727 Shares 8503 views

Linia życia na dłoni

Rysowanie linii na dłoni Starego był zafascynowany i przerażony mężczyzna. W celu przeniknąć umysł wobec zwykłych ludzi przez długi czas starałem się odczytać wiadomość pozostawioną przez nieznane siły w rękach.


Człowiek od zawsze charakteryzuje się tendencją do samopoznania i pragnienie w nieznane. Wiele osób, które poświęciły swoje życie poszukiwaniu wskazówek i podpowiedzi, które mogłyby przynajmniej w niewielkim stopniu sugerować o tym, kim jesteśmy i dlaczego żyjemy w tym świecie.

Od czasów starożytnych, słyszeliśmy wiele mistycznych nauk, zaczął pomagać osoba zrozumieć siebie i zrozumieć prawdziwe znaczenie krótkiej ziemskiej egzystencji.

Chiromancja jest jednym z takich starożytnych systemów. To nie jest droga do poznania przyszłości, jest to okazja dla osoby do zbadania tajnych zakątków umysłu. Zatem linia życia ramienia, jego funkcje, w połączeniu z interpretacją wszystkich innych cech charakterystycznych dłoni, może dać do myślenia przez długi czas.

Z historii chiromancja

Wzmianki o czytaniu na dłonie linii występujących w tekstach starożytnych Indiach. Bramini byli zaangażowani w tej nauce. W Chinach i Japonii, starożytnej sztuki chiromancja praktykowane dotychczas od 3000 pne. Ludzie, którzy posiadają tę umiejętność, przytrzymaj świętą tradycję i praktykę wróżby przez strony w ścisłej zgodności z dawnych zasad.

W starożytnej Grecji i Rzymie, chiromancja została uznana przez naukę, kiedyś wielkie lekarzom czasu, takich jak Hipokrates.

W roku 400 pne, chiromancja przychodzi do Europy. Przez ten rok obejmują traktat znaleziono w Anglii. Ale tylko w średniowieczu chiromancja rozprzestrzeniły się na Europę dzięki fakt, że Paracelsus i Johann von Hagen zaczął studiować tę tajemniczą naukę.

Pod koniec lat 19 i na początku 20 wieku, ludzie zaczęli tracić kontakt z przeszłości coraz bardziej zapomnianych starożytnych tradycji. Jednak chiromancja jest wciąż żywy, choć okazało się zabawy dla niektórych ludzi. Głęboko, ludzie nadal są chętni do nauki jego los i przeznaczenie, a zatem tajemnice starożytnej wiedzy będzie oczarować go w przyszłości.

Zgadywania na dłoni, linia życia

Więc pomówmy więcej o tym, co chiromancja – wartość linii na dłoni. Istnieje wiele, z których każdy wymaga szczegółowego przeglądu i opis. Zacznijmy najważniejsze.

Linia życia na dłoni ma fundamentalne znaczenie we współczesnym znaczeniu. Zaczyna się między kciukiem a palcem wskazującym i idzie w dół do nadgarstka.

Według rodzaju tej linii można powiedzieć o ludzkiej siły życiowej, jego zdrowia, a także zdolność do miłości.

Oto kilka cech linii życia.

  • Jeśli linia jest rozwidlone na dole, oznacza to, że ludzie mają tendencję do przemieszczania się od rzeczywistości w świat fantazji.
  • Małe linie schodzili z kapitału, mówić o braku witalności. I te same fałdy zmierzające do góry, pokazać człowiekowi zdolność do przywrócenia wymaganego poziomu energii.
  • Małe linie, które przecinają głównej pokazać ludzką skłonność do odczuwania strachu i niepokoju.
  • Jeśli linia życia w ręku długi, przechodzi blisko kciuka, mówi o zamknięciu i pragnieniem samotności.
  • Nierówna linia oznacza, że dana osoba powinna przejść przez wiele prób, zanim będzie znaleźć wewnętrzny spokój.
  • Krótka linia pokazuje wielką witalność i wysoką odporność na choroby.
  • Dane w postaci kwadratów na głównych liniach powiedzieć, że dana osoba ma wyższe ochraniacze, które chronią go w trudnych chwilach życia.
  • Jeśli linia życia jest przekraczana przez wielu innych, mówi o możliwych chorób, wypadków i zmian, dając wielki wysiłek.

Pełna interpretacja, która pokazuje linię życia na dłoni, jest możliwe tylko w połączeniu z innymi cechami dłoni. Tylko wtedy ludzie mogli ustanowić bardziej lub mniej kompletne mozaikę własnego losu.