729 Shares 3204 views

Zgadywania pierścień

Od czasów starożytnych, ludzie używali do zgadywania pierścień, wierząc w ich magiczną moc. Po tym wszystkim, sam pierścień reprezentuje wieczność – on również nie ma początku ani końca. I wielu uwierzyło w centralnym otworze pierścienia połączone siły nieba i ziemi. Więc raz nasi przodkowie zgadywania pierścień był uważany za jednego z najbardziej wierny.


„Bliżej, otwartą twarz!”

Jeden z najbardziej znanych – wróżby na wodzie z pierścieniem – pochodzi z Persji. Mając na uwadze, że kochają zdobią się ze wschodnich ludzi, to nie jest zaskakujące. Do tej wróżby nadaje się, w zasadzie, każdy pierścień, jeśli tylko było to złoto. Choć wiele osób uważa, że optymalna zapytać w tym celu pierścionek zaręczynowy od człowieka, który żyje długie i szczęśliwe małżeństwo.

Przed wróżenie pierścień powinien być dobrym Polski (ten z którego nadają dekoracji, będzie również wdzięczny). Czyste szkło bez wzorów i napisów jest wypełniona wodą przez około trzy czwarte. Idealnie, jeśli nie ma wody z kranu i naturalny – z żywego źródła. Pierścień delikatnie zanurzone w wodzie w środku kielicha werdykt „zwężające-maskujące”, a następnie ostrożnie zajrzeć do środka magicznego pierścienia. Po pewnym czasie, to musi stąpać cechy wybranej przyszłości. Jeśli nie stało od razu – nie martw się, spróbuj ponownie zgadywania pierścień, a gdy pojawi się powitanie twarz – tutaj próbować uchwycić go w pamięci, aby uczyć się od swoich tysięcy ludzi.

Pierścień mieszano – uczucie mieszać

Innym zgadywania na złotym pierścieniem pozwala wybrać najbardziej odpowiedni oczyszczenie z kilku kandydatów. Jeśli nie możesz zdecydować, które z tych wokół ciebie młodzi ludzie ładniejszy i bliżej ciebie, chcesz odgadnąć z żadnym z nich rozwinie szczęśliwego życia – zaufaj pierścień. Potrzebni arkusze papieru, na którym piszesz nazwiska potencjalnych zalotników, czerwonej nici i sam pierścionek zaręczynowy. Ulotki z nazwiskami tabeli wyświetlane są na etykietach w dół, po czym każdy z nich sprowadza się do rozszerzonego pierścienia ręcznego, który jest związany z ciągiem. Nad każdym kawałku ringu trzeba trzymać go na jakiś czas, a jeśli miesza się więc, że ten facet powinien wyglądać na bardziej uważnie. A jeśli pierścień zacznie iść shake – nie wątpię, wybrane kryteria.

Na Trzech Króli nie ziewać – na całe życie Gadai

Epiphany wróżby – najpewniejszym sposobem dla dziewczynek, „farba” cały jego majątek. Istnieje wiele sposobów, ale zgadywać pierścień wszystkich Epiphany wróżenia warto, być może sama. Boleśnie, jest uniwersalna.

Ustal, co pan młody pomogą kilku różnych pierścieni, umieszczonych w sito lub ekranu z kaszy. Jeśli kobieta ciągnie w ręku zbóż złoty pierścionek – będzie oczyszczenie z bogatej rodziny, Silver – od prostego miedzi – od ubogich. Pierścień z kamienia spadnie – i zostanie poślubiona „highlight”.

Dać pierścień z powrotem i na ile dzieci będzie prowadzić młodą rodzinę. W tym celu stosuje się szkło lub kubek z pierścieniem wody obniża się, a następnie wystawione na działanie mrozu. Rano lód w kręgu i rozmawiać o wszystkim: ile to będzie stłuczki – tak mieć syna jak utworzonych zagłębień – jak wielu córek i czekać. A jeśli woda zamarza nawet gładką bieliznę – znać bezdzietna rodzina pozostanie.

Określić płeć dziecka, a pomoc jest zgadywania pierścień: dłonią przyszłej matki powoli opuścił pierścień wisi na włosku. Jeżeli pierścień będzie w kółko – będzie prawdopodobnie dziewczynę i zaczyna wymachiwać wahadło – więc warto syn czekać.

Nawiasem mówiąc, Epiphany wróżby, zwykle odbywa się w firmie, a więcej dziewcząt zaangażowane w to – bardziej interesujący proces i poprawny wynik. Ale wcześniej opisane wróżby z pierścieniem na zwężenie, przeciwnie, ma prawo do milczenia i z dala od wścibskich oczu. Sakrament po wszystkim!