364 Shares 9112 views

Kiedy mogę odgadnąć? Wybierz pomyślny dzień dla przewidywań

Zgadywania – magiczny rytuał mający na celu udzielenie odpowiedzi na pytania o to, co czeka nas w przyszłości. Wyniki były ważne, należy przestrzegać kilku zasad i warunków. Na przykład, uciekają się do praktyk hipotetyczne mogą być tylko w określonych godzinach.

Spróbuj dowiedzieć się, kiedy można się domyślać, a co nie jest najlepszy czas, aby zadać pytania dotyczące wszechświata.

Wróżenie. podstawowe zasady

Uważa się, że poniedziałek – dzień do wróżenia nie jest najlepsza. Więc to ma zwodniczą księżyca. Świeciło patronuje poetów i kochanków, ale wróżbitów i magów nie są honorowane.

Zgadywania o miłości i związkach są najlepsze w dniach kobiecych – Środa i piątek. Pytany o sprawy finansowe karty najłatwiej spotkać we wtorek lub czwartek. Sobota to nadaje się do przewidywania ogólnego planu.

nie może spekulować na niedzielę, jednak, jak również we wszystkich innych świętych dni.

Nie nadaje się do wróżenia karty pochmurne dni, w których niebo jest zachmurzone.

Zgodnie z tym, kalendarz księżycowy, osoba najbardziej łatwo współpracować z subtelnych światów na 12., 14. i 19. dniu. To właśnie w tym czasie pogarsza naszą intuicją, zdolność postrzegania i przetwarzania informacji.

Pierwsze wróżby, nie zapomnij, że jaśniej sformułowane pytanie, tym lepsza odpowiedź. Okres, który podlega karty predykcji jest niewielka.

Tradycyjnie, korzystne dzień dla każdej wróżby uważane równonocy i przesileń, a także wszystkich okres Bożego Narodzenia.

Co przyniesie przyszłość trzymać w zapasie nas?

Jak wiecie, w celu rozłożenia kart, trzeba więcej czasu, aby wybrać najbardziej odpowiedni. Ale istnieją rytuały także do codziennego użytku: prosty zgadywania na papierze, kości, monety. Uciekania się do ich pomocy w dowolnym momencie, aby dowiedzieć się, jak reszta dnia na przodzie.

Jeśli do tej pory tylko nauczyłem się podstaw wróżbiarstwa, będziesz zbliżać prosty rytuał. Dla musiałaby igłę i kawałek papieru tylko. Przewidywania można przygotować z wyprzedzeniem, więc użyć tego samego wzoru przez cały czas.

Wyciąć kwadrat z papieru i pisać w dwóch kolumnach na nim przepowiedni:
podpalany
pochwała
osiągnięcie
nieporozumienie
sprzeczka, kontrowersje
lukratywna oferta
oczekiwanie
przeszkoda
zakłopotanie
strata finansowa
przełożeni uwaga
przyjazne wsparcie
Puste kłopoty
spotka się ze starym znajomym

Tylko 14 zdań, ale można rozszerzyć listę na własną rękę. Teraz zamknij oczy i losowo kłuć igłą na liście. Co przewidywania spadnie, i że można się spodziewać na nadchodzący dzień.

Należy pamiętać, że im więcej uciekania się do takiego wróżenia, tym bardziej pewnością przewidzieć. Kiedy można się domyślić z tej metody? Każdego dnia, w każdej chwili. Nie należy jednak zapominać, aby przejść na emeryturę i skupić się na ten temat.

Zgadywania odwołanie do duchów wymaga konkretnej odpowiedzi na to pytanie. Weź nieprzezroczystym pojemniku i 12 kawałki papieru. Napisz na sześciu z nich „tak”, a kolejne sześć „Nie”. Następnie złożyć każdy i zanurzyć w zakręty w naczyniu, wymawiając nazwę perfum: Anael Michał, Gabriel, Sabul, Cheret, kapelusz, Avanabil, Fatah Tabasis, Bergen, Lukabis, Saidis. Wstrząsnąć słoika, przykryć lewej ręce i wypowiedz zaklęcie: „Dwanaście duchy – demony (znowu wymienić całą listę), odpowiedz mi trzy pytania, ale nie śmiej się, a następnie otwórz prawdę.”
Nie zadawaj pytań splątane i nie są powtarzane, nawet jeśli odpowiedź nie lubisz. Kiedy mogę odgadnąć? W każdej chwili, gdy nie jest to poważny problem. Przeszkadzać duchy każdy szczegół nie jest konieczne.

Zgadywania „tkanie” od dokładności treści informacji i nie ma, ale jest to dobry sposób, aby zabić czas, jeśli nic innego do roboty. Napisz na kartce imię i nazwisko osoby, postawa ma zamiar się dowiedzieć. Na dole umieścić numery od jednego do stu i datą. Wszystko to znajduje się w swego rodzaju matrycy. Zera nie powinno być napisane.
Przekreślić te same cyfry i tych, którzy dają dodając sumę 10.
Przez liczbę pozostałych cyfr znajdzie odpowiednie dla Ciebie, aby ktoś do odgadnięcia.

1 * 10 * 19 – kocha,
2 * 11 * 20 – Podejrzewa zdradę
3 * 12 * 21 – obojętny
4 * 13 * 22 – podobne,
5 * 14 * 23 – odnotowuje
6 * 15 * 24 – (s), że nie jest zainteresowany w was,
7 * 16 * 25 – wkrótce będziemy razem,
8 * 17 * 26 – jego (jej) przyciąga do ciebie,
9 * 18 * 27 – do pary ma przyszłość.

Oczywiście, jak wróżby poważnie wziąć głupi są bardziej dla zabawy i rozrywki. Gdy jest to możliwe do odgadnięcia na papierze? W każdej chwili, gdy tylko staje się nudne.