256 Shares 9934 views

Aleksey Pimanov: biografia i życie osobiste (zdjęcia)

Rosyjski dziennikarz, producent, reżyser i prezenter telewizyjny Aleksiej Wiktorowicz Pimanova poznać cały kraj. Projekt jego autora „Człowiek i Prawo” będzie mieć miliony widzów.

Aleksey Pimanov – Biografia

Narodzin słynnego prezentera TV dziewiątego lutego w Moskwie w 1962 roku. Od dzieciństwa, chłopiec dużo czasu poświęcono sportu, wchłania w piłce nożnej i hokeju. W pewnym momencie, Aleksey Pimanov nawet próbował grać „lokomotywą”, gdzie został kandydatem na mistrza sportu. Dziś, często wspomina, wracając z treningu i stuknął łyżwy wbity po schodach, dosłownie spadając ze zmęczenia nóg.

W okresie dojrzewania Aleksiej uwielbiał grać na gitarze, zwłaszcza kiedy rodzina, jak to było w zwyczaju w czasie, wskazał w ustawionym stole każdej celebracji, czy to ósmy marca lub Nowego Roku.

Po szkole, w przyszłości znany dziennikarz wszedł Politechnikę Communications. W 1989 roku otrzymał dyplom, a następnie kontynuował studia na Uniwersytecie Moskiewskim. W 1992 roku otrzymał swoją drugą zawodu dziennikarza.

Początki kariery

Aleksey Pimanov dostał pracę w ośrodku telewizyjnym, gdzie rozpoczął się z obowiązków sprzętu. Jego pierwszy poważny post – inżynier wideo. Potem zaczął studiować działania operatora, a od 1989 roku przeniósł się do redakcji projektów społecznych i politycznych w Telewizji Centralnej, który rozpoczął prowadzący program o nazwie „Kroki”.

Od 1990 roku został mianowany Aleksiej Wiktorowicz specjalne gatunki rozmówcy. Następnie przez dwa lata zajmował się własnym programem „Za ścianą Kremla”, który był również czołowym i reżyser.

Od 1993 roku studio czele Pimanov „Resonance” w Radio i Telewizji. Dwa lata później, w 1995 roku, próbował swoich sił jako producent, posiadający program, taki jak „Sports News” i „Piłka nożna Review”, „Siedmiu Dniach Sportu” i wreszcie, „Człowiek i Prawo”. Wkrótce Aleksey Pimanov, prowadząc TC „Ostankino”, stał się jego prezes i stały liderem.

działalność produkcyjna

Ze względu na dobrze znanego prezentera telewizyjnego około stu filmów dokumentalnych, gdzie pełnił funkcję reżysera i scenarzysty. Od 2004 roku rozpoczęła produkcję seriali taśm, które były jednocześnie w dwóch miejscach. Były to filmy „Zoe”, „Alexandrovsky Garden” i „cygańskie”, „Polowanie Beria”, „Żukow” i inne. Wśród jego prac są filmy fabularne, takie jak „Trzy dni w Odessie” czy „Człowiek w głowie.”

Dziennikarstwo w pierwszej kolejności

Ze względu na swój główny zawód, Aleksey Pimanov szansę spróbować swoich sił w kierowaniu, a także w polityce. Ale przede wszystkim, nazywa siebie dziennikarzem.

Nie łatwo podana. Na początku swojej kariery, kiedy nie było żadnych przydatnych znajomości, a nawet relacje, miałem do czynienia z więcej niż jednej okazji systemu. Jako dziennikarz poobijany dzisiaj Pimanov można powiedzieć, że ludzie w swoim zawodzie z otwartymi ramionami czekają nie są nigdzie. Prawo istnieć w dziennikarstwie udowodnić na co dzień. Aleksey Pimanov, którego biografia jest bardzo skomplikowane, na które powstają w życiu po prostu zły, wierząc, że zmusili go, aby przejść dalej.

Obecnie dziennikarz – autor kilku programów. Ponadto produkuje dwanaście projektów stworzonych przez jego nadawcę. Najbardziej znanym z nich są "Łubianki", "Człowiek i Prawo", "Secrets of the Century", "zdrowie", "Army Shop" i tak dalej. D. Dziś "Ostankino" jest jednym z największych dostawców programów telewizyjnych do "pierwszej".

życie osobiste

Znany prezenter telewizyjny ożenił się po raz trzeci. Jego pierwsze małżeństwo odbyło się w bardzo młodym wieku, kiedy udał się do urzędu stanu cywilnego z Valeriey Arhipovoy – ekonomista z zawodu. Wkrótce mieli syna Denisa, który ukończył dzisiaj z wydziału reżyserskiego MGUKI i pracuje w jednym z projektów ojca. A ostatnio Pimanov mianował go naczelnym dyrektorem ulubionego programu „Człowiek i Prawo”.

Ale małżeństwo zostało przeznaczone do dezintegracji. Dziesięć lat później, Aleksey Pimanov, którego życie osobiste zawsze stał za nim w tle, żona Walentyna Zhdanova – redaktor Telewizji Centralnej. Po ślubie, żona wzięła imię męża. Stała się znana telewidzów po stawie z programami małżonkiem „Idols” i „Kobiety Świata”, a także cyklu programów „dla mur Kremla”. Z tego małżeństwa Pimanova córka Dasha, który także po śladami rodziców. Po ukończeniu Instytutu TV i radiem, stała autor serii filmów „The Birth of Legends”, z widokiem na kanał.

Aleksey Pimanov i Olga Pogodin

Ale drugie małżeństwo pyatidesyatidvuhletnego prezenter telewizyjny, producent, reżyser i polityk upadł. Rozwiódł Valentina się ożenić z aktorką Olga Pogodin.

Dołączyłem parę jak one działają razem. Około pięć lat temu, razem nakręcony film pod tytułem „Człowiek w głowie.” Alex był dyrektorem, a Olga występował jeden z producentów, śpiewał również tytułową rolę. Gotową załoga prace prezentowane nawet w więzieniu dla kobiet. Pomysł należał do Olgi. Przeniesiony przez szlachetnego pragnienia w przeddzień ósmego marca jakoś wesprzeć te kobiety, którzy znaleźli się za drutami w trudnej sytuacji, namówiła ówczesny kolega właśnie tam.

Później, pytany Olgę, jak pracowała z Pimanovym, bo jest bardzo surowe, zażartowała, że dobre filmy są produkowane tylko w miłości! Ale jeśli społeczeństwo uważało Pogodin ma na myśli swoją twórczą sojuszu, jak romantyczna para relacji składowych nie są podawane do wiadomości publicznej.

Biurowy romans stopniowo przekształcił się w pięknej jedności rodziny. Aleksey Pimanov i jego żona nie pasował każdej celebracji ślubu. Potajemnie ożenił się i nie powiedzieć Prasa o zmianach w swoim życiu osobistym.

Olga Pogodin nie lubi ogłaszać życiu prywatnym. W 2007 roku wyszła za mąż, ale po kilku latach jej małżeństwo rozpadło się.

Pogłoski czy rzeczywistość

Przez długi czas relacji i Pogodina Pimanova społeczeństwa postrzegane jedynie jako plotka. Po ślubie telewizyjnego prezentera Valentina wydawało się wiele silny i dostatniej. Mówił o zmianach w życiu jego syna Aleksieja Denis. To on potwierdził, że jego ojciec jest teraz żonaty z aktorką Pogodin. Aleksey Pimanov których dzieci postrzegają rozwód jako jego prywatnej sprawy, druga żona rozwiodła się bardzo inteligentny: bez kłótni i skandali.

polityka

Aleksey Pimanov był członkiem Izby Społecznej 2010-2012 zwołania. Poza tym, on został wybrany do Naczelnego Khural Republiki Tuwa. W 2013 roku został członkiem Rady Federacji republiki oraz członkiem Komisji Obrony i Bezpieczeństwa. Jednak w październiku tego samego roku senator, w niepełnym wymiarze czasu dziennikarka, zrezygnował w związku z jego przeniesienie do innej pracy. Pimanov zrobił to na własną rękę, co dowodzi, jak wiele znaczy dla niego zawodu.

Zainteresowania i hobby

Znany prezenter TV jeszcze jako dziecko i nadal grać w piłkę nożną i hokeja. Jest zaznajomiony z wielu znanych sportowców. A kiedy idzie na lodzie z Fetisov i Kasatonov, a następnie ich umiejętności są niekiedy zaskakujące.

Pimanov dobre odgrywa tenis. Ponadto, jest on zainteresowany w politologii i historii, kocha zwierzęta i często przynosi żonie kwiaty, czasem nawet naręcza. W jego domu dwa psy i kot mieszkają.

W 2012 roku w rankingu dochodów, według magazynu „Forbes”, Pimanov z żoną w liście rodzin rosyjskich oficerów wziął setne miejsce.