720 Shares 1386 views

Kris Hamfris i jego powieści historyczne

Hamfris Kris urodził się w Toronto. Rodzina przeniosła się do Wielkiej Brytanii, gdy miał 7 lat. Wszystkie dziadkowie byli aktorami. Ojciec Chris również wybrał ten zawód i Chris kontynuował dynastię – stał się aktorem. Przez 23 lat, mówił w teatrach na całym świecie, od londyńskiej dzielnicy West End w Hollywood „Twentieth Century Fox”. Ze słów aktora, jego ulubiona rola – Hamlet i Jack w „Rivals” Sheridan.


dziecko szał

Mama zawsze mówi, mówi Kris Hamfris że od dzieciństwa zachowywał się tak, jakby urodził się z mieczem w ręku. Lubił żołnierzy, a kiedy mieszkał w Kalifornii, Zorro był jego bohaterem. W wieku trzech lat, nawet sfotografowany w stroju Zorro i w pełnym umundurowaniu. Kiedy przeniósł się do Anglii, zaczął brać inne postacie – D'Artagnan z „Trzech muszkieterów” i legendarny przywódca wikingów z powieści Genri TRIZ.

Więc kiedy miał trzynaście lat, poszedł do szkoły w Hampstead, Chris był przygotowany, aby dołączyć do zespołu w szermierce. W wieku szesnastu lat, stał się mistrzem szkoły w szabli ogrodzeń, pomimo faktu, że był dwa lata młodszy od pozostałych uczestników. Trenowałem z trzech broni – folii, EPEE i szabli. Ale ten ostatni szczególnie lubił, ponieważ jest najlepiej dostosowane do jego temperamentu sportowego.

powieści historyczne

Kris Hamfris powodzeniem stosowane swoją pasję do kariery pisania, który rozpoczął się w Vancouver w spektaklu „Klatka bez barów.” Drugi Play "Reflections of the Moon", napisanej przez Humphreys został pomyślnie przeprowadzono w teatrze "lunchbox" w Calgary. Chris napisał osiem powieści historycznych.

„Francuskie kata” opowiada osoba król Anglii zaprasza ściąć Anne Boleyn, i poprosiła kata, aby spełnić jej ostatnią prośbę. W kontynuacji „Bloodlines” jest o rządach Bloody Mary, który chce winić córki Anny, księżniczka Elżbieta, o czary. I tylko człowiek, skarbiec Anna zna prawdę i może pomóc uratować życie jej córki.

Po roli Kapitana Jacka, napisał trylogię „Jack Absolute”. Powieść jest ustawiony w 17 wieku, kiedy kolonie amerykańskie bronił walki o niepodległość przeciw Imperium Brytyjskiego. Kapitan Absolute – potomkiem bohatera powieści „The French kata” Kris Hamfris poszedł w niej historię swojego ukochanego bohatera.

Powieść o prawdziwym życiu wołoskiego księcia Draculi”. Ostatnia Spowiedź „stał się bestsellerem. Chris oddzielić rzeczywistość od mitów wprowadzonych do nowych historycznych faktów, które krwawej ery. W książce znajduje się w kolejności, w jakiej doszło w moim życiu. Napisać Romana Hamfris odbył podróż badawczą do Rumunii.

Runic saga dla dzieci

Kris Hamfris napisał trylogię dla nastolatków „Runestone”. Jak mówi sam autor, jest to wybuchowa mieszanka skandynawskich mitów, magia, podróży w czasie i grozy. Pierwsza książka ukazała się w Ameryce w 2006 roku. „Vendetta” – druga książka, w sierpniu 2007 roku, a zakończenie (Te) – w sierpniu 2008 roku.

A Place Called Armageddon został niedawno opublikowany w Turcji. Wszystkie powieści zostały opublikowane w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i zostały przetłumaczone na różne języki. Powieść Polowanie na jednorożca została wydana w USA w marcu 2011 roku i opublikowany w Hiszpanii. Kris Hamfris niedawno skończył dwie książki: „The Plague” i „Ogień”. Są one objęte zdarzenia zachodzące w Londynie od 1665 roku na lata 1666 – zabójstwa seryjnego ze względów religijnych, Wielki Pożar Londynu.

W 2011 roku kupił dom na wyspie Salt Spring (Kanada), gdzie Kris Hamfris (Kim Kardashian nie jest autorem żadnego związku) mieszka z żoną i synkiem.