128 Shares 1096 views

Zgadywania na chrzest – echa przeszłości

Kwestia wróżenia z natury ma długą historię, w zasadzie, porównywalną do rozwoju ludzkiego rozumu. Jeśli mówimy o niedawnej przeszłości naszego narodu, warto zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie główne religie, głównie chrześcijaństwo, nie zachęcał takich działań, słusznie dotyczące ich dziedzictwo pogaństwa. Ale wróżenie, w ogóle, a wróżby przez chrzest, w szczególności nie są tłumione przez ludzi, co więcej, po upadku reżimu komunistycznego nabył nowy rozkwit.

Jednakże, należy rozumieć, że ponad pół wieku od ciśnienia ateistycznych mocno zniekształcone zrozumienie zasad tego sakramentu, jego znaczenia i celu. Oczywiście, w dzisiejszym społeczeństwie ultraurbanizirovannom z Internetu, telefonów komórkowych i innych czubate sztuczek, aby wziąć na przykład zgadywania na klawiszach tak głęboko, jak nasi przodkowie, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, większość z tych starożytnych rytuałów rozumie dzisiejszych młodych ludzi jako żart lub zabawne hobby.

Z drugiej strony, bez względu na to jak mocno uprościć postrzeganie obrządku wyników, ale zgadywania na chrzcie, w tym rezerw w duszy ludzkiej, zwłaszcza młodych panien, wrażenie, ponieważ psychologia ludzka jest umieszczony w taki sposób, aby pamiętać, ocenić wszystkie aspekty nadprzyrodzonego.

Jest oczywiste, że wróżenie Epiphany zostały przedstawione w różnych regionach własnych cech, odmiany nich istnieją i nadal bardzo wiele. Jednak, być może z kilku interpretacji, niektóre metody wróżenia zostały rozmieszczone na terenie całego kraju. Najczęstszym wśród nich były takie, jak wróżbiarstwo w lustrze, wróżenia za pomocą wosku, buta wyrzucając z bramy lub drzwi, cienie rzucane przez płomień świecy, przez sny, że marzył w Epiphany nocy.

Zgadywania na chrzest poprzez lusterka miał dwa najczęstsze wcielenia. W pierwszym przypadku. W tej interpretacji ustala dwie twarze lusterka siebie, a świeca została umieszczona pomiędzy nimi. Dziewczyna jest na bok, starając się zobaczyć płomienie i znalazł sylwetkę jego ograniczenia. W tym rozwiązaniu, sala miała tylko jeden prezent. Z rzadkimi wyjątkami, zgadywania na Chrztu tego rodzaju pozwalają na obecność terenie przez inne osoby, krewnych, dziewczyn, i to tylko pod ścisłą nieingerencji w tym procesie.

Druga opcja została zgadywania w pewnym stopniu łatwiej z tego powodu został częściej wykorzystywane. Przed lustrem umieszcza świecę i sztućce. Zadzwoniła do wybranych przyjść na obiad, patrząc w lustro, próbując ją rozważyć. Jest oczywiste, że wszystkie tego rodzaju wróżenia na podstawie subiektywnych wrażeń konkretnej osoby, młodej dziewczyny. Naturalnie, w przyćmionym sylwetce, będzie widziała go od mężczyzny chciała zobaczyć. A biorąc pod uwagę fakt, że miłość jest często wzajemna, a następnie okresowo i wróżby, jak mówią, przychodzą prawdziwe.

Bardzo często w epifanii noc wróżenia snów. Rzeczywiście, od niepamiętnych czasów panuje przekonanie, że tej nocy ludzie muszą przyjść prawdziwe sny, które w pewnym stopniu przewidzieć los człowieka. Oczywiście, osoba może być właścicielem rzadkie. Z tego powodu, dla wyjaśnienia, interpretacje snów proroczych powstał w celu rozwiązania tzw babcia-Sage.

Cokolwiek to było, to wierzyć lub nie w przewidywaniu na chrzcie, czy zaufać innego tłumacza snów – czysto indywidualna i każdy człowiek. Trzeba pamiętać, bez względu na prognozy, ale jesteśmy twórcami własnych losów.

740 shares 9230 views
415 shares 2507 views
Najlepszy Magazyn nieuznawanego
104 shares 1709 views
Popularne wróżby „sto”
837 shares 7513 views