uczestników rankingu.

Semen Frolov i Lena Bushina historia stosunków

Facet z akordeonem przyszedł do projektu nie tylko przez wzgląd na PR. Chciał zbudować piękny i silny związek. Początkowo Sam spojrzał na samotnych dziewczyn z akademika damskiej. Spośród wszystkich uczestników, „Dom-2”, podkreślił temperamentu brunetka Elena Bushin. Ona odpowiedziała mu w zamian.

Przez kilka miesięcy, Simon i Lena zbudowany relacji pod fotokarabin. Miłośnicy Przysięgałam głośno, a następnie szybko pogodzić. Było oczywiste – faceci silne uczucia. Frolov załatwił Bushina piękne pożegnanie dał jej kwiaty i śpiewać serenady.

To zmieniło się dramatycznie po Sam wygrał konkurs „Mistrz” Dom-2 „” Najbardziej popularne facet odwrócił głowę. Coraz częściej zaczęły rozmawiać Lena „Ja – gwiazda, ulubiony publiczność, a ty. – zwykły członek” Takie zachowanie młodego mężczyzny nie podoba Bushina. W wyniku tego, że ogłosił separację z nasion. Para rozstał się w różnych pomieszczeniach.

mały drewniany dom został zbudowany na dachu apartamentów miejskich. Jest w doskonałej izolacji żył Semen Frolov. "Dom-2", opuścił w grudniu 2008 roku. W tym czasie udało mu się zrazić większość uczestników projektu.

I witam ponownie!

Na początku 2016 r Semen Frolov pojawił się w reality show. „Dom-2”, opuścił siedem lat temu. Teraz, facet nie przyszedł jako uczestnik. Został zaproszony do zasiadania w „Star” w sobotę Olympus talk show. Postroynevshy zauważalnie ładniej i Semen rozprowadzane obecnych członków Rady, dzielili się swoimi doświadczeniami.

Ale to nie wszystko. Człowiek z akordeonem i zaprosił do partii, będzie ścianach „Dom-2”. Fani serialu byli w stanie usłyszeć jego słynną piosenkę „Wszystkie kobiety jak i mój. – boginię” Nowe utwory były wykonywane także przez Frolov. Biografia Man ponownie zainteresowanych widzów.

życie osobiste

Będzie tam z kimś w związku Semen Frolov? „Dom-2” – miejsce, gdzie pokazał się jako facet, który wie, jak kochać i dbać o dziewczynek. W codziennym życiu, nie może znaleźć partnera. Co się stało? Sam nie wierzy dziewczynki. Uważa on, że zainteresowanie ich tylko jako osoba mediów. Może po prostu nie spełniał jest jedyną, dla której nasz bohater chce przenosić góry. W tej chwili nie jest żonaty. Dzieci nie mieli.

Konkludując

Teraz już wiesz, gdzie się urodził, studiował i zyskał popularność jako Semen Frolov. „Dom-2” stał się swego rodzaju odskocznię dla twórczego rozwoju dla niego. Życzymy tego wspaniałego faceta wielką miłość i sukces we wszystkich przedsięwzięciach!