152 Shares 8651 views

Jak otworzyć skrzynkę pocztową bez klucza: porady i wskazówki

Nowoczesne ludzie rzadko pisać listy do siebie, ale są przechowywane skrzynki pocztowe we wszystkich wejściach i domach prywatnych. Listonosze przynieść wypowiedzenia, czasopisma, gazety i czasopisma, środki reklamowe rozpraszają materiały informacyjne sklepów. Wiele instytucji przynieść rachunki, i wrzucą ich w skrzynkach pocztowych. Ale co zrobić, gdy mały klucz gdzieś iść? Jak Keyless otworzyć skrzynkę pocztową i dostać ten rodzaj reklamy jest potrzebne?

działanie siły

Aby rozpocząć, musisz sam zdecydować, czy chcesz pola lub że jest stary, i to jest najwyższy czas, aby zastąpić nową. Jeśli pyta przez długi czas, aby zastąpić, to jest dobra metoda jak otworzyć skrzynkę pocztową bez klucza. Wziąć dobry nóż w całości z metalu lub gruby śrubokręt. Pokes ostry przedmiot w otwór na półkach. Mocno nacisnąć otrzymany dźwigni i zawleczki skoki.

Ale jest problem: drzwi skrzynki przez silne wciśnięcie może być zdeformowany. Jeśli starej skrzynki, nie jest to szkoda. Jeśli skrzynka znajduje się w wejściu do budynku mieszkalnego, to jest niemożliwe do zastąpienia. Następnie spróbuj nacisnąć dźwignię, aby nie zginać metalowe i zachować integralność produktu. Jeśli nie możesz nowoczesny i tak otworzyć zamek szuflady, to istnieje inny sposób. Jak otworzyć skrzynkę pocztową bez klucza?

klucz imitacja

Jeśli klucz zostanie zerwane, poczta, można spróbować otworzyć z małych cienkich nóż lub nożyczki do paznokci. W tym celu, otwór zamka jest włożona do końca istniejącego narzędzia ręcznego. Mocno naciskać nie jest konieczne, ponieważ może odłamać końcówkę noża (nożyczki) lub deformować blokadę. Powoli włączyć blokadę w tym samym kierunku co klucza. Zazwyczaj te elementy w skrzynkach najbardziej proste, chiński, więc możliwe jest, że gdy zostaną otwarte drzwi.

Jeśli nie działa (Chińczycy dokonali sumienny i trwałą blokadę), to nie martw się. Kolejnym sposobem, mówi, jak Keyless otworzyć skrzynkę pocztową, zaglądał w serii detektywistycznej. Poczuj się jak szpieg, wydobywania przydatnych informacji dla jego rządu.

Wyjąć kawałek drutu lub cienką szpilką włożyć go do zamka. Otrzymany klucz główny, aby przejść do przodu, skręcać łatwo w różnych kierunkach. Ale najważniejsze w tym procesie – słuchać charakterystycznego kliknięcia po otwarciu. Jeśli masz go, można rozważyć bardziej prawdziwy „bear hunter”.

kluczowe elementy

Jak otworzyć zamek bez klucza pocztową? Jest też inny sposób być stosowana w przypadkach, gdy jesteś gotowy do zakupu nowego zamka lub napastnik a self-instalacji. Nudny. Jednak będzie to prowadzić do ewentualnego uszkodzenia zamku. Przywrócenie nie będzie możliwe.

W celu dokonania tej pracy, trzeba wziąć potężne wiertła. Przenośny, który działa na baterii, to nie będzie działać – jest słaby. Potężne narzędzie do konieczności podjęcia przedłużacza i podłączenia do sieci elektrycznej.

Po pracach przygotowawczych rozpoczyna się komplikują. Wymagane jest, aby wywiercić otwór w centralnej części larwy. Zakłócając w ten sposób cały mechanizm, larwa powinny być ostrożnie wybić wnętrze. Aby to zrobić, należy wziąć młotek i śrubokręt lub grubą małą dłuto.

Larwa spadnie, a drzwi powinny otwierać. Potem trzeba kupić nowy napastnik i włożony do zamka. Jeżeli zamek został uszkodzony na uderzenia lub wiercenia, trzeba zmienić cały mechanizm.

pomocnych wskazówek

1. Jeżeli nie są ograniczone w mediach, co następuje metoda mówi, jak otworzyć skrzynkę pocztową bez klucza, tylko dla ciebie. Istnieje wiele usług po otwarciu zamków. Specjaliści z zestawem profesjonalnych wytrychów, zablokować natychmiast vskroyut dowolnej złożoności. Jeżeli skrzynka pocztowa jest drogie i piękne, z dobrym zamkiem, to nie ma potrzeby, aby go złamać. Masters, oczywiście za opłatą zawsze pomoże.

2. Innym sposobem, aby otworzyć skrzynkę pocztową bez klucza: aby poprosić o pomoc sąsiada. Jeśli masz ganek regularne skrzynkę pocztową, jak reszta, to jest całkiem możliwe, że kluczowym sąsiadem i spokojnie otworzyć zamek.

3. Jak wydobyć skrzynkę pocztową bez klucza? Jeśli ich używać rzadko, można uzyskać rzadką korespondencji przez strony lub z hakiem z drutu.

zalecenia

Przy zakupie dowolnego zamku, nawet najmniejsza, kompletne dołączone do niego tylko kilka klawiszy (co najmniej dwóch). Raz, ze skrzynki pocztowej, które można umieścić na pęk kluczy od apartamentu. Jest to wygodne, ponieważ po drodze do domu, można sprawdzić swoją pocztę. Reszta klawiszy musi być w określonym miejscu, najlepiej stałej, że to było łatwe do zapamiętania.

Jeśli dano klucze do innych członków rodziny, a oni stracili je bezpiecznie, nie należy spodziewać się ekstremalną sytuację i szukać sposobów pękania blokadę. Zaleca się, aby duplikat. Prawie każdy na rynku znajdują się sklepy, które specjalizują się w tej sprawie. Mistrz w minutach zrobi dokładnie ten sam klucz. Jednakże, trzeba za to zapłacić. W porównaniu do zakupu nowego zamka, dzięki czemu duplikat będzie znacznie tańsze.