643 Shares 5257 views

Biografia Timur Rodriguez. Showman i szczęśliwa rodzina człowiek

Timur Rodriguez biografia ukazuje go nam jako twórcze osoby, wszechstronny i bardzo ambitny. Timur Kerimov urodził (prawdziwe nazwisko) w mieście Penza. Rodzina aktor i prezenter telewizyjny wielonarodowym. W Timur przepływa krew i Azerbejdżan żydowskiej. Znak Libra on, że charakteryzuje go jako osobę, która pragnie, aby spróbować się w nowym, kocha i nienawidzi eksperymenty, aby dokonać wyboru. Timur rodzice od dzieciństwa zaszczepił w nim miłość do kreatywności. Mój ojciec był aktorem teatru lalek, a moja matka kochała sztukę i studiował języki.

Timur Rodriguez. Biografia. młodzież

W 2001 roku ukończył początkujący showman Penza Uniwersytet Pedagogiczny w specjalności „Języki obce nauczyciela.” Wraz z Willy Paul grał KVN „Valeon Dasson” zespół i osiągnęły wielki sukces w tym biznesie, uczestniczyliśmy w Premier League. Na uniwersytecie i grać w KVN łączył z pracą na jednym z kanałów Penza.

Biografia Timur Rodriguez jest interesująca i fakt, że w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd show-biznesu, od dzieciństwa zaangażowanych w pracy twórczej i chciał stać się sławny. Tak więc, w młodości śpiewał w klubach, używając zdjęć Michaela Jacksona i Elvisa Presleya. Był również aktywnym uczestnikiem krajowych i międzynarodowych konkursach młodych wykonawców (na przykład „New Wave”).

Timur pracował za granicą. Został zaproszony do Nowego Jorku, do filmowania i współpracy, gdy w Moskwie o tym nikt nie wiedział. Po pewnym czasie pracy w Ameryce showman i prezenter wrócił do stolicy, prowadziła program w radiu i telewizji, była redaktor kanału Ren-TV. Ale ta popularność zyskała w „Comedy Club”. Jako rezydent klubu grał przez wiele lat, a następnie udał się do pracy solo.

Biografia Timur Rodriguez. nasz czas

Od 2008 roku, nie był to tylko niektóre z wiodących programów w kanałach rozrywkowych, a prawdziwą gwiazdą, która jest zaproszona do udziału w popularnych projektów, takich jak „jak jest” i „Ice Age”. Nie zdobył Rodriguez i karierę solową. W 2009 roku zaczął nagrywać swoją pierwszą płytę i stworzyli projekt jazzowy. Teraz Timur nagrany dziesięć singli i 8 Teledyski że ratir na wszystkich kanałach muzycznych. Jak mówią eksperci, jest to jeden z niewielu artystów solowych rosyjskiej sceny, które mogą wygrać i zagranicznej sceny.

Biografia Timur Rodriguez jest niezwykle wszechstronny. Ostatnio pojawił się przed nami nie tylko jako utalentowany piosenkarz i prezenter, ale również jako aktor. Od 2006 roku zagrał w rosyjskich seriali i filmów, w tym „Office Romance. Nasz czas "" Złoty matka-in-law "" Soldiers "" Czerwonego Kapturka”, etc. Kilka lat temu, został zaproszony do udziału w spektaklu teatru. Wachtangowa. Zaskakująco profesjonalnie Timur pokazał się w przedstawieniach „oblubieniec ze światła” i „Sługa dwóch panów”.

Timur Rodriguez. Biografia: Rodzina

Zdjęcie szczęśliwej rodziny, którego głowa jest Timur, zachwycają swoich fanów z całego kraju. Z żoną Anna pobrali się 5 lat temu. Teraz podnieść dwóch synów (Miguel i Daniela). żona Rodrigueza jest ekspertem w modzie-branży.