780 Shares 5538 views

"The Voice" (sezon 3): uczestnicy, lista zwycięzców

5 przed rozpoczęciem sezonu serialu „The Voice” większość widzów pamiętał poprzednie kroki, jasne członków i nostalgiczny dla oryginalnego składu jury. Jesień i zima 2014 – ostatni raz, kiedy ulubionym Pelagia, Dima Bilan, Alexander i Leonid Agutin Gradskij żywo doświadczył niezapomniane emocje, płacz i radość razem z uczestnikami. Chcę pamiętać utalentowani wokaliści byli w stanie wywołać te prawdziwe uczucia.


Ślepe słuchanie: najjaśniejsze uczestnicy

Spośród 13 tys. Stwierdzając, główny etap został wybrany około 150 ludzi, którzy musieli udowodnić swoją wyróżniającą oryginalność Jury i talent. Więcej niż inni ulegli przekonany Leonid Agutin zamiast 14 spośród 16 wybranych zawodników, w tym duet sióstr Shakhtarin. Więc zacząłem się „Voice” (Sezon 3). Użytkownicy, których lista składała się z 58 osób, rozpoczął przygotowania do walk, a publiczność już omówione swoich faworytów. Są to:

  • George Yufa pierwszy odwrócił się na krześle wszystkie mentorów. Wiolonczelista, 15 lat swego życia poświęcił się działalności.
  • Maria Zaitseva, jeden z liderów przed popularnego projektu telewizyjnego „Artysta Ludowej”, dzięki której zespół powstał, gdzie działa profesjonalnie.
  • Ludmila Sokolova, autor wielu przebojów, przypominający swoim stylem wykonania Olga Kormuhina.
  • Victoria Cherentsova i Valentina Biryukova zarówno wykonać słynny utwór „Chopin”, wykazując wyjątkową odwołania ze słowem.
  • Olga Oleinikova zaskoczony African American notatek wykonanych w kompozycji.
  • Alexander Albert, właściciel bogaty baryton z raczej skromnego wyglądu.
  • Sergey Mihailin, który występował w oryginalny układ znany utwór Voyage, Voyage.
  • Bush Goman, otoczony ogromnym grupy wsparcia 7 dzieci.
  • Samvel Vardanyan, unikalny samorodek, podążyli za modą o opuszczeniu drużyny pociągów Gradsky.

Dobre wyniki i innych uczestników w show "The Voice" (sezon 3). Lista uczestników, którzy opuścili żywe wrażenia podczas kolejnych etapów konkursu – najlepszy dowód.

Uczestnicy walk na scenie

Do konkurowania w następnej rundzie konkursu jest bardzo trudna: z jednej strony, potrzeba wyrażania siebie, az drugiej strony – aby zachować ducha jednej kompozycji, uzupełniając się wzajemnie. To nie był wyjątkiem i „The Voice” (sezon 3). Użytkownicy, których lista miała być zmniejszona o połowę, nie zawsze radzą sobie z emocjami. Wśród najlepszych wokalnego duetu wydany kilka, które stały się prawdziwym odkryciem projektu.

Jegor i Wania Sesarev Chebanov przyniósł publiczności pod niezniszczalnego melodii Michaela Jacksona Billie Jean. Młodzi artyści wykazali doskonałe gitary i posiadania swojego ciała. Razem z nimi tańczyć widzów, sędziowie, starszy. Jednak najbardziej wzruszający był uścisk własną rękę, podziękować siebie udavshiysya numer. Mentor – D. Bilan.

Sofia Rubina Hunter i członek francuskiej wersji The Voice Pierre Airedale podniesiony halę pod piosenki „Całkowite zaćmienie serca.” Na wyjątkowość tonu francuskiej partii Pelagia, mentor duetu, powiedział, nie wahaj się przez minutę „to głos Czekałem na wszystkich trzech sezonów.”

Leonid Agutin skorzystał z prawa do zapisania Damę. Wśród zawodników zadowolony Nzhipuakuyu Marie i Andrey Grizli, wykazując absolutną współpracę w piosence „Bad Girls”. Obaj nie osiągnął wyżyny konkurencji, ale pozostawił wspaniałą liczbę wyświetleń. Jako para Gradsky – Katarzyny i Igor Shemyakin Manashirov (Niezapomniane).

„Głos”: lista uczestników (Sezon 3), opublikowane w ćwierćfinale

Na scenie wykonawców KO każdego zespołu są podzieleni na grupy po trzy i mają możliwość wykonywania solowy utwór. Decyzję w sprawie dalszego uczestnictwa w projekcie określa mentora. Według wyników tego etapu w zespole dla każdego członka jury jest nadal tylko 6 osób, ale że ci, którzy w przyszłości będą musiały przejść przez głosowanie publiczności testu. To jest śpiew solowy popełnił poważne oferty na zwycięstwo w „Voice” (sezon 3). Użytkownicy, których lista została zredukowana do 24, uważane ćwierćnut projekt.

Zespół D. Bilan: Evgeniya Blagova, Egor Sesarev, Ksana Sergienko Olga Oleynikov Alexander Bohn, Simone da Silva. Najbardziej uderzający występ na scenie stała kompozycja nokautów solowy Jegor Sesareva „Nie mogę tańczyć.”

Zespół L. Agutin: Ludmila Sokolova, George Yufa, Mariam Merabova, Andrey Grizli Arthur Best, Intars Busulis niezwykle szczere wykonywania robót przez R. Pauls "będę rysować."

Zespół Pelagia: Pierre Airedale Sergei Mihailin Alice Ignatieff, Anastasia Glavatskih Ilya Kireev i Jaroslav Dronov, którzy podbili wspaniałą wydajność rockowych piosenek.

Zespół Gradsky: Roman Koshkarev Stanislas Vitort Alexander Leffler i Valentina Biryukova, upewnij cry jury i wydajność publiczności piosenki „Alyoshenka” Aleksandra Vorobova, uderzył świetny numer „Walc Walc” i Bush Goman, śpiewane, w towarzystwie całej rodziny, „Bless Panie, Rosja ".

semifinalists projekt

Po raz pierwszy los uczestników, podzielonych na trzy, zależało nie tylko od woli nauczycieli, ale także z punktu widzenia widzów. Wysoki profesjonalizm sędziów może świadczyć o tym, że ich występy oceny zbiegła się w „Voice” (sezon 3).

Użytkownicy, których lista została zmniejszona do ośmiu, stał semifinalists konkursu. Z dużym marginesem osiągnął kolejny etap Aleksandra Vorobova, pomimo faktu, że jego rywale – Koshkarov R. i A. Lafleur wykazał niezwykłą gra na gitarze; Valentina Biryukova, znakomicie wykonana "Harlequin"; Alisa Ignateva i Jaroslav Dronov zaapelował do rosyjskiej sztuki ludowej; Alexander Bon do swojej oszałamiającej wydajności skład grupy Muse Supremacy w stylu Mettyu Bellami.

One uzasadnione zaufanie nauczycieli i awansowała do półfinału jak Ksana Sergienko, Intarsia Busulis Merabova i Miriam, który wygrał głosowanie widz Ludmila Sokolova tylko 0,1%, ale uzyskał poparcie mentora Leonid Agutin.

Uczestnicy „Voices” (sezon 3): lista zwycięzców zdjęcie

Tradycyjnie, każdy sezon „The Voice” kończy się w grudniu, Sylwestra. Publiczność aktywnie uczestniczyć w wyborze finalistów projektu telewizyjnego – czterech najlepszych uczestników z każdej z mentorów, którzy nadal mogą mieć wpływ na wybór lidera. rozpowszechniać oni swoje zainteresowanie, dając jeden z członków 60 i drugi 40. Ani Pelagia ani Bilan nie mogło mieć wpływ na wynik końcowy, ponieważ liczba uczestników 1 ze swoich zespołów wybranych przez głosowanie publiczności przez szeroki margines. Alexander Bon i Jaroslav Dronov finalistka z absolutną wsparcie fanów.

Gradski A. i L. Agutin, co daje 60% do innego uczestnika, może podjąć odmienną decyzję o wyniku konkursu. W efekcie staliśmy finalistów i Mariam Merabova Aleksandra Vorobova. Jest to kwartet grał siebie pierwsze trzy miejsca.

Miłość i uznanie publiczności zyskał dwadzieścia pięć absolwent Gnessina Sasha Vorobyov, który dokonał się w ostatnim utworze E. Martynov „Swan wierności” i wspaniałych piosenek z musicalu „Upiór w operze”.

Jaroslav Dronov nie zmieni swojego stylu genialnego artysty rockowego, zajął drugie miejsce. Aleksandr Bon śpiewa w produkcie końcowym Zemfira trzecią. Najbardziej doświadczony i wybitny członek, czterdzieści dwa Mariam Merabova stał się czwartym, kończąc znakomitą wydajność „Wyznania artysty.”

To zajmie trochę czasu i listę najlepszych wykonawców z poprzednich sezonów zostaną dodane do zwycięzców „The Voice” w 2016 roku.