424 Shares 1591 views

Restauracja „Dwie różdżki”: adres, menu, recenzje. japońska restauracja

Historia rozpoczęła się z prostym, ale bardzo jasny pomysł: to pilne, aby otworzyć w japońskiej restauracji, ale z kuchni japońskiej. Wtedy Michael Tevelev – człowiek, który założył restauracji „Dwa kije” (St. Petersburg) – i nie mógł sobie wyobrazić, że jego przygoda zamieni się w jeden z najmocniejszych platform.

krótki opis

Pierwsza restauracja została otwarta w 2003 roku w Petersburgu, a dopiero po 8 latach otwarto w Moskwie. Dziś restauracja „Two Sticks” – to 31 punkt w dwóch głównych miastach i popularnej sieci kuchni japońskiej.

Specyfika polega na tym, że kelnerzy są bardzo człowiek ubrany w czerwonych koszulkach z zabawnymi hasłami na plecach, ale o tym później.

Kuchnia japońska „Dwie różdżki” restauracja oferuje gościom oryginalny smak poprzez dostarczanie technologii i niezwykłych potraw: stek z mięsa rekina, kalmary z grilla, makaron z orzeszkami pinii i jajkiem. Ponadto służy on także klasyczny i kochał wszystkich rolek, sushi, dim sum.

Charakterystyka wnętrza

Nowa sieć, „Two Sticks” (St. Petersburg) zaskoczyła mieszkańców i odwiedzających ich wizję tego, co nowoczesne bary sushi. Nie było ani jednego kawałka, przypominający Japonia: Kimono bez kelnerów, brak bonsai na parapecie. Jedzenia przypomniał europejskie porty lotnicze: surowe ławki, pomalowane na ciemny kolor, panele plazmowe, długie stoły, lustra, wyświetlacz.

Co jest bardziej zaskakujące restauracji „Dwa Kije”? Menu i ceny są tak różne, że wydaje się, że jest ich sukcesem. Mapa stworzona całkowicie naczynia tak, aby zadowolić każdego gościa: wegetarianie, fani korzenny, słodki ząb, a także każdy, kto chce, aby w pełni korzystać z różnych sushi, bułki, kebaby, sałatki, sashimi.

Jeśli chodzi o ceny, są one ustawione w środkowej kreski. Na przykład, na lunch biznesowy, płacisz 250-300 rubli. Tani, prawda?

„Dwie różdżki”: adresy restauracji w Petersburgu i Moskwie

Gdzie są miejsca w północnej stolicy
adres sąsiedztwo metro tryb
Leninsky pr., 127 Kirov "Leninsky Prospect". C, od 11:00 do 6:00
Ligovsky pr., 30 (SEC "Galeria") centralny "Pl. Rebellion" od 10:00 do 6:00
Średnia pr. VO 16 Vasileostrovskiy

„Wasileowstrowskaja”

C, od 11:00 do 6:00
Bolszoj pr. PS 74 Piotrogród „Piotrogród” c 8:00 do 6:00
Włoski str., 6 centralny "Newski Prospekt.", "Gostiny Dvor" c 8:00 do 6:00
Newa pr., 96/1 (Mayakovsky ul 1). centralny "Mayakovskaya" od 8:00 do 6:00
Edukacja pr., 87 Kalinin "Prospect Cywilnego." 11:00 do 06:00
Newski pr., 47 centralny "Dostojewski", "Vladimir" od 8:00 do 6:00
Veterans Ave., 76 Krasnoselsky "Prospect Veteranov" od 11:00 do 6:00
Odoevskogo str. 34 Vasileostrovskiy

„Morze”, „Wasileowstrowskaja”

od 11:00 do 6:00
Nauka pr., 14 Kalinin „Akademicki” od 11:00 do 6:00
Komendantskiy pr., 11 / Ispytateley pr., 37 (TC "Millera-center") nadmorski „Komendant Prospect” C, od 11:00 do 6:00
Ulica Powstania. 15 centralny "Pl. Vosstaniya", "Mayakovskaya" 11:00 do 06:00
Engels pr., 124 (TRK "podróży") Wyborg „Stawy” od 11:00 do 6:00
Moskwa pr., 21

admiralicja

„Instytut Technologii” od 11:00 do 6:00
Bolshevikov pr., 19 Newski "Street. Dybenko" od 11:00 do 6:00
pr przemysłowej., 24 (SEC "czerwca") Krasnogvardeyskiy „Ładoga” od 11:00 do 6:00
Engels pr., 134

Wyborg

„Perspektywa Oświecenia” od 11:00 do 6:00
Bolshevikov pr., 3

Newski

„Prospect bolszewicy”

od 11:00 do 6:00
Kolpino, Proletariusz Str. 36

Kolpino

od 11:00 do 6:00
Moskovsky pr., 205 Moskwa „Moskwa” od 8:00 do 6:00
Moskwa pr., 4

admiralicja

"Ogrodnictwo", "Sennaya pl.", "Zbawiciel" od 11:00 do 6:00
Chwała Ave., 43/49 Frunze "International", "Bucharest", "Kupczino" od 11:00 do 6:00
Neva pr., 22 centralny "Newski Prospekt.", "Gostiny Dvor" od 8:00 do 6:00

Restauracja „Dwie różdżki” w Moskwie sieć szkół

adres stacja metra tryb

Str. Myasnitskaya, 24

„Pure stawy” 10:00 do 06:00

Ładoga 1/2

"Bauman" 08:00 do 06:00

Nowy Arbat d. 19

„Smoleński” od 11:00 do 6:00

Wał ziemia, d. 33, TRC "Atrium"

"Kursk"

Poniedziałek: od 10:00 do 24:00.

Od wtorku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 6:00

sp. Maroseyka 6/8

"China Town" od 10:00 do 6:00

Zielona Ave., D. 62, SC "Shangal"

„Nowogiriejewo” od 10:00 do 6:00

Chamberlain, 6

„Teatr” od 11:00 do 6:00

Wnętrze restauracji „Dwa kije” American (Newski pr., 96)

Restauracji łańcuch był chętny, aby doprowadzić do już znane użytkownikom zaprojektować nowe nuty. Podstawowym założeniem było połączenie tradycyjnej kuchni japońskiej z Amerykaninem (warto zauważyć, że restauracja na Newskim Prospekcie tylko, gdzie oprócz Azji Zachodniej oferujących kuchnię) – musiał pokazać go we wnętrzu. Wymagania obowiązkowe: aby podzielić przestrzeń w restauracji na 2 przeciwległych strefach.

Do wdrożenia pomysłów zarządzania projektanci musieli przemyśleć wiele kultowych filmów amerykańskich której akcja rozgrywa się w przydrożnej kawiarni. Tak więc, następujące dane pojawiają się w zaktualizowanym wnętrza: szafy grające 50s – to skrót od kelnerów; na blaty laminowane były kraciaste wzory; Hung neonów; Wszystkie fotele są wykonane z lakierowanej skóry, a na ścianach były komiksy i portrety znanych zachodnich aktorów i celebrytów.

Obszar w stylu amerykańskim zorganizowano wzdłuż dużych przednich okien. Błyszczące białe odcienie są połączone z neonów i nietypowym kolorze czerwonym obecnej w szczegółach mebli i przyciąga ludzi do odwiedzenia sieci restauracji „Dwie różdżki”.

Stylistic podział jest obecny we wszystkim: tu nawet podłogi i sufity mają własną osobowość i całkowicie w zgodzie ze wszystkimi szczegółami wnętrza. Nawet odznaczony przez 2 łazienki według stylistycznej kierunku.

Jak dla japońskiej części wnętrza, nawet w jej projektantów musiał dokonać kilku zmian. Bary i ściany wyłożone drewnem, pojawiła zaktualizowanego systemu regałów na jabłkach, między stołami były partycje.

nowość

Od 1 maja, w restauracji „Dwa Kije” przyjęła szereg innowacyjnych rozwiązań w sekcji menu, które wydarzyły się na śródziemnomorskim lecie i światła: dużo owoców morza i warzyw.

PAN części Azji slozhnosochinonnym rozcieńczono sałatki i orzeszki tuńczyka; italchnskoy w kuchni były dania z harmonijnych połączeń: wędzona kaczka, twarogiem i sosem curry i japoński – rolki z salsą.

Desery przeniesione do osobnej karcie. Teraz odwiedzający będą trudne do wyboru między delikatnym czekoladowym ganache z bezy i ciasta z gotowanego mleka skondensowanego, które konkurują z eclairs i ciasto czekoladowe z sosem miętowym.

koktajle

Szczególną uwagę zwraca się na nią byłaby pożądana do picia – jasny, przydatne ocieplenia, ostre i bardzo aromatyczne!

Herbaty parzonej prasach francuskich, a podstawą do koktajli są produkty sezonowe. Na przykład, latte chai „Tykvando”, wykonane przy użyciu puree z dyni, jasny smoothie „Ulubiony sveklov” szkarłatnych przydatnych buraki.

A ostatnio, menu jest wypełniona nowych odurzających koktajli – została sprowadzona i jaj stóp.

Ajerkoniak – drink przygotowany na bazie mleka i surowych jaj. Stworzyliśmy go w Szkocji iw Europie jest to tradycyjny koktajl Boże Narodzenie tabeli.

Sbitnev (zbiteń) – rosyjski napój na bazie wody, miód, zioła i przyprawy. W zależności od pory roku, jest serwowane na gorąco lub na zimno.

Obecnie sieć restauracji reprezentowane 2 klasyczny alkoholowy sprowadzona: „Nadszedł czas, aby barów” (wódka + sok ananasowy) i „Drunk ostre” (piwo). Każda opcja przygotowuje stosowanie miodu i przypraw.

Napisy na koszulkach kelnerów

Jak wspomniano wcześniej, japońska restauracja „Dwa Kije” słynie z chipem – forma personelu. I wielu odwiedzających na pytanie: Jakie są te znaki? To właśnie oni wymyślili:

  1. Każdy, kto może czytać mogą bawić się i rozważyć wszystkie napisy na grzbietach kelnerów.
  2. Jeśli jesteś bardzo zainteresowany, aby wiedzieć, co jest napisane na mundurze, ale nie jesteś w stanie go przeczytać, poproś ładna dziewczyna (lub młody człowiek), aby wyrazić napis – to świetny sposób na zapoznanie się.
  3. Jeśli umieścisz wszystkie kelnerów w rzędzie, napis będzie bardzo długi tekst, który oferuje pełen humoru powtórzyć.
  4. Jeśli napis na odwrocie kelnera rozprzestrzenia – może masz już dość.
  5. Restauracja „Dwa Kije” oferuje gościom bezpłatne badanie wzroku: czytać tekst na wycofujące mundurów kelnera.

Ostrzeżenie! Wszystkie napisy na koszulkach wyrażają poglądy kelnerów, które nie zawsze pokrywają się ze stanowiskiem spółki.

Opinie użytkowników

Restauracja „Dwie różdżki” otrzymuje wiele komentarzy. Na przykład, niektórzy goście są zachwyceni instytucji na Moskovsky Prospekt. Lubili wszystko: od urozmaicone menu i wykończenia wnętrz. Inni stwierdzili braki w służbie na Novoslobodskaya.

Jednak wielu mile zaskoczony słodki nowe menu, które odkryto niesamowite połączenie czekoladowego fondue z bułka słodka owoców tropikalnych.