521 Shares 8304 views

M Band: grupa Konstantin Meladze

W 2014 roku, pokaz Konstantin Meladze „Chcę VIA Gra”, aby prowadzić w liczbie wyświetleń w Internecie. Nie jest to zaskakujące. Projekt otrzymał już swoich wiernych widzów po pierwszym sezonie, w którym utalentowanych współczesnych muzyków pod kierunkiem Konstantina Meladze „w ciemno” nowej „VIA Gra”. Teraz to zespół kierunkowskazy chłopców.


Jak zespół M-Band

W czerwcu 2014 roku, Konstantin Meladze rozpoczęła nadawanie brata bliźniaka poprzedniego projektu „Chcę Meladze”. wersja TV show składał się z 12 zagadnień. Odlewy i słuchania zawodników rozpoczął się w czerwcu 2014 roku na terytorium Rosji, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu.

Format tej rzeczywistości nie różni się zbytnio od swojego poprzednika, z wyjątkiem zawodników i trenerów drużyn. Szczęście tym razem tylko przedstawiciele silny połowa ludzkości. To młodzi ludzie byli tworząc M pasm. Zespół pierwotnie określona. Powinno to były trio, ale w trakcie pokazu wszystko może się zmienić, ponieważ producent ma prawo wpływać na wybór przyszłości zespołu.

Jury, z wyjątkiem Konstantin Meladze były Anna Siedokowa, Polina Gagarina Eva Polna, Vladimir Presnyakov, Sergey Lazarev i Timati. Wiodącą rolę wykonywane niepowtarzalny Vera Breżniewa, jej współgospodarzem był Igor Wernick.

W listopadzie 2014 roku miało to miejsce ostatecznej bitwy pomiędzy członkami śpiewu. W finale oddziałach Anny Sedokovoy i Sergei Lazarev. Zdecydował o losie uczestników w głosowaniu SMS publiczność.

M Band: Grupa

Oddziały Sergey Lazarev – Nikita Kiosse, Vladislav Ramm, Artem Pindyura i Anatolij Tsoy stał zwycięzców projektu "Chcę Meladze". Chłopaki pokazał niezwykłe umiejętności wokalne, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole. Konstantin Meladze stał się producentem boys band M-Band. Grupa postanowiła nie zmieniać kompozytora – wielkie chłopaki „śpiewał” podczas zawodów.

Podczas reality show o członek zespołu wiedział niewiele. Ale jak tylko stało się młode gwiazdy, dziennikarze postanowili dowiedzieć się biografii uczestników.

Nikita Kiosse – szesnaście lat członek stary zespół, pochodzący z Riazaniu. On już udało się znaleźć się na takich wystawach jak „Junior Eurowizji”, „Dziecka Nowej Fali” w ramach projektu „The Voice ukraińskiego. Dzieci ".

Vladislav Ramm urodził się w Kemerowo. W swoich 18 lat został on już żonaty. Pojawił się na show z pęczek dymki, którą przedstawionym Vera Breżniewa.

Artem Pindyura spogląda na doświadczeniach solo hip-hop artysty. Przed projektem udało się nawet pracować w kinie. On ma 24 lata, urodził się w Kijowie. Przed przybyciem do odlewania zostawiła dziewczynkę i ma na celu pokazać jedną myśl: aby udowodnić, że jest godny, aby stać się piosenkarką.

Anatolij Tsoy, członek Kazachstanie – najbardziej doświadczony i dojrzały wykonawca. Mężczyzna 25 lat. Brał udział w drugiej Świata Delfach Games, gdzie zdobył brązowy medal w nominacji „Pop Vocal”.

Uczestnicy pokazu podczas kręcenia początkowo pracował z różnymi trenerami, ale Konstantin Meladze zgromadził ich w jeden zespół pod przewodnictwem Sergeya Lazareva. I tworzą M pasm. Grupa wyszła bardzo kolorowe. Uczestnicy są zupełnie różne, ale mimo to chcą ze sobą współpracować. Oczywiście, każdy z nich marzył o karierze solowej, ale współpraca z Konstantin Meladze – jest to okazja, która jest podana tylko raz w życiu.

M-Band: utwory i klipy

W grudniu wydali swój pierwszy singiel, chłopaki, „Ona będzie z powrotem.” Kompozycja była od razu na szczycie radiowych list przebojów w wielu krajach. Po jakimś czasie film został wydany na singlu.

Dyskografii młodym zespole ma wiele okładek już znanych przebojów oraz niektórych piosenek napisanych specjalnie dla M-Band. grupa Meladze, którego skład był bardzo utalentowany, różni się od wielu projektów producenckich, że chłopaki razem z Konstantin pisać swoje własne piosenki.

Nominacje i nagrody

Dzieci stały się już właścicielami premii Dzieci Choice Awards w kategorii „przełomowe rosyjski musical roku”. Ich teledysk „wróci” kilka tygodni w czołówce w różnych listach przebojów w krajowych kanałów muzycznych. Dzieci były również nominowane ru.tv i Muz-TV.