695 Shares 6713 views

Znaczenie moli na nasz organizm

Odpowiedź na pytanie, jaki jest sens znamion, nosi moleosofiya. Ta nauka jest sztuką przewidywania charakter jak człowiek i jego przyszłego losu. Według moleosofii, znamiona pojawiają się na różnych częściach ciała, a to echo dawnego życia i doświadczenia zgromadzonego na jej karmy. A zatem rzeczywisty wpływ na nasze życie.

Jednak możliwe jest również, aby zwrócić uwagę na pojawienie się nowych moli w naszym życiu. Pojawiają się one w odpowiedzi na wszelkich znaczących naszych działań, a jeśli moglibyśmy zobaczyć tę relację, wiele rzeczy stanie się dla nas jasne. Wiele znamiona wartości zaniżone. Ale w zależności od tego, gdzie było znamię, jaki kolor i kształt, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

Najczęściej wartość znamion u kobiet i mężczyzn jest taka sama, więc możemy mówić o nich bez odwoływania się do jakiejkolwiek płci.

Przede wszystkim, należy rozważyć znaczenie znamion plamy na twarzy. Znamię na czole, położonej nad brwiami, mówi właściciel dużej uwadze, niewyczerpane zasoby energii; jeśli kret przez most, to znaczy, że taka osoba jest dostępna, aby osiągnąć zrozumienie wielkich tajemnic ludzkości, jest on w stanie nawet stać się medium.

Pieprzyk na policzku, zwłaszcza u kobiet, sugerują, tkliwość, uchwyt dobroć; Jeśli na policzkach pojawia się znamię, to możemy mówić o determinacji takiej osoby. Kret na jej górnej wardze kobiety zdradziecki obchodzi, władczy charakter. Pieprzyk na nosie jest oznaką towarzyskość, łatwość charakter, być może w głowie gospodarza. Jeśli zauważysz znamię człowiek na brodzie, jest prawdopodobne, że osoba ta jest dość apodyktyczny, agresywny w swoich metod do osiągnięcia zaplanowanych celów. Znamię na świątyni zaznacza sentymentalne ludzi, na uszach – dumny, ale niepewne. Molowych na szyjce wykazuje odchyleń słabą woli.

Następnie rozważyć wartość narodzenie- plamy na ciele człowieka. Znamię na ramieniu jest jednym z najbardziej odkrywczych oznak wpływem karmy poprzednich wcieleń. Jest postrzegana jako ciężki ciężar na barkach właściciela, więc często nie wystarcza ustalenie na ważnych rzeczach. Pieprzyk na piersi jest bardzo ważne dla kobiet, i jest znakiem miłości, ale mogą być przeglądane na różne sposoby: można go nosić dowolny inny kult, lub właściciel samym pasji napędzane zrobić. Mole na brzuchu jest dla ludzi podporządkowane emocji, czy histeria u kobiet, czyli skłonność do strachu ludzi. Znamię na plecach mają tendencję do wymagających ludzi jak ja, i inni. Często ludzie z tych znamion są zaangażowane w sport.

Teraz dowiemy się, co to znaczy znamię na nodze. Znaczenie moli na nodze jest uważane w zależności od ich dokładnej pozycji: na udzie – znak odosobnieniu, trudności ze znalezieniem swojego miejsca wśród innych; shin – znak światła na wzrost ludzkiego dążenia do zdobycia nowych szczytów; na stopach – oznaką poważnej choroby lub ludzkiej odporności.

Znaczenie znamiona na rękę zależy również od ich specyficznej aranżacji: przy nadgarstkach – ludzkiej bezbronności; przedramię – łatwość w nawiązywaniu komfort; na łokieć – brak przystosowania do życia; wartość znamion na dłoniach najlepiej opisuje naukę chiromancja.