169 Shares 6278 views

Różnorodne kleje do ciasta

Wszelkie ciasto nie będzie smak i aromat bez specjalnych zabiegów powierzchniowych stosowanych do wytwarzania konfekcji niepowtarzalny smak i soczystość. Impregnacja ciasto wytworzone z różnych składników. Dla każdego rodzaju testu , istnieją pewne rodzaje pysznych cieczy.


Impregnacja ciasta przed zastosowaniem do ciasta powinien być wystarczająco chłodzony. Jest to niemożliwe, aby umieścić na ciepłe, świeżo pieczonych ciast. Najlepszy czas, aby zrealizować to przychodzi dopiero po 12 godzinach od czasu pieczenia ciasto. Impregnacja Aplikacja za pomocą zwykłej łyżce. Jej próba zastosowania równomiernie po powierzchni ciasta. Zazwyczaj o grubości ciasta cięte na pół (wysokość) i cienkie shortcakes impregnowane całkowitą.

Impregnacja ciasto często stosuje się w taki sposób: 100 ml cieczy na 1 pół ciasta. Należy wziąć pod uwagę czas od złożenia konfekcji. Jeśli jest on przeznaczony do szybkiej konsumpcji, to stopień zużycia impregnacji jest całkiem uzasadnione. Jeżeli ciasto ma być przechowywany przez długi czas, prędkość powinna być nieco zmniejszona, ponieważ ciasto zostało zaabsorbowane i wilgoci w wyniku zastosowania kremu. Nadmiar impregnacji i krem sprawi, że ciasto bardzo wilgotne. Jeśli twoje ciasta mają czas do wyschnięcia może trwać dłużej niż impregnacji określonej normy.

Impregnacja ciasto zależy od składników, które były używane do wypieku ciasta i preferencji smakowych konsumentów.

Bardzo popularny z impregnacją cukiernicy wiśniowym. Dla soku wiśniowego wykorzystanie (150 ml), 50 g cukru, 50 ml wody i wódki. Wszystkie składniki miesza się w standardowy kubek (250 ml), a następnie uzupełniono wodą do jego krawędzi. Taka ilość impregnacji powinna być wystarczająca do 2-3 ciasto placka ciasta (w zależności od rozmiaru).

Nie rzadziej używane impregnacja owoce (pomarańcze, morele, ananas). Aby przygotować impregnacji stosując sok pomarańczowy owoców 1 pomarańczowy, trochę skórki pomarańczy, kwas cytrynowy, szczypanie i 50 g cukru. Impregnacja moreli wykonany z moreli, nalewki i ananasów – syropu, ananasowego z puszki. Dla wszystkich tych rodzajów obróbki powierzchni jest zasada: wszystkie płyny są rozcieńczane wodą, a następnie doprowadzono do wrzenia. Ochłodzone ciekłe impregnowane shortcakes.

Piekarniczych często wykorzystywane jako podstawa do impregnacji świeżego soku z owoców, takich jak truskawki, maliny, truskawki, porzeczki. Taka impregnacja idealne do ciast, które są ozdobione świeżymi jagodami. Poza tym smak, wzbogacają placka cennych substancji w nich zawartych.

Wanilia jest impregnowanego szkła wrzącej wody, do której dodaje się pałeczkę wanilia (wanilia cukru) oraz 100 g cukru. Waniliowe mogą być stosowane zamiast 5 kropli wanilii istotę lub alkohol wanilia 50ml.

Aby poprawić smak Medovikov, Smetannikov jak ciasta, ciastka impregnacji przy użyciu zwykłych syropu cukrowego o smaku wanilii albo żywności esencji. Powinny one zawierać więcej niż 50% cukru. Syrop zaangażowane są zdefiniowane jako: a mały syrop wylewa się do zimnego spodek. W tym tłoczony na zimno łyżką i podnieść ją do góry. Dobry zasięg syrop na łyżkę w postaci cienkiej nici.

Często do impregnacji ciast często używać słodkiego białego wina, likiery, gorzkie, kawa, sok owocowy. Impregnacja biszkopt mogą być gotowane lub niegotowane. Korzystne temperatury dla zastosowania do ciasta 40 ° C

Wszystko ciasto impregnacja zaprojektowany, aby dać bogatym smaku i soczystości słodyczy. Każda gospodyni domowa może wymyślić przepis na syrop, koncentrując się na preferencjach rodzinnych, obecność niektórych składników i przestrzeganiu ogólnych zasad jego sporządzenia.