700 Shares 9281 views

Pyszne i zdrowe zupy bez mięsa

Zupy można uznać za bezcenne dania dietetyczne. Więc kurczak jest w stanie złagodzić stan pacjenta zimno, ryby, zwłaszcza morskie gatunki, wzbogaca pierwiastki śladowe ciała i tworzy uczucie ciężkości w żołądku. Ale nasycone bulion i dania na bazie mięsa nich nie jest zalecany do stosowania w leczeniu zaburzeń metabolicznych, dna, kamienie nerkowe i zaburzeń wątroby. W takich przypadkach pomóc zupy bez mięsa. W następstwie pewnych ogólnych zasad gotowania można gotować wspaniałą zupę, nie gorsze w smaku mięsa.


Jak ugotować zupę bez mięsa?

Gdy warzywa otrzymuje się dodatek, to ten sposób leczenia większości użytecznych substancji przebiega w pożywce, która jest najczęściej odrzucono. Ale staram się gotować owsiankę bulion warzywny – to jest smaczne, a nie mniej użyteczne niż zupy bez mięsa. Wszystkich składników zupy roślinnych wymaga prowadzenia do wrzącej wody, marchew lepiej brązowym, t. I. Witamina A należy do rozpuszczalnych w tłuszczach. Te pierwsze dania są przygotowywane w jednym czasie i zjeść świeżo przygotowane, bez podgrzewania.

Dietetyczne zupa z marchwi

Łatwy, szybki, jak również wszystkie zupy bez mięso. zestaw produktów jest minimalne, ale smak – bardzo dobry. Weźmy parę małych bulw ziemniaków, trzech lub czterech średnich marchwi, cebuli i selera korzeniowego małej, posiekać wszystko na tarce i smażyć z trzema art. l. olej. Przenieść zawartość patelni do garnka z czterech filiżanek wody i gotować, aż gotowane. Startujący z płyty, naczynie powinno być nieco chłodne i pokonać blender puree. Aż mieszanina jest gotowane warzywa, trzeba przygotować oryginalne wkłady i pachnące. Aby to zrobić, kruszą się w misce blendera pęczek młodej koperkiem, dodać parę sztuki. l. orzechy, wlać kilka łyżek oleju, CHOP, aż do osiągnięcia jednorodności. Bardzo smaczne uzyskane z orzeszkami pinii, ale z powodu braku dopasowania i dodać orzechy włoskie (pre-fry i trochę z dala od ciemnej łuski). Wlać zupę do miski, dodać do każdej z małych kawałków masła, do smaku – wykończeniowe (śmietanę lub krem).

Zupa szczawiowa z jajkiem

Można uznać, że pierwsza sprężyna jaskółka może służyć zarówno na ciepło i zimno. Takie zupy bez mięsa są dobrze dostosowane do upałów. Przygotowanie nie zajmuje dużo czasu – pół godziny z przyjemnym żurku jest gotowy. Poza szczaw potrzebne są trzy lub cztery ziemniaki (średniej wielkości), mała cebula, pomidory i jajka parowe. W garnku z wrzącej wody, wlać do dużych kostki ziemniaków wrzenia aż prawie ugotowane. W tym czasie, smażyć na oleju przyprawa do pilaw, dodać małe kostki cebula, pomidor kruszonką i gotować, aż będą gotowe. Wlać zawartość patelni do ziemniaków i gotować. Wymieszać jajka w misce z kilkoma łyżkami wody, ostrożnie i delikatnie wlać do zupy energicznie naruszania zawartości z łyżką, trochę wrzenia. Kruszonka szczawiu (może być cięta nożycami) wlać do garnka, zupy soli smak, czarny pieprz, doprowadzić do wrzenia i usuwa się z płyty. Podawać ze śmietaną lub majonezem. W przypadku uczucia sytości u zupy szczawiu bez mięsa można dodać podczas gotowania ziemniaki pół szklanki okrągłego ryżu.