355 Shares 7933 views

Julia Pankratova. Prywatne życie prezenter Julia Pankratova

Codziennie od wielu kanałów telewizyjnych, możemy zgłosić się na najnowsze wiadomości z kraju i świata są różne prezenterów. Popularna dziennikarka Julia Pankratova prowadzone programy informacyjne w trzech rosyjskich kanałów.

biografia

Moskwa – rodzinnym mieście Julii. Urodziła się w Moskwie 24 marca 1977 r. Jej rodzice nie mają nic wspólnego z telewizorem. Ale młodsza siostra jest program telewizyjny o aktualizacjach mody. Edukacja Julia Pankratov wpłynęło MSU, Wydział Dziennikarstwa. Ukończyła szkołę średnią w 2000 roku.

życie osobiste

Fakty z jego życia prawie nie reklamuje Julia Pankratova. życie osobiste jest utalentowana prezenterka jest ukryte przed wzrokiem ciekawskich. Istnieją dowody na to, że miała długotrwały związek z pewnym Anton zaangażowanych w PR. Z młodym mężczyzną, którego spotkałem, prowadząc reportaż filmowanie w popularnym programie telewizyjnym „The Other Day”.

Niektóre źródła wskazują, że jest z Anton w małżeństwie cywilnym. Zarówno poświęcić tyle czasu na rozwój zawodowy, który jest często kupiony kolację bezpośrednio do miejsca pracy.

W 2008 roku Julia stała się szczęśliwą matką, że urodziła córkę. Nazwa dziewczynki – Sophia. Na ojca dziecka nie jest dla niektórych danych.

Pierwsze kroki w karierze

Julia aktywnie połączyć pracę ze studiów na uniwersytecie. Pisała artykuły do różnych publikacjach. Dla magazynu „Sztuka i Kino” dziennikarka napisała kłujący artykuł o słynnym specjalnym telewizyjnym. Później, kiedy musiał stawić czoła służbie z bohaterami swoich trujących artykułów, próbowała starannie ukryć fakt, że dysk pokryte opowieści o ich życiu.

Dziennikarz został zabrany do pracy w siedzibie przedwyborczym, tworzone przez różnych kandydatów. Ufała prowadzeniu radia poranny program „stacja 106,8 FM». W 1999 roku otrzymał zaproszenie do kanału NTV. W popularnej telewizji Julia oferowane po obcego edytor. Wraz z nią obejmuje wiadomości w programach „Rano na NTV” i „Dzisiaj” P. Marczenko.

wzrost kariera

Leonid Parfyonov zaprosił ją stać się serwis informacyjny korespondent o trendach mody w programie telewizyjnym jej autora „The Other Day”. Julia Pankratova odpowiedzieli na zaproszenie do porozumienia i przez pewien czas pracował ze znanym prezenterem telewizyjnym.

31 sierpnia 2004 okoliczności były takie, że miała stać się reporter na stacji Metro „Riga”, gdzie znajdował się akt terrorystyczny. Ekipa z nią w czasie smutnych wydarzeń było blisko. Julia natychmiast nawigować i pierwszy transmitowany najgorętszych wiadomości o dokonanym ataku terrorystycznego.

zacznie transmitować „Ziemia i Pokój” we wrześniu 2004 roku. Przed tym flagowego programu było Yu Bordovskikh. Wraz z nią pracę Anton Khrekov. Od tego momentu, Julia Pankratova prezenter zyskuje na popularności i szybko wspina się po drabinie kariery.

Już w 2005 roku wprowadziła prowadząc serwisy informacyjne. Ona i A. Khrekov codziennie emitowany dwa wieczorną edycję programu telewizyjnego „Today”. W styczniu 2006 roku prezenter telewizyjny idzie z NTV, aw lutym tego samego roku, widzowie zobaczą go na „Pierwszy kanał” w wiadomościach porannych.

Wtedy, jeden po drugim do J. Borysowa, Pankratova obejmie wydarzenia dnia w „News” w pierwszym kanale. Okresowo, Julia musiała zastąpić kotwice w programie „Time”.

Uruchomiliśmy nowy projekt „bezpośredniej linii z Władimirem Putinem” w październiku 2006 roku. To był moderowany przez Julia Pankratova telefonów pochodzących od obywateli rosyjskich. Specjalna wyeksponowany dodała wywiad z Mikki Rurkom. Nagranie wywiadu opublikowanego w telewizji nadawane 10.03.09 lata. "

Od końca sierpnia 2011 roku do ostatnich dni lipca 2013 roku pracowała jako prezenter wieczornych wiadomościach na Channel One. Widzowie kanału „Rain” odnotował 02 lutego 2014. Ona była współgospodarzem na patriotycznego maratonu „miłość ojczyzny”.

Prace nad REN TV

26 lutego 2014 roku media doniosły, że Julia będzie prezenter nowej informacji Pokaż na REN TV. Innym wiodącym projekt nominowany dziennikarz Egorova. W serialu „Czas wolny” zaplanował na pokrycie najważniejsze wydarzenia dnia i aktualne zagadnienia dotyczą jego współczesnych.

Jednak krótko informacje o projekcie show (marzec-maj 2014 roku), co doprowadziło Julia Pankratova. REN TV – ostatni kanał, gdzie pracowała jako prezenterka telewizyjna. Obecnie Internet dostarcza informacji, które Pankratov Yu przemawia na imprezach firmowych, uroczystości i różnych festiwalach.