473 Shares 4043 views

I wiesz, jak zrobić kawę w domu w Turku prawo?

Nigdy nie myślałem o tym, dlaczego jest takie powiedzenie „Napij się kawy, take it easy”? Tak, bo to orientalny napój obciąża nie tylko energię na cały dzień, ale również pobudza procesy myślowe i uspokaja nerwy chwiejny. Ale kawa, nawet dobre oceny – tylko słaby podobieństwo, naturalny produkt zastępczy. Innym barbarzyński sposób popsuć smak napoju – zaparzyć ją w filiżance, jak herbata. Jak przygotować kawę w Turku zgodnie z zasadami? Czytaj dalej.

Wybór dań

Mamy już pierwszy ujawnił tajny przepis na dobrego drinka. To doniczkach. Po raz pierwszy spotkał ją Ukraińcy, przechwytywanie turecki konwój pod Wiedniem (wraz z kilkoma workami doskonale palonych ziaren). Więc zaczęli nazywać to danie „Turków”, a od nich nazwa przyjęta i rosyjskim. Reprezentuje szeroki dno i zwężający się na szyjce pojemnika. Turcy są jak jedna osoba, a za kilka, a nawet dużej firmy. Istnieje garnki. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić kawę w domu w Turku, ozdobić kredensu ten produkt, ale proces gotowania nie pozwalają na to – smak gliny wpłynie napoju. Używać tylko garnków metalowych.

Wybór ziaren

Również bardzo ważny punkt. Od niego zależy bezpośrednio na smak i aromat napoju. Wśród sklepowych opakowaniach, wybierz „Kawa cezve do gotowania.” Ale najlepiej kupić produkty pełnoziarniste. Fakt, że nie pakowanie próżniowe nie oszczędza to wspaniały mocny zapach, który rozprzestrzenia się po mieszkaniu w czasie szlifowania. Jak zrobić kawę w domu w Turku? Etap pierwszy: kupić mieszaniny – dwie części do jednej Arabica Robusta. Zapewni to zarówno smak i moc napoju. Wybierz średnioziarnisty lub silnego pieczenia. A jeśli kupić kawę w proszku – korzystnie bardzo drobnego mielenia.

wybierając wodę

W małej posudku boski napój warzony szybko. Musimy rozciągnąć proces gotowania, tak, że proszek może dać ciecz jak najwięcej ze swoich cennych właściwości. Dlatego punkt numer 2 w opisie, jak zrobić kawę w domu w Turku, jest wybór wody. Do picia jest całkowicie „otwarte”, wziąć lodowaty płyn. Oczywiście, woda musi być nadzwyczaj czysty – sprężyna lub sączy.

Sam proces

Tak więc dochodzimy do najważniejszych. Jeśli nie wiesz, tajemnice, jak zrobić kawę w domu w Turku, nawet z niezbędnymi naczyniami, dobrego ziarna i czystej wody umyć. Po pierwsze, trochę progreem garnki. Na dolnym zalewania świeżo mielonej kawy w oparciu kopiasta łyżeczkę na filiżankę napoju. Jeśli pijesz z cukrem, umieścić go teraz, a nie później. Aby złagodzić smak niektórych ludzi, dodać sól na czubku noża. Przyprawy umieszczony również przed napełnieniem wodą. Całość mieszać i ogrzać się trochę: zapach idzie – poza słowami! Teraz wypełnić zimną wodą w najwęższym miejsce doniczkach. Stawiamy na małym ogniu. Mieszać patykiem. Po uformowaniu czapkę z pianki, możemy zdjąć, poczekać, aż opadnie ponownie i umieścić na talerzu. Więc działają trzy. Nie wolno dopuścić do wrzenia! No, a następnie przemyć wrzącą wodą wlewa się do kubka i ciesz się!

A teraz zaparzyć kawę w Turku. recepty nie ogranicza się do jednego z mlekiem. Przygotować kawę z kardamonem, puree żółtka z miodem, cynamonem, likier, brandy, mielonego imbiru , a nawet czarnego pieprzu. Eksperyment – a znajdziesz tylko smaczny napój przepis Twój!