391 Shares 1919 views

Wróżby na noc w Nowym Roku

Wiele dziewcząt w Sylwestra nie działać tylko na uroczystych obchodach, ale także wspólnie wróżę. Odbywa się to głównie przez tych, którzy nie są jeszcze małżeństwem, ale stara się znaleźć swoją drugą połowę, lub jeśli jest już tam, próbując dowiedzieć się, co ich czeka w przyszłości. Zgadywania o północy były bardzo popularne, szczególnie wśród młodzieży wsi. Przed świtem zebrali się w małych grupach i zaczął się zastanawiać. Do tej pory, oczywiście, w ciemności są pewne zmiany, na przykład, wykonana jest regulacja w sposobach wrozenia i ich rodzajów, jednak ich istota pozostało praktycznie bez zmian. Wszystko nadal korzystać wróżby w nocy z Andrew, Alexis, Iwana, Dymitra, Maxim, etc. Następny postaramy się dowiedzieć więcej na temat najbardziej popularnych wróżb w nowym roku noc.


Zgadywania na fasoli

Najbardziej popularne wśród nocy wróżby wróżenie jest dać odpowiedź na pytanie, które wymaga odpowiedź tak / nie, czy wejdzie prawda / nieprawda. Będzie to wymagało kawy lub ziarna ryżu. Aby zacząć, spróbuj psychicznie zrobić ciekawe pytanie, następnie lewą ręką ze słoika garść ziaren kawy lub ryżem. Po tym, należy wlać niewielką szmatkę i zliczane. Odpowiedź będzie zależała od tego, ile masz ziarno. Nawet jeśli okaże się, że odpowiedź brzmi „tak”, czy dziwne więc, odpowiednio, „nie”.

Wróżenie za pomocą kota

Kot jest od dawna ważnym atrybutem wróżenia. Takie rozrywki jak wróżbiarstwo w nocy nie jest również bez jego udziału. Złóż życzenia na noc w Nowym Roku i nazwać kota do swojego pokoju. Po tym, staramy się uważnie monitorować swoje zwierzę. Jeżeli lewa stopa przekroczyła próg, potem wszystko, co czynią marzeń, marzeń, jeśli prawo nie jest.

Zgadywania przez lustro

Wróżenie przez noc, które wykorzystać lustra chyba najgorsze. Tylko najodważniejsi dziewczyna w ciemności może siedzieć przy stole naprzeciwko obiektu. W tym przypadku, w tabeli powinny być pokryte białym obrusem, umieścił go na dwóch płytkach biały z dwoma urządzeniami i świece, dwa, też. Świece są oświetlone z tymi słowami: „Chodź ze mną na kolację, zaręczona-przebraniu”. Duchy obecne w lustrze, należy pokazać przyszłego małżonka.

Zgadywania przy użyciu wody

Aby to zrobić, domyślając się w nocy trzeba umieścić miskę czystej wody na balkonie lub na parapecie. Jedynym warunkiem, że wróżbiarstwo jest zimno na zewnątrz. Całą noc talerz wody musi być na ulicy z temperaturami poniżej zera. Dopiero rano, można spojrzeć na to tworzy się w lód. Jeśli jest płaska i gładka, a twoje życie będzie takie samo, będzie napędzany pieniądze, mąż będzie nosić na rękach. Jeśli wręcz przeciwnie, co nie znaczy, ale w życiu będziesz miał wiele problemów i może nie wyjść za mąż.

Zgadywania na pragnienie

Jeszcze przed nadejściem ciemności jest konieczne, aby wypełnić szklankę wody, tak, że było dokładnie w połowie pełna szkła. Następnie spójrz na odbicie w szklance wody i pomyśleć życzenie. W godzinach porannych, w celu dokonania twoje życzenie się spełniło, woda powinna pozostać na tym samym poziomie lub więcej, jeśli ta sama część wody odparuje, następnie wybór nie jest prawdą.

Istnieje wiele podobnych wróżenia, ale do listy ich wszystkich tutaj, nie mamy wystarczająco dużo miejsca. Warto zauważyć, że Nowy Rok – to rodzaj granicy między przeszłością i przyszłością, a my zawsze oczekiwać od niego czegoś nowego, lepszego i bardziej skuteczne. Dlatego wielu z nas z nadzieją szczęśliwej przyszłości zastanawiać podczas tego dnia. Zgadywania w nocy w Nowym Roku dać trochę nadziei, chociaż czasami nieosiągalne, cały rok do przodu. Ważne w wróżby – ten czas dużo pozytywnego nastroju. Ale nie zdradzi tej wróżby jest tak ważna. Pamiętaj, wszystko w zasięgu ręki, w tym i swoim życiu.