245 Shares 5985 views

Uniwersalna maszyna – pick-up: ulubiony model

Lekkie, z otwartą platformę dla towarów Machine – pickup. Ten samochód jest popularny nie tylko w sferze komercyjnej, ale również wśród zwykłych kierowców. Wynika to z faktu, że taki samochód, za pomocą którego jest łatwy do przenoszenia obciążeń wymiarowe, zawsze użyteczne zarówno w domu jak iw pracy.


Ten artykuł zawiera listę i opis nowych modeli pickupów różnych producentów. Ta informacja pomoże Ci wybrać najlepszą opcję i dokonać porównania między samochodami. Oczywiście towarzyszy zdjęć. Od momentu pojawienia się maszyny – ważny szczegół. Ceny i wyposażenie zostaną również opisane.

UAZ "Pickup"

W listopadzie 2016 roku nie został przedstawiony nowy samochód UAZ. „Pick-up” trafił do sprzedaży zaraz po oficjalnej prezentacji. Po raz kolejny została przebudowana ciężarówkę. Nowa wersja był silnik benzynowy. Jego objętość wynosi 2,7 litra. Zawory – 16 sztuk. Maksymalna moc wynosi 135 litrów. a. W zestawie z silnikiem z systemem manualna skrzynia biegów pięciu prędkości. Wszystkie koła przeniesienia napędu.

Ta modyfikacja dramatycznych zmian w specyfikacji nie zostały nabyte. Oznacza to, że w oparciu o doświadczenia z poprzednich modeli, można powiedzieć, że maksymalna prędkość – nie więcej niż 150 km / h, 100 km „zniszczony” około 13 litrów. Jeśli mówimy o projektowaniu, konkretne różnice między nową maszynę „Pickup” Uljanowsk zakładu nie otrzymał. Jest to, że zainstalowany zbiornik 68-litrowy. Na rynku krajowym, kierowca znajdzie ten model w czterech wersjach:

  • "Standard".
  • "Comfort".
  • "Privilege".
  • „Styl”.

Średni koszt „standard” – 860 tysięcy rubli .. „Style” można kupić za 1 mln rubli. Podstawowe wyposażenie obejmuje parę poduszek, lustra, które są wyposażone w elektryczne i ogrzewane. Są elektryczne szyby, podgrzewacz do przedziału pasażerskiego.

MAN D-max

Poniżej opisano samochód – odbiór z japońskiego producenta. Druga generacja została zaprezentowana tyłu publicznego w 2011 r. Restyling przeprowadzono w 2015 roku. A w następnym samochodzie pojechałem do rosyjskich dealerów, jednak w jej pierwotnego stanu. Rozważyć jego zdolności.

D-Max jedzie do elektrowni z żadnej opcji. To jest „natywny” silnik 2,5 litra. Maksymalna moc silnika, który spełnia wszystkie wymogi „Euro-5” jest 163 litrów. a. Manualna skrzynia biegów 6-biegowa pracuje. Urządzenie może być instalowane w niektórych modelach. Do 180 km / h przyspiesza opisane odbioru. Maszyna, która jest poniżej na zdjęciu, a jednocześnie zużywa 8,5 litra paliwa na 100 km.

Na rynku rosyjskim istnieje pięć wersje samochodu. Minimalna cena – 1 mln 765 tysięcy rubli .. Cena ta gwarantuje standard opisany przez japońskiego pikapa. Najlepsza modyfikacja jest sprzedawany na kwotę 2 milionów 300 tysięcy. Rubli. Jednak dodatkowy sprzęt zainstalowany jest tego warta.

"Renault Alaskan"

Francuski pick-up – samochód (na zdjęciu poniżej), przedstawiony w ostatnim dniu czerwca 2016 r. Ten model ma globalnego rozprzestrzeniania się – jego sprzedaż będzie prowadzona w Ameryce iw Europie. Należy zauważyć, że parametry techniczne samochodu jest całkowicie zależny od rynku. Dla Ameryki Łacińskiej, producent dostarcza model, który jest wyposażony w silnik o pojemności 2,5 litra – 160 litrów. a. W niektórych przykładach realizacji może być również zamontowany turbodiesel która zwraca od 160 do 190 litrów. a.

W Europie „Alaskan Reno” będzie sprzedawany z silnikiem Diesla 2,3 litrowych butli – cztery. Zmuszając może być różny: od „koni” 160 i 190 siły. Dołączone do prędkości obrotowej silnika manualną skrzynią biegów lub 6-biegową automatyczną – z 7 etapów. Samochód jedzie do Meksyku, Argentynie i hiszpańskich fabryk. Pierwsze sprzedaż rozpocznie się w Ameryce Łacińskiej. W Europie model zostanie wydana pod koniec tego roku. Podstawowe wyposażenie jest dość standardowy dla wszystkich samochodów pickup. Istnieje poduszki powietrzne, widoczność dookoła, wieloośrodkowe, i tak dalej. D.

"Ford F-150"

W 2016 roku, zostanie on przedłożony lub już prezentowane na rynku rosyjskim wszystkie opisane modele samochodów. Pick-up, które teraz będą omawiane – nie jest wyjątkiem. Nowa modyfikacja samochód pojawił się w lecie 2016 roku. Wystarczy powiedzieć, że tego legendarnego modelu. Na rynku amerykańskim w swojej kategorii jest to już 30 lat z rzędu jest liderem sprzedaży. A co ze specyfikacją?

Modyfikacje spełniać cztery innego mechanizmu. Wszystkie, bez wyjątku, są połączone z automatyczną skrzynią biegów. Dostępne pojemności: 287, 329, 385 i 380 litrów. a. Objętość silnika – 3,5 litra trzy, jedna – przez 5,0. Zestawy, jak zwykle, amerykański producent ma kilka. Minimalna wartość podstawy – 26 tysięcy dolarów (około 1.667.200 rubli) ..

wynik

Zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach światowych pickupów dawna zapotrzebowanie. Zwłaszcza jeśli mówimy o takich firm jak „Ford”, „Renault”, „Volkswagen” i innych. Ich parametry techniczne coś lepszego, coś gorszego, ale wszystkie one są równie dobrze spełniać swoją funkcję niezależnie od marka. Pick-up – jeden z najlepszych na świecie ciało! Świadczą o tym liczne opinie kierowców.