713 Shares 8256 views

Numerologia apartament: krótka interpretacja liczb

mieszkanie Numerologia ma określony sens i wartość, pomimo faktu, że większość ludzi nie zwraca uwagi na to. Niezależnie od tego, czy mieszka w domu lub w mieszkaniu, można kupić na własną rękę albo dał liczba ma znaczenie, że nikt nie może się zmienić.


Przed rozpoczęciem pracy zapoznać się z interpretacją figur, musisz nauczyć się liczyć numer, pod którym żyjesz. Jeżeli numer domu lub mieszkania składa się z jednej cyfry, a następnie pojawią się trudności. Gdy liczba dwucyfrowej lub trzycyfrowy, konieczne jest, aby podsumować wszystkie numery razem, aż liczba wychodzi singiel. Na przykład, żyjesz pod numerem 392. Należy obliczyć sumę trzech liczb: 3 + 9 + 2 = 14, a następnie ponownie podsumować 4 + 1 = 5. W związku z tym liczba, w którym mieszkasz równe 5.

Numerologia numery mieszkanie może wydawać się kimś zupełnie absurdalne pojęcia, ale w rzeczywistości tak naprawdę wpływa na życie człowieka. Czytaj każda liczba bardziej szczegółowo.

1

numer mieszkania pokazuje ogromny potencjał energii twórczej. Mieszka pod tym numerem zawsze będzie nie tylko w centrum uwagi, ale będzie zadowolony. Pień ludzie czują się komfortowo w pokoju, i zawsze są pełni pomysłów i planów. Korzystna sytuacja na numer 1 jest zagwarantowane tylko dla ludzi z otwartym sercem i dobrymi prysznicami.

2

Numerologia, numer mieszkania, która jest równa dwa, obracając pokój w idealnym miejscu dla osób pracujących z dziećmi lub kucharzy. Korzystna atmosfera składa się na ludzi kierownictwem muzycznym „s. W celu uruchomienia potencjału energetycznego lokalu, konieczne jest, aby ozdobić wnętrza luster i elementów z beżowym i kremowym kolorze.

3

apartamenty numerologii pod tym rysunku pokazuje niekończący się strumień energii, który musi być stosowany w sposób ciągły. Zaaklimatyzować w pokoju tylko bardzo aktywne i szybko poruszających się osób. Leniwy, zwykle nie czują się komfortowo i tłumione.

4

Liczba ta stanowi niekończącą przepływu energii. Pomieszczenia będą miały pozytywny wpływ na ludzi, którzy są stale stara się komunikować. Wspaniałe tło energia nadaje się również dla osób podróżujących. Aby siły konieczne do śledzenia, to zaleca się stosować w wewnętrznych elementach niebieski i ciemno niebieski, szary i żółty.

5

mieszkanie numerologia sugeruje, że w tym pomieszczeniu najbardziej przyjemny czuć ludzie, którzy chcą, aby wymyślić coś. Politycy i reformatorzy, jak również będą miały powodzenie w pracy. Do aktywacji energii zaleca więcej elementów fioletowy wnętrza. Apartament nr 5 nie może istnieć bez zbierania książek, nawet jeśli małe.

6

Symbol pokoju jest uważana za miłość i relaks. Zazwyczaj pod tym numerem lub ludzie przyzwyczaić otwarty i dobroduszny, lub dokładnie odwrotnie, zamknięte i zła. Zaprojektować najbardziej praktyczne rozwiązanie byłoby żadnych elementów w jasnych kolorach.

7

Ludzie, którzy mają mieszkania połączony z numerologii 7, często zawodzi i aby osiągnąć swój cel, pokonując wiele trudności. Co do zasady, nie jest droga do sukcesu, ale jest to bardzo trudny i drażliwy. Atmosfera w pokoju towarzyszyć badania i wiedzę o wszystkich tego nowego. Dominujący kolor niebieski odcień stoi.

8

Mieszkanie pod tym numerem kryje nieograniczone możliwości dla osób sugerować nadprzyrodzoną siłę: psychikę, prorocy, wróżbici, itp Drzwi mieszkaniowe są zawsze otwarte dla ludzi. Ludzie, którzy studiują nauki nie mogą żyć pod tym numerem. Przeważa kolor powinien być niebieskie pokoje.

9

Mieszkanie znajduje się właśnie pod ten numer czerpie swoje hosty w rutynowych trudności i wyzwań. Thrive tylko psychikę i żeglarzy tutaj. W celu życia została wypełniona pozytywnymi emocjami, trzeba wykonać ogromną ilość wysiłku.