555 Shares 5198 views

Zgadywania na mecze w miłości i szczęścia

Prawdopodobnie każdy z nas raz w życiu, ale spróbuj powiedzieć fortuny lub przynajmniej oglądał opowiadanie fortunę. Nawet jeśli ktoś nie wierzy w mistycyzm, aby obserwować proces wróżenia jest zawsze ciekawe i trochę ekscytujące.


Najczęściej zastanawiasz młode dziewczęta, i są zainteresowani, głównie w kwestii zwężenia. Po tym wszystkim, od młodego wieku dziewczęta zaczynają marzyć o miłości i niesamowitym spotkaniu z przystojnego księcia. Zazwyczaj chcą wiedzieć przypuszczenie? Kiedy będzie brzemienne w skutki spotkanie, jeden z jej przyjaciół, aby poślubić pierwszy, i, oczywiście, to, co jest – zmrużył? Odpowiedzi na te pytania życiowych można uzyskać za pomocą prostego, ale skutecznego wróżby.

Na przykład, można próbować zgadywać na mecze. Aby przeprowadzić ten test nie wymaga niczego poza zwykłym pudełku od zapałek. Od tego trzeba wziąć dwa mecze i zrobić, które z nich będzie symbolizować pewien facet, a co – Gad Woman. Mecze są ustawione tak, że stanął w pionie. Najprostszym sposobem, aby zainstalować je w pudełkach i ustalić położenie przesuwając pokrywę. Teraz trzeba podpalić meczu, psychicznie pytając czy gada jak dziewczyny chłopców, którzy zastanawiają. Zapałki, spalonych zagięte w jednym lub drugim kierunku. Interpretacja wróżenia jest to, że jeśli mecz symbolizujące Człowiek pochylony w kierunku „dopasowaniu-girls”, facet czuje się na jej gust. Jeśli dwie głowice mecz zwrócił się do siebie – tak przyszłość tej pary przychylnie. Ale jeśli „odwrócił” pasują do siebie, para nie spotykają.

Ten wróżby mecze można dość szybko, ale rozczarowany, jeśli wynik jest ujemny, to nie jest konieczne. Po tym wszystkim, oznacza to tylko, że miłość jest w tym momencie odwrócił się od ciebie, i wszystko może się zmienić jutro. Ale powtarza się kilka razy mecze tarot zagadyvaya do tego samego faceta i mając nadzieję, że wynik następnym razem będziesz wiedział, że nie jest to zalecane. Po tym wszystkim, jest to znak, że taki „cross-checking” losu może przynieść nieszczęście.

Jeśli chcesz zobaczyć nadejdzie jakiś cenionych życzenie, możliwe jest prowadzenie odgadywania meczów i papieru. Aby to zrobić, napisać na kartce pragnienie, aby umieścić go na białej tablicy w dół, i podpalili jeden z narożników. Teraz oglądać. Jeśli papier zostanie całkowicie spalić, a potem, niestety, wniosek nie jest przeznaczony do spełnienia. W takim przypadku, jeśli siatka papieru zostanie nietknięty przez ogień, marzenia zostaną zrealizowane, ale nie w najbliższej przyszłości. Ale jeśli ogień gaśnie, zachowując tekst, można czekać na realizację ukrytych pragnień z dnia na dzień.

W czasie Bożego Narodzenia podjęte w celu przeprowadzenia wróżby „dobrze zapałek”. Z tego rytuału trzeba dodać „dobrze” meczów. Ułatwiają przede meczów sumują się na plac, a następnie delikatnie r serię dopasowania do „windy” ściany również. Następnie należy wlać w gilzy lub czapkę wody i umieścić go w dobrze zbudowany. Aby to zrobić, zajmie inny wróżby kłódki z kluczami. „Blokowanie” nasz dobrze i umieścić klucz pod poduszką, mówiąc: „zwężenie-ukrytego, przychodzą napić się wody, muszę poprosić o klucz.” Człowiek, którzy marzą we śnie, a tam jest oczyszczenie dziewczynki.

Jest jeszcze inny ciekawy zgadywania z meczów i papieru. Aby przeprowadzić ten test trzeba wziąć pusty arkusz białego papieru (w każdym przypadku, a nie gazety). Wymawiając sobie pytanie lub problem, trzeba zgnieść kartkę papieru i umieścić go na dużym talerzu lub półmisku. Papier jest zapalany i kiedy jest spalony, należy użyć świecy, aby ściany nie było cień spalonego guzek. Cienie sylwetka będzie oceniana na przyszłość. Oczywiście, to wymaga zaawansowanej fantazji wrozenia i wyobraźnię, ale wydać to bardzo interesujące, szczególnie w firmie.

Przyjaciele firmy może wróżę, kto z dziewcząt, zanim ktokolwiek żeni. W tym celu każda z nici otrzymuje gad równą długość. Nici trzeba spalić. Dziewczynka, która ma ciąg palić szybciej, pierwszy przykład ślubny.

I wreszcie, zwykły zgadywania od szczęścia i pomyślności. Dla powinno upłynąć 16 meczów, a połowa z nich oznaczyć (marker, lakier do włosów, długopis – cokolwiek). Wtedy wszystkie mecze umieszczone w nieprzezroczystym polu i wymieszać. Potem, nie patrząc na polu, trzeba usunąć 8 meczów. Jeśli duża liczba z nich będzie czysty – znajdziesz sukces. Wyrwane ponad połowa meczów okazały oznakowane? Niestety, dzisiaj nie jest twój dzień.