611 Shares 3196 views

Tajemnica rumianku lub Wróżbiarstwo „jak – nie podoba”

W ogrodzie stoi kudryaha –
Biała koszula,
Co to jest?
Serce ze złota.


Wszyscy kochamy lato! Daisy … Powiedz mi, czy kochasz stokrotki? Legenda mówi, że gdy spadają z nieba gwiazda, upewnij się, że zakwitnie rumianek. Inna legenda głosi, że te małe kwiaty – malutki Słońca, łączące święte drogi – płatki.

Ludzie wierzyli, że jeśli we śnie, aby zobaczyć stokrotkę, to ogromny sukces, dobrobyt, szczęście.

Ale wróżenie „jak – nie podoba” nie musi, w każdym czasie. Młode dziewczęta pochodzące w otwartym polu, zamknął oczy i myśl o drogiej sercu. Potem z otwartymi oczami i wybrała rumianek, oberwanie płatki jeden po drugim, mówiąc: „lubi, nie lubi …”. Według legendy ostatni płatek rozdarty prowadzone w sobie odpowiedź na pytanie dręczyły duszy.

I dowiedzieć się, że niesie nadchodzący rok, trzeba wybrać z rozdarty w przeddzień jeden bukiet kwiatów. W przypadku, gdy można umieścić dalej rumianek nie zwiędły, rok będzie znacznie lepiej niż ostatnim razem, kiedy się z kwiat rogu trochę wysechł, to będzie o różnym stopniu trudności, a jeśli zwiędła, to … to po prostu nie może być – takie bukiety są zazwyczaj znacznie dłużej ,

W lipcu święto Ivana Kupały , niezamężne dziewczęta co wieńce, a nocą, podczas wróżenia, wieńce stokrotki rozpocząć rzekę lub złapać płomień ognia. Uważa – którego wieniec szybciej spalić, że pierwszy ślub. Albo, że obserwowane unoszące się na wodzie wieniec stokrotek, to można stwierdzić, że czeka w najbliższej przyszłości. Utonął wieniec – skłamał słodkie. Rasplelsya rozczochrany wieniec – w tym roku nie ma być małżeństwo. Ale ślub może zacząć gotować, jeśli wianek nienaruszony doplyvet do pobliskiej plaży.

Czarownica dziewczyna w rzece szybko płynącej,
Promieniujące kwiaty rujnują.
I, podobnie jak płatki śniegu, płatki latać:
Wróżbiarstwo: Kocha? Nie lubi? Kocha!

Ty wiesz, prawda, dziki kwiat,
Albo jest wymyślony przez nas?
Odpowiedzialny za wszystko ich piękno –
Wróżbiarstwo: Kocha? Nie lubi? Kocha!

A skąd wiesz, czuje? Na to pytanie ukrytego girl „czy on mnie kocha” Wróżenie na rumianek daje pełnej odpowiedzi. Być może nie ma takich dziewcząt, które przynajmniej raz w życiu się domyślić za pomocą kwiat. Przynajmniej takie na pewno nie wiem. Pamiętam pewien czas, mówiąc, znane wszystkim Schitalochka „Lubi, nie lubi, plwocina, całować, całować do serca, diabeł wyśle kocha szczerze, szydząc, czekając na spotkanie, szydzi«uciąć z daisy płatków i nagle okazało się, że»nie lubi”. Rzucając słabe stokrotkę, jestem bardzo rozczarowany, ale moja mama powiedziała, „Dotsya, jakie wróżby” kocha – nie kocha nie kocha, kocha, kocha, kocha „!!! A nastroju” To wszystko jest źle, trzeba się podoba " trzeba będzie wielkie i ładne kwiaty, które nie są daremne, poświęcił swoją nieziemską urodę do problemów z sercem. "

Może posiadać radę moją matką, spędzając wróżby „jak – nie podoba?” Prawidłowo zgadywać miłość, zakochać i być kochanym. Rumianek zawsze mówią, że miłość … i nigdy nie będą oszukiwać!

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, należy powiedzieć, że Daisy jest popularny nie tylko w wróżenia, ale również w medycynie ludowej i kosmetologii. Dlatego docenić ten cud natury.