284 Shares 4946 views

Ciasto „Kinder Niespodzianka” – Odpręż swoje dziecko!

Jak stary aforyzm, dzieci – kwiaty życia. I czasami te kwiaty trzeba oddawać. W tym celu są doskonałymi słodycze, które bez wyjątku, miłość do wszystkich maluchów. Można kupić drogie zabawki dla dzieci, markową odzież, a nawet nowoczesne gadżety. Ale to wszystko nie zastąpi jego matki placki, naleśniki i inne smakołyki. Chcesz uzupełnić swoją bibliotekę przepis? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Rzeczywiście, w tym artykule omówimy przepis na ciasto „Kinder Surprise”. Chcesz, aby zadowolić swoje potomstwo z nowymi dodatkami? Przeczytaj ten artykuł!

Ciasto „Kinder Niespodzianka” – co to jest?

Wszystkie dzieci po prostu miłość „Kinder Niespodzianka”. Jasny opakowania, smaczne jajka czekoladowe i zabawki wewnątrz – to, co naprawdę kocham dzieci. Więc dlaczego w wakacje dzieci nie gotować pyszne ciasto „Kinder Surprise”? Dlaczego nie traktuje dzieci nowy i oryginalny deser?

Ciasto „Kinder Surprise” (zdjęcie gotowego deseru, można zobaczyć na końcu artykułu) – to nie tylko przyjemność, to jest istotą miłości i opieki matki. Aby zrozumieć wspaniałość tego deseru, wystarczy spojrzeć na jego wygląd. Jasne kolory, miłe dla oka, że krem kusi. Jeden rodzaj łakoci sprawia, że kubki smakowe podekscytowany. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Najważniejsze – to smak. Dzięki udanej kombinacji składników stwarza wrażenie, że twój język tysiące maleńkich tańczących baletnic. Ciasto jest bardzo delikatne i dosłownie rozpływa się w ustach. Ale to nie wszystko. Wewnątrz smakołyków cały czas ukrywał ten sam „niespodzianka”, który dał jej nazwę tortu.

Czy uważasz, że taki świetny kucharz deser będzie bardzo trudne? Jesteś w błędzie. Ciasto „Kinder Niespodzianka” – jest nie tylko smaczne, ale także łatwe.

składniki

Aby ciasto „Kinder Surprise”, trzeba będzie:

 • Masło (zmiękczony) – 300 g;
 • jajka – około 6 sztuk;
 • Sól – 1 zaciskowy;
 • cukru – 400 g;
 • Śmietana – 300 g;
 • mąka – 400 g;
 • niskotłuszczowy ser twarogowy – 200 g;
 • Krem – 200 ml;
 • Cukier waniliowy – 1 łyżeczka;..
 • prawoślazu – 100 g;
 • sok z cytryny – 1 łyżka. L.;
 • proszek do pieczenia – 18-20 g;
 • Cukier puder – około 1.5 filiżanek;
 • barwniki spożywcze i skrobia – według własnego uznania.

Ciasto „Kinder Niespodzianka”: krok po kroku receptury

Po pierwsze, trzeba przygotować ciasto (herbatniki). Aby to zrobić, zmielić 300 g cukru i 300 g masła. Potem przerwa jajka i oddzielić żółtka od białek. Otrzymany żółtka substancji dodawanej do oleju i dokładnie piany. Następnie dodać kremu i mieszaninę ponownie piany. W innym naczyniu dodać białka szczyptę soli, a następnie aż do ubij grubości substancji w postaci pianki. Około jedna trzecia naszych białek dodanie do mieszaniny kwaśnej śmietany i olejowej i mieszać. Dodać proszek do pieczenia i stopniowo wlać mąki (około 3-4 połączenia). Pod koniec wlać pozostałe białka i wymieszać wszystko dokładnie. Następnie Blanketed postaci pasty pergaminu i wlać uzyskany substancji. W zależności od formy trzeba wychodzić gdzieś 1-2 ciasto. Następnie kładziemy nasze ciasto do nagrzanego piekarnika i piec ciastka w ciągu pół godziny w temperaturze 180 stopni.

Następnie należy zrobić ciastka produkowane kształt jajka. Aby to zrobić, najlepiej jest użyć szablonu. Stosując szablon do ciasta, odciąć nadmiar nożem. Następnie należy wykonać otwór na prezent. Umieszczenie pudełko i wyciąć odpowiedni rozmiar.

Teraz trzeba przygotować krem. Mieszać cukier pozostałości (100 g) z kremem. Następnie dodajemy naszą waniliny i śmigać aż gęstej mieszanki pianki. Następnie wymieszać śmietanę z mieszaniny sera i rozmazany otrzymać niższą ciasto krem.

Następnie należy umieścić prezent do ubytku. Pre-niespodzianka należy umieścić w pudełku i owinąć ją folią spożywczą.

Ponadto konieczne jest, aby poziom do wysokości tortu naszego daru. Aby to zrobić, rozłożone wokół obecnego krojenia tortu i rozmazany go ze śmietaną. Jeśli nadal masz wykończenia, możliwe jest, aby drugą warstwę ciasta.

Teraz musimy dać nasz wygląd ciasto yaytsepodobny. Po pierwsze, usunąć nadmiar nożem. Okruchy miesza się z pozostałym śmietany i otrzymaną mieszaninę połysku na wszystkich otworów i pęknięć. Twój cel – całkowite pokrycie ciasto, aby płaska i gładka. Po tym, kładziemy deser do lodówki i poczekać kilka godzin.

projekt

Aby zrobić ciasto wygląd oryginalnego słodyczy, konieczne jest, aby przygotować pastę. Aby to zrobić, można użyć regularnych marshmallows. Ale najpierw trzeba myśleć o tym, co kolory, czego potrzebujesz (zwykle używane białe i czerwone barwy na torcie „Kinder Niespodzianka”). Kładziemy marshmallows w misce, dodać sok z cytryny i umieścić go w kuchence mikrofalowej (około 20-30 sekund). W międzyczasie, sadzimy barwnik z niewielką ilością wódki. Następnie wlać uzyskany substancję do prawoślazu lekarskiego, mieszać i okresowo dodawano cukier puder. Ukończony lanego muszą być opakowane w folię i pozostawić w lodówce na pół godziny. Następnie wyciągnąć białą pastę i przewrócił go na stole, wstępnie skrobi posypywania. Otrzymaną warstwę nakłada się na naszej ciasta odciąć nadmiar nożem. Aby przygotować czerwonym mastyksu używać tej samej technologii. Po gotowaniu, cięte z niego fali i przenieść go na warstwie białego. W ten sam sposób możemy zrobić litery i inne szczegóły, które są w oryginalnym opakowaniu.

wynik

Tak więc przygotowaliśmy wspaniałe ciasto. Choć gotowania i trwało kilka godzin, ale widoki entuzjastycznym dzieci są dobrze warto.