664 Shares 968 views

Najsilniejszy znak zodiaku w astrologii

Na temat tego, co znak zodiaku jest najsilniejszy, Jest tak wiele różnych opinii. Ale każdy z bohaterów ma swoje mocne i słabe strony. Według większości, najpotężniejszego znak zodiaku, oczywiście, Scorpio. Astrologowie twierdzą również, że zwycięski i potężny znak – Leo, Koziorożec i Baran. Te znaki są stałe i powinny one być wyrażone w horoskopie urodzeniowym osobą.


Najsilniejszy znak zodiaku jest niezbędne do określenia zużycia energii oraz możliwość ustawiania i osiągać cele, wytrzymałość i wytrwałość w pokonywaniu przeszkód na drodze. Spójrzmy na każdy z wybranych znaków.

Planety, które dają człowiekiem wielkiej woli i determinacji są Mars i słońca. Jeśli są one wyraźne, osoba będzie w stanie bronić swoich praw i aby osiągnąć cel z ufnością. Mars będzie silna, jeśli jest w Baran, Skorpion, Lew, czy Koziorożca. Mars w Byku jest na wygnaniu i uważane słaby.

indywidualny słońce będzie widoczny, jeśli jest w Baranie lub Leo. Te dwie postacie są zawsze charakteryzuje zaufania, która czasami przychodzi do egoizmu i pewności siebie.

Baran jest elementem ognia. Element ognia Baran objawia się brakiem kontroli, z zapałem i energią. Ci, którzy rodzą się pod tym znakiem, optymizm i ma zwiększoną aktywność. Baran jest stale spragniony każda działalność, ponieważ są one wypełnione energią. Baran – pierwszy znak zodiaku, a to wszystko powiedział. Główną cechą znaku – być najlepsza i pierwsza we wszystkim!

Baran lubi być w centrum uwagi, i wierzę, że ludzie wokół nich muszą spełniać ich każde pragnienie. Baran jest podany całkowicie pracy. Działa on zdecydowanie tak długo jak zafascynowany jakąś sprawę, ale gdy sobie sprawę, że wszelkie perspektywy rozwoju nie zmieniając rodzaj aktywności. Co znajduje się w umyśle Barana, a następnie na języku. Ten błąd jego szczerość i dziecinny.

Leo może być okrutny tyran i wspaniałomyślny władca. Wszystko zależy od jego samoocenę. Gdyby został zraniony, znieważony i notorycznie, może on kontrolować innych, odbierając im moc, aby wzmocnić własną rękę.

Sun wymawiane także w Scorpio. Skorpion – energia jest najsilniejszym znakiem zodiaku. Lubi prowadzić innych, namiętny i impulsywne. Skorpiony nie zapomnieć o starych znajomych i dobroci. Jednocześnie są one bardzo niebezpieczne przeciwnicy i wrogowie. Nigdy nie zapomnę zniewagę lub oszustwo. Zemsta z nich może być bardzo bezwzględny.

Nawiasem mówiąc, skorpiony są świetnymi kochankami. Cokolwiek zrobili, mają zawsze podane do sprawy w całości. Wśród nich jest ogromna liczba pracoholików. Można je pokonać niewiarygodnie trudnych przeszkód w życiu i znosić niewygody, aby osiągnąć swoje cele. Skorpion będzie zawsze wstać dla siebie, ale może zranić skrzywdzić innych. I jest skłonny do samozniszczenia.

Koziorożec jest bardzo wytrwały w dążeniu do osiągnięcia celu. Jego kolosalna wydajność pomaga rozwiązać każdy problem. Jest stabilny w zwyczajach i stosunek do wszystkiego, co robi. Przynajmniej w manifestacji uczuć Koziorożec jest najbardziej konserwatywny z objawów, ale także zdolny do głębokich uczuć.

W wyniku przeczytaniu tego artykułu, można wyciągnąć wniosek, co jest najmocniejszym znakiem zodiaku. Najsłabszym znak, według większości – jest Ryby. Ale chyba najsilniejszy dla każdego znaku zodiaku jeden pod którym się urodził!