350 Shares 6653 views

Kask AGV K3: Niezawodna ochrona dla rowerzystów

Wycieczka na motocyklu – niebezpiecznym przedsięwzięciem. Szczególnie ryzykowny jest uważane za jazda motocyklem bez kasku. W tym przypadku, każdy, nawet najbardziej nieistotne, wypadek może być śmiertelna. ochrona głowy – to nie jest gwarancją bezpieczeństwa, to jest szansa, aby pozostać przy życiu. Kask AGV K3 – to wszystko czego potrzebujesz młodego rowerzysty. Mocny materiał, powodując design, odpinany daszek i zaawansowany system wentylacji.


Na straży życia

Według statystyk, większość śmiertelnych wypadków drogowych zdarza się wśród rowerzystów ze względu na brak środków ochrony. Człowiek doskonale zabezpieczony przed uszkodzeniem, ale nawet nasze kości nie może wytrzymać silne uderzenie na asfalcie. Niebezpieczne nie tylko ciosem sam, ale też żwir pod koła nadjeżdżających samochodów i wskoczył Rębaki opon zimowych. AGV K3 Kask chroni głowę motocyklisty większości zagrożeń drogowych i znacznie zwiększyć swoje szanse na przetrwanie.

Kask oszczędza nie tylko ludzkie życie, ale także jego zdrowia. Silne uderzenie w głowę nie można po prostu zabić człowieka, ale także prowadzą do ustawicznego niepełnosprawności, mgła mózgu, a nawet demencji. Głowa mężczyzny – jest najważniejszą częścią ciała, które muszą być chronione, zwłaszcza gdy istnieje realne zagrożenie dla życia i zdrowia.

Kaski nie tylko chroni głowę przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale również dzięki zdejmowanym daszkiem, poprawia widzenie. W jaki sposób? Tak, przyciemniane daszek do kasku AGV K3 jeźdźca chroni oczy przed nadmiernym nasłonecznieniem. On praktycznie ślepy rowerzystę i pomaga skupić się na drodze, bez względu na to, co rozprasza. Tabliczki z polaryzacją poprawiają widzenie w nocy i zmniejszyć współczynnik oślepiające od nadjeżdżających samochodów.

Zaleca się, aby używać razem z hełmem i innych środków, aby chronić kierowcę przed obrażeniami. Nie zapominaj, że nawet niewielki spadek na ziemi z pojazdu w ruchu mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia jeźdźca.

korzyści kask

Motocykle – popularny typ pojazdu. Są one różne, a więc liczba różnych kasków na rynku jest bardzo duża. Podobnie jak wszystkie motocyklisty wyposażenie ochronne, kask AGV K3 posiada szereg funkcji. Przede wszystkim, jest to materiał. Trwałe termoplastycznego, który jest odporny na działanie drobnych uszkodzeń i jest dobrze chronione przed duże. Szybkie uwolnienie, w kilku ruchach, wizjer jest również wielkim atutem. Może ona zostać zastąpiona w ciągu kilku sekund i kontynuować jazdę.

Standardowe przyłbica hełmu wykonana jest z wysokiej jakości poliwęglanu. Posiada zaawansowaną ochronę przed niewielkimi zadrapaniami i zamglenia. Ponadto kask posiada odpinane przegrody dla nawet oddychać. Łatwy w użyciu i lekka waga kasku.

koszt

Kask AGV K3, jak każdy inny poważny narzędzi bezpieczeństwa jest dość drogie – około 16.000 rubli. Jednak warto. Skąpić na odzieży ochronnej nie może być, bo na nim zależy życie i zdrowie jeźdźca. Ponadto, kaski są bardzo wrażliwe na uszkodzenia, a więc tanie kaski szybko stają się bezużyteczne i muszą być zastąpione nowymi. To samo jest odporna na drobne uszkodzenia i może wytrzymać cięższą badań mechanicznych.

Ważne jest, aby wymienić środek ochronny po spełnił swoją funkcję. Po pierwsze struktura pin kask doznał szkody. Im większa siła zderzenia, tym bardziej trzeba go zmienić, ponieważ obrona nie może wytrzymać kolejny wypadek.

opinie

Recenzje Kask AGV K3 pozytywne. Wszystkie rowerzystów okazji doskonałą jakość środkami ochronnymi i, w konsekwencji, jego długowieczności. Wyróżnienie przyznano i wizjer kasku, czy raczej – szybkiej technologii zastępczej. Dzięki nowoczesnej konstrukcji, można to zrobić w dowolnym miejscu, bez żadnych narzędzi. Szczególnie dobre opinie pozostawione przez tych, którzy ocalili życie kasku. Jedyne negatywne komentarze odnoszą się do drogiej cenie kasku i wizjerem mgły. Pomimo technologii anty-pot – zdarza się czasami, w pewnych warunkach klimatycznych.