591 Shares 7471 views

Kask SOL: opis, cechy i recenzje

Motocykl – niebezpieczny pojazd, więc bezpieczeństwo jest ważne. Najważniejszą cechą każdego kierowcy – niezawodny kask. W tym artykule przyjrzymy się jednej z popularnych modeli – SOL motocyklowym kasku, ale najpierw zdefiniować co zwracać uwagę przy wyborze.

Otwarte czy zamknięte?

Obecność kasków podczas jazdy hobby motocykl prostu musi! Nowoczesne kaski motocyklowe, nawet w linii tego samego producenta, różne wiele funkcji – od projektu do cech operacji. Najbardziej niezawodne opcja – zamknięty kask, który chroni najbardziej głowy, zapewniając bezpieczeństwo. Dla chopper lub skuter kolorze, na przykład, Hełmy motocyklowe Sol, z których opinii oznaczyć bezpiecznego stosowania tych produktów. Lepiej jest, gdy część zewnętrzna jest wykonana z materiału kompozytowego i ma wystarczającą grubość.

Z jakiego materiału?

Ważną rolę dla bezpieczeństwa odgrywa materiał, który jest używany do produkcji warstwy zewnętrznej kapelusz. Najtańsza opcja – kask wykonany z tworzywa termoplastycznego, które jednak nie różni się siła. Bardziej wiarygodne materiały kompozytowe, które choć droższe, ale bardziej trwałe. Wysoka wytrzymałość przy jednoczesnym zachowaniu przejrzystości poliwęglanowe różnych hełmów, które są w stanie wytrzymać wszelkie gradienty temperatury i oddziaływania mechaniczne i ekspozycji do środowisk agresywnych.

Kask SOL mogą być wykonane z włókna szklanego, – włókna szklane, które podczas lekkość ma unikalną wytrzymałości z wykorzystaniem w kompozycjach żywicy syntetycznej. Wśród najpowszechniej stosowanych materiałów można zauważyć, oraz węgiel, który wykazuje wysoki poziom wytrzymałości, sztywności, jest lekkie.

kaski motocross

Off-road motocross kaski są idealne dla tych, którzy preferują jazdę off-road. Do jazdy po mieście, są one wykorzystywane rzadko. Utworzono marka SOL motocross kask różni wzmocnione podbródek łuk, który jest również lekko popychane do przodu – to sprawia, że łatwiej oddychać. Specjalny daszek chroni przed osłony przeciwsłonecznej w modelach, co do zasady, nie, ale można uzupełnić gogle hełm.

Wiele dobrych opinii otrzymała modelu SX-1 Street Life, który spełnia wszystkie wymagania norm. W celu utworzenia powłoki używanej termoplastyczny i można go regulować w dwóch kierunkach, co zapewnia lepsze dopasowanie. Fani agresywny wygląd i styl docenią aerodynamiczny kształt skorupy zewnętrznej. Doskonałe kanały powietrza chłodzącego 17 jest zapewniona.

Jeśli potrzebujesz wszechstronny kask, odpowiadał utworzony SOL motocross hełm ze szkła. Nadaje się do stosowania o każdej porze roku, a na każdego pojazdu – od motocykla do ATV i skuter! Nawiasem mówiąc, bardziej wydajne urządzenie, tym bardziej zabezpieczyć kask być sobą.

całki

Kaski Całki – najczęściej, ponieważ zapewniają one maksymalną ochronę. Ona osiągnąć przy projektowaniu modeli, które całkowicie pokrywają twarz i podbródek. Jednoczęściowa konstrukcja, więc w razie wypadku siła uderzenia rozkłada się równomiernie. Kask SOL ma zwiększony poziom bezpieczeństwa, jest gwarantowana przez wewnętrzną multielement amortyzatora. Ważną zaletą tych modeli jest obecność szkła, którego zadaniem – aby chronić twarz od różnych czynników. Inną korzyścią na rzecz wyboru kasków całek – ich dobra izolacja akustyczna. Więc z takiej jazdy kask na pewno będzie wygodne i przyjemne!

modułowy

Kolejna odmiana kasków motocyklowych – modułowy, który łączy zalety otwartych kasków i wysoki poziom bezpieczeństwa. W takich modelach, dwie jednostki – podstawowa i podbródek. Modułowa jest dobre, że jest możliwe, aby otworzyć przednią część, która pozwala na wykonywanie pewnych czynności – pić i nie palić. Wygoda jest niższymi hermetycznych wodoodpornych krawędzi i vlagootsekayuschimi reflektorów. Prawidłowe daszek zapewnia dobrą widoczność nawet przy dużej prędkości.

SOL modularne Kask różni się dużą wagę, poziom hałasu, zatem integralną pod tym względem korzystniejsze. Z drugiej strony, modułowa będzie odwoływać się do tych, którzy lubią podróżować i robić maksymalny komfort i wygodę.

skuter

W cokolwiek pogoda podróży, dla maksymalnego bezpieczeństwa i wygody trzeba kasku. Hełmy skuter są wykonane z materiałów o wysokiej jakości i wyposażone – w obecności usuwalnego podszewki. Jeśli jest zużyty lub musi być umyte, można go po prostu usunąć. Wentylacja odgrywa ważną rolę – w takich kasków jest optymalna.

Proponowana marka SOL skuter Kask są wysokiej jakości w przystępnej cenie. Ponadto, wszystkie modele są wyrafinowane i wysokiej jakości. Tak więc, roztwór koloidalny SM-1 STAŁY Snow elektro electroglasses zamontowane, wykonane zgodnie ze wszystkimi istniejącymi standardami. W celu utworzenia powłoki hełmu jest stosowane tworzywo termoplastyczne, znamienny tym, że zewnętrzna powłoka może być regulowana pod względem wielkości. Model posiada specjalną osłonę przeciwsłoneczną, która posiada powłokę zabezpieczającą przed zamglenia. Hełm wyposażony podwójnymi szybami z podgrzewanym elektrycznie, okładzina z łatwością usunięte i wymienione, uzupełnionej 9 kanału Model systemu wentylacyjnego. Z cech wyróżniających obejmują obecność wbudowana dioda „gang alarmowego” na karku kasku, możliwość zainstalowania zestawu słuchawkowego Bluetooth.

Innym stworzony SOL skuter Kask otrzymał liczne wyróżnienia, jak sam wielokrotnie udowodniła swoją niezawodność. Mówimy o modelu SM-1 SOLID ŚNIEGU Electro, który jest idealny do stosowania w trudnych warunkach. Wyjątkowa wydajność i bogate wyposażenie sprawia, że ten model tak popularne wśród użytkowników. To niezwykłe, ale właściciel kasku oznaczyć swój spokój z dużą prędkością, który w zasadzie jest rzadkością i ma podwójne szyby ogrzewanie elektryczne.

podgrzewany

Na zimę ważne jest, aby wybrać akcesoria, które zapewnią ciepły i jednocześnie służyć jako niezawodną ochronę. Hełmy SOL ogrzewany – jeden z najdroższych w linii marki, ale są one idealne do zastosowania w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Nowy model posiada doskonałe struktura jest zgodna z normami bezpieczeństwa, ma trzy rozmiary skorupy zewnętrznej, poprawiając dopasowanie. Poprzez odpowiednie aerodynamiczny kształt zewnętrznej powłoki minimalizuje hałas, które nie są nawet przy wysokich szybkościach.

dla motocyklistów

Nie zwracał uwagi na producentów kasków motocyklowych Specjalny sprzęt ochronny dla rowerzystów. Są proste w konstrukcji, ale niezawodny. Kask SOL SH 1 lita jest przeznaczony tylko dla osób aktywnych, innym chłodnym projektu, spełnia wszystkie nowoczesne standardy, posiada wygodny zdejmować i prać wykładzinę. Wszystko to razem zapewnia komfortowe użytkowanie. Członkowie zauważyć, że kask motocykl jest idealny dla tych, którzy wolą spokojnie pieszą i stylu jazdy. Markowe tkanina podszewka będzie niezawodna ochrona w złych warunkach pogodowych.

Ogółem kaski motocyklistów motocykl marki SOL wyposażony w wygodne i funkcjonalne. Są otwarte, więc trzeba działać bardzo ostrożnie. Jednak istnieje możliwość, aby umieścić dodatkowe okna, które zapewniają wysokiej jakości produkty wykorzystywane są codziennie.

Warto zauważyć, że marka oferuje oryginalny model kasków motocyklowych nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Są one wyposażone w stylowy wygląd, który jest zdominowany przez postaci z kreskówek i innych druków, które są w pobliżu dzieci. Przy wyborze modelu, myślę przede wszystkim o warunki, w jakich i jak często można je wykorzystać. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę rodzaj pojazdu, dla którego podniesieniu kask. Tylko biorąc pod uwagę wszystkie zasady można zapewnić bezpieczeństwo transportu Svoge.