571 Shares 1916 views

Timur Batrutdinov: życie osobiste, biografia i kariera

Timur Batrutdinov – znany humorysta, Comedy Club rezydent i utalentowany facet. Tysiące dziewcząt w całym kraju uważają, że jest bardzo urokliwy i atrakcyjny. Są zainteresowani, gdzie dorastałem, a co jest teraz zaangażowany Timur Batrutdinov. Prywatne życie aktor również jest nawiedzany przez wielu jego wielbicieli. Ten artykuł zawiera szczegółowe informacje o humorysta.


Biografia artysty

Timur urodził się 11 lutego 1978 roku we wsi pod nazwą (rejon Moskwa) Raven. Wkrótce rodzina przeniosła się do wspaniałego miasta Bałtijsk. To nie stało z powodu życia w metropolii nie było ich upodobań, lub nie może sobie pozwolić rodzicom. Timur tylko ojciec – wojskowy. W sprawie podziału, został wysłany do służby w obwodzie kaliningradzkim. Ale żaden z domowników, ta wiadomość nie denerwować. Po Pilawskiej jest jednym z najbardziej zielonych miast w regionie. Jest coś Dzieciństwo Comedy Club przyszła gwiazda.

Szkoła wysłany Timur wcześnie – w wieku 6 lat. Początkowo chłopiec nie wyróżnia się na tle innych facetów. Ale z trzeciej klasy, stał się aktywnie zaangażować się w produkcjach teatralnych i krótkich spektakli. Najbardziej ulubionym przedmiotem w szkole była literatura Batrutdinova. W liceum, Timur doprowadziły szeregi działaczy zawodnik w zespole szkolnym KVN, jak również organizowanie imprez kulturalnych.

Dostać się w ręce świadectwa szkoły średniej, przyszły aktor postanowił pójść w ślady matki. Udał się do Petersburga, gdzie z powodzeniem weszła State University of Economics i Finansów. Jako student, Timur dalej grać KVN. Nie możemy powiedzieć, że nie był liderem lub wybitny charakter. Miał mówić do „tancerzy”.

Po ukończeniu Batrutdinova wysłany do wojska. Rok swego życia dał usługę w Podolsk Okręgu Wojskowego. I nawet tam, nasz bohater nie przestać żartować. Po powrocie do cywila, Timur postanowił pracować na specjalności. Udało mu się uzyskać w spółce „Peugeot” ekonomista. Ale szybko zdał sobie sprawę: to nie to, co powinien zrobić.

ta popularność

Nawet 10-11 lat temu, wielu z nas nie wiem, kto Timur Batrutdinov. Życie osobiste i biografia człowieka, nie powodują tak duże zainteresowanie, ponieważ są one teraz. Wszystko zmieniło się dzięki Comedy Club pokazy komedii. Timur nawet nie wiedzą, że udział w tym programie będzie to popularne i poszukiwane aktor konwersacyjny gatunek. Ale co dokładnie się stało. Obecnie nawet małe dzieci wiedzą, kim jest Timur „Kasztan” Batrutdinov. Prywatne życie komik jest jednym z najbardziej dyskutowanych tematów wśród fanów. Tłumy dziewcząt pomiędzy 16 a 35 rokiem życia marzenie poślubienia go.

kariera telewizyjna

Timur Batrutdinova twórczość nie ogranicza się tylko Comedy Club. Słynny aktor zaproszony do udziału w różnych projektach. Na przykład, musiał spróbować na temat roli ołowiu na Muz-TV. Program, który został przeprowadzony przez Timura, zwanego "Hello, Kukuyev!". Wyszła codziennie (15 minut) i miały stosunkowo wysokie oceny. Dlaczego prowadzi show właśnie mianowany Timur Batrutdinov, którego życie osobiste i tak nie rozwijać ze względu na napięty harmonogram prac? Według twórców programu, w naszych czasach trudno jest znaleźć artystę, który subtelnie i pięknie dowcipy improwizując przed kamerą.

Timur Batrutdinov: miłość życia

Nasz dzisiejszy bohater jest niezwykle rzadko zdarza się znaleźć w towarzystwie pięknej pani. Są w całym kraju nie mam dziewczynę, do której miałoby głębokie poczucie Timur Batrutdinov? Osobiste życie do 2014 roku nie uległa zmianie. Komik jeszcze jeden. Aby zobaczyć go w towarzystwie dziewcząt może być wyjątkiem w filmach i teledyskach. Złe języki natychmiast zaczął mówić o homoseksualnej artysty. Podobne pogłoski Batrutdinova tylko bawić.

Udzielanie wywiadów do nośników wydruku, Timur wielokrotnie mówił, że sen stworzyć rodzinę wkrótce. Ale to się stanie, kiedy poznaje prawdziwą miłość. Jego przyszłość narzeczona powinna odwołać się nie tylko zewnętrznie, ale także wewnętrznie. W skrócie, Timur zainteresowanych całej osoby z bogatym światem wewnętrznym, dobrej sylwetki i ładnej twarzy.

Teraz masz wszystkie informacje na temat wiadomo, gdzie studiował, mieszkał i pracował Timur Batrutdinov. Biografia, kariera i życie osobiste są kolejnym dowodem, że jest utalentowany, dobroduszny i zdeterminowana osoba. Życzymy mu powodzenia w pracach i na osobiste przodu!