498 Shares 1976 views

Aktor, piosenkarz i scenarzysta Denis Kukoyaka: biografia, twórczość i życie osobiste

Nasz dzisiejszy bohater – aktor Denis Kukoyaka. Mydła z jego udziałem oglądane przez tysiące rosyjskich kibiców. Chcesz zapoznać się z osobistego i twórczej biografii faceta? Teraz powiemy wszystko.

Denis Kukoyaka: biografia, dzieciństwo

Urodził się 31 stycznia 1986 w Moskwie. Denis ze zwykłej rodziny z średniego dochodu. Ojciec i matka naszego bohatera nie jest istotne dla branży telewizyjnej i filmowej.

Denis Kukoyaka (jego prawdziwe nazwisko) dorastał aktywny i towarzyski dziecko. On często organizowane koncerty dom dla rodziców, rodziny, przyjaciół i sąsiadów. W szkole, żadna impreza nie odbyła się bez jego udziału. Kilka razy w tygodniu Den odwiedził kluby – teatru, malarstwa i modelowania samolotu.

studentship

Wielu przyjaciół i krewnych, byli pewni, że po ukończeniu facet idzie na teatralnej instytucji. Jednak Denis zaskoczył wszystkich. Złożył dokumenty w instytucie społeczno-pedagogiczny w MSU. Utalentowany młody człowiek po raz pierwszy udało się wejść na wydziale pedagogiki i psychologii.

wiek dojrzały

Po otrzymaniu dyplomu ukończenia studiów Denis Kukoyaka nie iść do pracy w ich specjalności. Chciał realizować się twórczo. Nasz bohater i jego przyjaciele Kirill Trifonov i Sasha Shuliko stworzyliśmy humorystyczny projekt online o nazwie „Co widać?”. W krótkim czasie mieli całą armię fanów. Jednak projekt stał się wkrótce przestarzałe. A potem chłopaki uruchomiła nową transmisję do Internetu – „jak”. Ich kolejny projekt o nazwie „dzielenia się z przyjaciółmi.”

Nasz bohater zyskał nie tylko jako humorysta. Pod pseudonimem Deni Deni nagrał kilka piosenek w stylu bliskim do rapu. Najbardziej popularne z jego piosenek wygrał takich jak „podobny”, „List do arabskiej dziewczyny” i „Usuń mnie”. Ostatnio Dan wraz z przyjaciółmi zorganizował grupę muzyczną, znany jako „chleb”. Wydali kilka utworów, w tym „Mój rap”.

Filmowanie w serialu i filmów

Początkowo przemysł filmowy Denis Kukoyaka przyszedł jako scenarzysta. Szczególnie dobrze udało mu komiks historie. Ale pas reżyser „komedia rutynowe” udało się przekonać pisarza grać w małej roli. Facet się zgodził. Niestety, ten film niezauważona i niedoceniona przez profesjonalistów.

W 2013 roku, wielu z was widzi Dennisa w serii „Real chłopców.” Z powodzeniem przyzwyczaiłem się do wizerunku asystent sprzedaży Alika. W tym czasie, w pracach ramki lubił.

Na kanale TNT premiera serialu „PSC” w 2015 roku. Jeden z autorów scenariusza jest Denis. Grał również niewielką rolę w serialu.

Aby w pełni uwolnić swoją kreatywność Den udało w 2016 roku. Młodzież odegrała główną rolę w serialu „ślub cywilny”. Koledzy na planie byli: Rostislav Hait, Legchilova Anna i Agata Mutsenietse. Fabuła obraca się wokół pary w miłości. Ich związek jest bardzo długi w okresie cukierek buketny. Że tuż przed ślubem, kochankowie nie osiągnął jeszcze psychicznie.

Denis Kukoyaka: biografia, życie osobiste

Słodkie facet z poczuciem humoru jest zawsze popularne wśród dziewcząt. Jednak to nie jest "człowiekiem i damskiej dla pań człowiekiem.

Dusza kolega Dan spotkali się w 2004 roku, na imprezie z przyjaciółmi w powszechne. Jego narzeczona – smukła blondynka Elena Panarin. Tydzień później, nasz bohater zaprosił ją na spotkanie. Powiedziała, że tak. Po 2 latach, para zaczęła żyć pod jednym dachem.

Co wiadomo o ukochanej Denis? Ona jest w tym samym wieku co on. Lena otrzymała dyplom lekarza, ale specjalnością nie działa. Ona utrzymuje swój własny blog, a także pomaga ukochane wykonywania różnych czynności.

19 sierpnia 2014 Dennis i Helen byli małżeństwem. Po pierwsze, podpisał jedną z rejestratora kapitałowym. Następnie para poszła do najbliższej przedmieściach. Triumf przeprowadzono na świeżym powietrzu. Para wstępnie część z oszałamiającej scenerii (las, woda). Tabele są dosłownie pęka z oryginalnych przekąsek, zakąsek i dań kuchni rosyjskiej. Było wiele białych kwiatów w wazonach. Pogratulować Denis i Lena przyjść z przyjaciółmi małżeńskich, krewnych i kolegów.

Para zostały marzy o dzieciach. Miejmy nadzieję, że ich rodzina będzie szybko wzrastać.

Konkludując

Denis Kukoyaka – Jasne i interesujących młodych ludzi, rozwijać swoją osobowość. Życzymy mu samych sukcesów i wielkie szczęście w życiu rodzinnym!