425 Shares 8877 views

Seria „The Fighter”: aktorzy i role zdjęcia

W serii „bojowników” aktorzy mówią o tym, jak młodzi ludzie porzucając swoje zwykłe życie, walczył na niebie podczas II wojny światowej. Obóz, który oparty był radziecki pułk myśliwski, odebrał sobie życie z intrygi, romanse, spotkania i rozstania. Kto stworzył ten seryjny film i nazwisko artysty, aby zagrać główną rolę?


Twórcy serii i streszczenia fabuły

Serial został wyemitowany na kanale telewizyjnym „Rossija 1” w kwietniu 2013. Na czele projektu stanął Aleksiej Muradov, którzy od dawna nakręcony głównie filmy dokumentalne. On nawet udało się uzyskać „Taffy” nagrodę dla jednego z jego dzieł. Wśród seriali, które zostały pracował reżyser m.in. „Pielęgniarek Nocy”, „Tula-Tokarev” i „Żukow”.

Stał za operatora kamery Robert Filatov, który wyreżyserował „Pilot International Airlines”, „Tryptyk” i „Tuła-Tokariew.”

W wielu filmie „Fighter” aktorzy przenoszą nas w czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Na jednym z odcinków położonych blisko przedniej pułku myśliwskiego, który bombarduje sił wroga i ma eksplorację. Każdego dnia ktoś wraca z pola bitwy. Podstawą siły uderzenia jest kobietą eskadra, wkrótce wzmocnień przyjechać w obliczu młodych pilotów – wciąż bardzo młodych chłopców. Wśród kilku głównych bohaterów są związane miłosnej relacji. Ale po drodze jest to, że niezrównoważony oficer polityczny, wojna, sama śmierć.

„Fighters”: aktorzy i role. Katarzyna Vilkova jako Lydia Litovchenko

Być może, z całego panteonu kolorowe znaki bohaterka Ekateriny Vilkovoy powodować szczególną sympatią. Lydia Litovchenko poszedł na wojnę mała, ale awansował do major i stał się sztywny i silna kobieta przez kilka lat. Samoloty – jest jedyną prawdziwą pasją Litovchenko. Ona nie wie, co uwaga człowieka, jak się ubierać i prichosyvatsya i bardziej raduje następnej kolejności, niż duchów „Czerwony Moskwa”.

Po Lydia ubijaniu na niebie, a ona staje się poważny uraz głowy. Dziewczyna zabronić latania, ale gdy wrócił do swojego rodzinnego miasta, zdaje sobie sprawę, że tylko wie, jak walczyć i nie będą mogli żyć jak przedtem. Lydia następnie fałszować dokumenty i wrócił na front, gdzie stracił przytomności podczas walki wypad i przerw wkrótce. Przed śmiercią dziewczyna związana z relacji jednego pilota, ale on też wkrótce umrze.

Aktorzy „bojowników” seria dobrze radzą sobie z zadaniem: ich postacie są dotykane do serca. Jednak z Vilkova to „rozpuszczanie” w postaci, być może, nie spodziewano. Uczucie, że rola Lydia Litovchenko został napisany specjalnie dla aktorki. „Trzej muszkieterowie” i „zaświta Oto Quiet” Vilkova również można zobaczyć w tej serii. Główną rolę udał się do aktorki w filmie sensacyjnym Valeri Todorovski „kolesie”.

"Fighters": aktorzy, zdjęcia. Dmitry Diużewa jak Ilya Besa

Dmitry Diużewa pierwszy głośno zadeklarował grając Kosmos w serialu kryminalnym „Brigada”. Bądź na kinoolimpe nie było łatwe. Początkowo, przez jakiś czas Dmitry Diużewa lewo w cieniu, i wystąpił w epizodach takich projektów jak „Marsz Turecki”, „Na rogu koło patriarchalnej-3”, „Stiletto”. W 2004 Diużewa pierwsze kilka lat po „Gang” zdobył główną rolę w projekcie telewizyjnym (film sportowy „Ekipa”), a następnie nie opuszczają swoje stanowiska.

W filmie aktorzy „The Fighter” są piloci z różnych historiach życiowych i osobistych losów. Hero Dyuzheva – Hilarion Bestuzjew, sierżant Armii Czerwonej z arystokratycznych korzeni. Ilya chociaż z oczywistych względów, nie mówić o jego pochodzenie, wykształcenie i dobre maniery są trudne do ukrycia. W obronie godności i honoru narodu drogich mu demon często wdaje się w trudnej sytuacji. Jednak odwaga i pomysłowość, aby zapisać go nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Maria Andreeva jak Dementieva

W filmie aktorzy Diużewa i „Fighter” Maria Andreeva miłośników zabaw. Jednak między pilotem z wywoławczy „Bes” i aviatrix Evgeniey Dementevoy iskry wsunął przeszłość naraz. Jack – Komsomołu, który mocno wierzy w partii i nie wierzą w Boga. I Bestuzjew zupełnie inny pogląd na życie, mniej upolitycznione. Jednak obsada duet Dyuzheva Andreeva niemal najbardziej wzruszająca para na ekranie.

Maria Andreeva wśród swoich słynnych kolegów przed utratą. Podeszła do projektu także z pewnym bagażu sławy i popularności: Byłem w rolach głównych w serialu „Nostalgia for the Future”, „Księga mistrzów” i „Wieża. Nowych ludzi”. Ale przede wszystkim wpływa kariera aktorki udział w mega filmu „Duhless”, gdzie zagrała dziewczynę Danila Kozłowski. Po tych wszystkich projektów Andreev uczestniczyła również w filmie „taryfowego” Happy Family „” «Warrior» i «Pająk». W 2016 roku na ekranach jest film historyczny „Sofia Paleolog”, który poszedł Andreeva główną rolę żeńską.

Dmitry Arbenin jak Bordeaux

W „Fighter” serial, aktorzy i rola publiczności będą długo pamiętać, główną rolę Lovelace i hałaśliwy Dmitry Arbenin – absolwent Państwowej Jarosław Instytutu Teatralnego. Arbenina Hero – Leonid Shugaev – nienasycony w sprawach sercowych. Czasami zdarzają się sytuacje, w których związek zastraszanie pilot ze znakiem wywoławczym Witam, Bordeaux przyniosły szkodę eskadry. Ale w ogóle, bohater Arbenina – pozytywna postać, która nie zostawia przyjaciół w kłopoty i nie boi się walczyć.

Dmitry Arbenin na 2010 ekranach, główną rolę, ale był w stanie uzyskać dopiero po trzech latach ciągłego odlewania. To właśnie projekt „Fighters”.

Inne role wykonawców

Seria „bojowników”, aktorzy i którego rola nie ogranicza się do nazwisk i zdjęć stała się koncentracja nowych i znanych talentów.

Rola dowódcy lotu pułku poszedł Oleg Fomin, który zasłynął w następnym filmie „Funkcjonariusze Panowie: zapisz Cesarz” i „kawalerów”. Obraz podłym oficer polityczny pojawił się na ekranie Mikołaj Kozak – gwiazda filmów „Ark Brand” i „Karpow”.

Anton Sokolov ( "1812: Ulanskaya ballada") grał Borisa Maslova – pilot, dowódca eskadry w miłości z Litovchenko. Igor Artashonov ( „Univer”) zdobył rolę szefa sztabu pułku.