137 Shares 9654 views

Charakter na amerykańskim serialu telewizyjnym „Escape” Theodore Begvell

Popularna seria, prędzej czy później dobiegnie końca, ale ich znaki są nadal żyć długo w pamięci fanów. Nie uniknął tego losu i Theodore Begvell, jeden z bohaterów telenoweli „Escape”, który ukazał się w 2005 roku. Sprawca, znakomicie grany przez Robert Knepper, został uznany przez krytyków jednym z najbardziej interesujących na ekranie czarnych charakterów w 21 wieku. Co wiadomo o dziwnych znaków i osoby, która ucieleśnionego swój wizerunek?

Theodore Begvell – kim on jest?

Bohater nie ma rzeczywistego prototypu, to fikcyjna postać. Theodore Begvell jest jednym z najbardziej niebezpiecznych osadzonych w więzieniu, „Fox River”. Cierpi na zaburzenia osobowości i pedofilia, odbywa karę dożywocia za poważne przestępstwa, w tym morderstwa, gwałty.

Nie możemy powiedzieć, i że wygląda jak więzień Theodore Begvell. Aktor, który go gra, jest wysoki, szczupły mężczyzna. Ma ciemne oczy, blond krótkie włosy i schludny brodę. Fani „Escape” najbardziej pamiętnych markowych grin maniaka.

talenty karne że Theodore rozwijać, od wczesnego dzieciństwa, zapewnić mu uprzywilejowaną pozycję w więzieniu. On nie ma konkurencji, jeśli chodzi o korzystanie z brudnych sztuczek. Begvell uwielbia deptać w błocie otaczającej wykazuje niezależność, skłonność do zemsty za przestępstwo. Sprawca jest obdarzona żelazną wolą, która pozwala mu podporządkować sobie ludzi. Jest maniakiem, a taki talent jak elokwencji, wiele kobiet wchodzą w jej uroku.

Dzieciństwo i młodość

Teodor Begvell urodził się w 1959 roku w Alabamie. Jego matka została chory umysłowo dziewczyny zmuszane do seksu własny brat. Z tego połączenia, a dziecko urodziło. Jako dziecko, Teodor był także ofiarą przemocy z rąk ojca. Zastanawiam się, co szalony tata w tym samym zaniepokojony edukacji potomstwa czas dorosnąć marzy o jego prezydentury. Namawiał go, by odczytać wszystkie rodzaje encyklopedii, więc Begvell ma szerokie perspektywy.

Jednak dziecko nie zamierza zostać prezydentem, jak i praworządnym obywatelem. Już w pierwszych latach życia, przyciąga uwagę ścigania okrucieństwa wobec zwierząt. Pierwszy znajomy z chłopcem kolonii był w czwartej klasie: został zatrzymany podczas próby spalić dom nauczyciela go nie zadowoli. Następnie młody człowiek wstąpił do krwiożerczych gang rasistów.

Rok po roku przestępczością Begvella stawał się coraz bardziej brutalne. Wygrywa zabitych, zgwałconych, bić ludzi, ukrywa się przed organami ścigania.

Zawarcie w „Fox River”

Krytyczny błąd, który pozwolił Theodore Begvell, był jego romans z piękną Susan, która podniosła syna i córkę. Pierwszą poważną miłość mężczyzny zmuszony stanąć na drodze do korekty, nawet zaczął dbać o dzieci swoich wybranych. Przypadkowo zobaczyłem reportaż telewizyjny o zbrodniach kochanka, Susan zadzwoniła na policję. Zdrada ladylove wykonane maniak zapomnieć o swoim zamiarze, aby rozpocząć nowe życie od nowa.

Początkowo Ted otrzymał dożywocie, został wysłany do więzienia „Donaldson.” Po za kratkami, on prawie natychmiast poprowadził lokalną grupę rasistów, która pod jego kierownictwem stał się bardziej odważny. Naczelnik nie był w stanie walczyć z potężnym gangiem, że zmusiła go pozbyć Begvella. Dlatego został przeniesiony do „Fox River”.

Pobyt w więzieniu

Oczywiście, moc karnego, który jest wyposażony w brutalnych przestępców, pozwoliła mu szybko dochodzić do siebie w nowym więzieniu. Nie było istniejąca grupa rasistów, że nie zapobiegł więźnia zorganizować to natychmiast. Nic więc dziwnego, Theodore Begvell z serii „escape” fanów telenoweli zapamiętany jako jeden z najbardziej wpływowych więźniów.

Utrata wolności nie sprawiają, że człowiek zmienia swoje przyzwyczajenia. Wygrywa zmuszony innych więźniów, aby mieć kontakt seksualny, oferowanie go do ochrony przed okrucieństwa więźniów. Wśród nich byli ofiarami, próbując poradzić sobie z nim i zapłacił za to.

Ucieczka z Fox River „”

Protagonista Michael natychmiast po wprowadzeniu podstawowego wroga zostaje uwięziony Theo. Unperturbed Scofield nie zamierza złożyć do lidera więzienia, który nie odpowiada Begvella. Napięcie między nimi zwiększa się, gdy następną ofiarą rasistowskich starć z czarnych więźniów staje się partnerem maniak. Theodore zamierza osiedlić się z Michaelem, który obwinia śmierć swojego przyjaciela. Jednak po zapoznaniu się z jego zamiaru opuścić mury więzienia wroga, szantaż on zmuszony do podjęcia go do grupy spiskowców.

więźniom uciec planu wprowadzone do praktyki w końcowej serii debiutanckim sezonie. Nie ufając Michael Theodore Begvell przyciąga go do siebie kajdankami, pozbyć się klucza. W pierwszym dniu pobytu w dzikich uciekł więzień zabija mężczyznę. W końcu jego zachowanie zagraża bezpieczeństwu całej grupy. Zmusza Scofield pozbyć się „partnerem”, odcinając rękę.

Ucieczka kończy Theo zły. To policja, w wyniku Begvell ponownie wpada na terytorium tego samego więzienia.

Informacje o aktorze

Oczywiście, popularność charakteru jest w dużej mierze związane z tożsamości sprawcy skomplikowanej roli. Robert Knepper znany był już w świecie kina, kiedy grał kogoś takiego jak Theodore Begvell. Filmografia aktora, który w tym roku będzie 57 lat, w tym ponad 100 filmów fabularnych i seriali telewizyjnych.

Knepper nie po raz pierwszy z powodzeniem realizowany wizerunek złoczyńcy. Jego postacie były lubieżne przemytnik, potwierdzoną szantażysta producent uzależniony. postacie negatywne gra w "Transporter 3", "Heroes", "City of gangsterów". Jednak pozostaje Begvell swojej gwiezdnej roli, jaką dał amerykańskiej prawdziwą chwałę.

Kiedy aktor jest pytanie, dlaczego taka negatywna postać lubiana przez publiczność, odpowiada on, że starał się oddać charakter żywej osoby, aby czuć go w każdym szczególe. Robert Knepper jest w drugim małżeństwie i ma syna. Wśród nowych projektów filmowych z jego udziałem można zauważyć końcową część epopei „The Hunger Games”, dramat „oznaczony karty”.

To wszystko, co możesz nam powiedzieć na temat tego kultowego villain, Theodore Begvell. Zdjęcia bohatera przedstawione w tym artykule.