816 Shares 3376 views

Bushina Elena – życie osobiste uczestnictwo w wystawie "Dom-2". Życie po zakończeniu projektu

Bushina Elena urodziła się w Jekaterynburgu, 18 czerwca 1986 r. Jako dziecko, nasza bohaterka była energiczna dziecko. Wiele czasu spędził na ulicy, rozbite kolana. ojciec Eleny działa w branży budowlanej, a matka – w rządzie Jekaterynburgu. Po ukończeniu szkoły średniej Bushina przybył do miasta swego Wydziału ustawy o specjalizacji „Prawo bankowe”.

Życie w serialu telewizyjnym „Dom-2”

W reality show "Dom-2" Elena Bushina nie dzieje. Po przypadkowym znajomości z Stepan Menshchikova, obecnego członka projektu w czasie, Elena postanowiła i spróbować swoich sił. 19 października 2007, przyszła do projektu do Menshchikov, aby utworzyć z nich para. Związek nie może być zbudowany i Helen przeniósł się do innego uczestnika projektu – akordeonista Semena Frolova. Para trwał wystarczająco długo, mimo bardzo różnych znaków Elena i nasion. Jest towarzyski, otwarty, lider w związku, a on, przeciwnie, oszczędzając słów, zamknięte. Kłótnie w ich stosunkach były częste, ale to nie przeszkodziło im ogłosić swoje zaręczyny. Na krótko przed jego odejściem od Ellen Simon poszedł i mieszkał w małym domku na dachu. w grudniu 2008 roku ostatecznie zakończył swój związek, gdy Frolov opuścili projekt. Zerwanie z nim Elena nadano bardzo trudne. Od dawna doświadczony.

Po opuszczeniu ona z nikim w stanie stworzyć poważny i stabilny związek. Ale, pomimo faktu, że Elena była samotnikiem nad projektem, to trzymał go tam przez długi czas ze względu na jego bitchiness, skandaliczny charakter i temperament. Nad tym projektem była to jedna z najjaśniejszych uczestników i zdobył sympatię wielu widzów.

„Istra czarownica”

Wielu uczestników projektu – kreatywnych ludzi. Niektóre z nich są zaangażowani w taniec, śpiew, rysowanie. Elena nie jest wyjątkiem. Wraz z dwoma uczestnikami projektu, Nataley Varvinoy (w połączeniu – najlepszy przyjaciel Lena) i Aleksandroy Haritonovoy, oni stworzyli grupę „Istra czarownicy.” Dlaczego taka nazwa? „Istra”, ponieważ pola (tzw Uczestnicy zestaw miasta) znajduje się w pobliżu rzeki Istra.

Solista Elena często krytykowane ze względu na brak plastiku i niezdolność do tańca, dużo że pojawiające konfliktów między nimi. Mimo to, nasza bohaterka pojawiła się w grupie dopóki nie opuścili projekt telewizyjny.

Bagaż „Istra czarownica” śledzi trochę, „Tak, jestem wiedźmą”, „Popolam”, „” House 2”. Elena Bushina "" frajerem ".

„Istra czarownica” i inni uczestnicy projektu udał się na wycieczkę z ich koncertów. Teraz zespół rozpadł się, ponieważ ludzie, którzy je składają, opuścił skandalicznego show.

Elena Bushina Gleb perłowe (truskawki)

Wielu widzów oglądało niespełnionej Lubow Gleba Elenę. Piękny zaloty, randki, gotowość do pomocy w każdej chwili nie topi serce naszej bohaterki. Była nieugięta. Tym bardziej, że jest to w tej chwili już spełnione obwód jego obecnym mężem Dimitri. Gleb była gotowa spełnić każdą zachciankę dziewczyny, więc widzowie Zhemchugov nie widziałem nigdy. Ale oprócz przyjaźni, Elena nie mogła już mieć nic do zaoferowania dla swoich wielbicieli. Widać było, że nie jest w jej typie, a ona nie bardzo pasuje. Ten anons niczego z wyjątkiem Gleb.

Po wycofaniu się z projektu Bushina ona często pojawił się przed kamery telewizyjne do wsparcia w trudnych sytuacjach, albo dać rady z dziewczynami o stosunkach z Zhemchugovoy.

Miała nawet konflikt z mężem z powodu faktu, że Gleb noc Lena napisał wiadomość. Przyjaciół, nawet na jakiś czas przestał się komunikować.

Wycofanie się z projektu

Będąc nad projektem, wszyscy uczestnicy zaczęli zauważać, że Bushina Helen stała telestroyke często nieobecny w godzinach wieczornych. To z tego powodu nawet miał konfliktów z uczestników. Bushina początkowo nie mów nikomu o stosunku obwodu. Ale gdy hide została już sensu, jako uczestnicy odkryli przyczynę nieobecności, Elena wyznał wszystko, co spotyka się z dwudziestu dwóch (w tym czasie) Dmitry Zheleznyak – właściciel salonu. Ale nasza bohaterka nie jest pozostawienie projektu w pośpiechu. Widocznie nadzieję, że Dmitrij chciał stać się stroną. Ale człowiek nie chciał pokazać swój związek przed kamerami telewizyjnymi. Miłośnicy nadal spełnia spoza obszaru, posunął się nawet do dwóch tygodni na odpoczynek za granicą. Elena podkreślił, że Mitia to bardzo interesujące i nigdy nie nudne.

małżeństwo

Dmitrij Helen wkrótce złożył ofertę, a ona dała jej zgody. zbliżający się ślub data nie została ustalona – wszystko zdecydował ciążę naszej bohaterki. To wydarzenie zmusiło ją do opuszczenia projekt telewizyjny, który żył 860 dni Bushina. Będąc poza reality show, wciąż odwiedzane mieszkańcom projektu i wziął udział w dyskusji, wspólne wydarzenia w jej życiu.

12 lutego 2010 w urzędzie Griboedovsky w Moskwie kilka Bushina Zhelezniak Elena i Dmitry zalegalizować ich związek. Świadkiem na ślubie była najlepszą przyjaciółką Eleny – Natalia Varvina.

Życie poza obrysem

W tym samym roku na 4 sierpnia, młoda para miała syna, Mark.

Potem zaczął chodzić liczne pogłoski, że Elena Bushina w ciąży z drugim dzieckiem. Później te rozmowy zostały potwierdzone przez liczne fotografie gdzie brzuch naszej bohaterki daje jej pikantny sytuację. Te fotografie w jego „Instagram” pisał Elena sama. Płeć dziecka nie jest jeszcze znana. Para ta okoliczność nie została ujawniona. Wiadomym jest, że Lena jest teraz w ciągu ostatniego miesiąca.

Bardzo ciepło o swojej rodzinie, a zwłaszcza o tylko małym chłopcem, Elena Bushina. Dziecko, według niej, przedwczesne.

Bushina nie jest to pierwsza strona, która zaszła w ciążę na projekt „Domu 2”. Ale w przeciwieństwie do pierwszej dziewczyny – kuzyn Rity, Helen postanowiła podnieść dziecko jest reality show. Co było jednym z powodów jej wyjazdu.

Pogłoski o rozwodzie

Młoda rodzina szczęście nie trwało długo. Wszystko zaczęło się pojawiać dużo pogłoski, że para dostaje rozwiedzeni. Powody były różne: nasza bohaterka w konflikcie z jego zięć, mąż Eleny Bushinoy nie może dłużej tolerować jej kapryśny charakter, młoda kobieta została obrażona z powodu wątpliwości Dimitri ojcostwa i złożyła pozew o rozwód i innych.

Mówiło się, że ten doprowadził do tego, że para postanowiła dać ich związek drugą szansę. Lena Dima i zwrócił się o pomoc do psychologa rodzinnego. Czy te pogłoski o rzeczywistej podstawie? Nieznany. Dmitriy i Helen teraz mieszkają razem, wychować syna, a pogłoski o rozwodzie zazwyczaj nie komentować lub zaprzeczenia tego faktu.

Pracować po zakończeniu projektu

Elena Bushina po zakończeniu projektu była przez pewien czas w dekrecie z odrobiną Mark. Ale jednocześnie zadowolić widzów z ich występów telewizyjnych wizyt. Te wizyty zakończył się po starych członków zostaną usunięte, z którymi Elena miała nad projektem.

Dzieląc swoje plany na przyszłość, Bushina powiedziała, że chce spróbować się jako prezenter telewizyjny. Aw grudniu 2011 roku marzenie się spełniło. Stała prezenter loterii „Bigabum” na kanale TNT w duecie z jej wielbiciela i fan Gleb Zhemchugovoy. Przeniesienie wyszedł w niedzielę o 9:30. Wcześniej, czołowi loterie były Igor Wernick i Catherine Kirilcheva. Ale z powodu niskich ocen skład postanowił zastąpić Lena i Gleb. Takie działania zwrócili większą uwagę na widza.

Również Bushina Elena w 2013 roku zamierza otworzyć swój własny sklep Le_bush_room. Pozowała nago w sesji zdjęciowej poświęconej uczestników „Dom-2”, wraz z innymi znanymi gwiazdami projektu. Ich wyniki zostały zaprezentowane w Moskwie i innych miastach kraju.