482 Shares 9551 views

Rękodzieło na Halloween z rękami: tworzenie atmosfery Dzień Wszystkich Świętych

Halloween nie jest oficjalnym świętem w kraju. Jednak krzykliwe stroje i wspaniałe otoczenie tego dnia nie może pozostawić obojętnym Rosjanie. Coraz więcej ludzi w nocy z 1 listopada na ulice przebranych za potwory i duchy i okien domów i mieszkań są ozdobione latarnie, dyni.

Sklepy oferują szeroki asortyment towarów wakacyjnym, ale o wiele bardziej interesujące (i tańsze), aby rzemiosła na Halloween z rękami. Co więcej, wiele z nich z nich nie wymaga szczególnych umiejętności ani materiałów.

udekorować pokój

Party w stylu „podziemia” może stworzyć pewne drobiazgi tematyczne. Rękodzieło na Halloween własnymi rękami, to tylko kilka godzin, a następnie może być użyty każdy rok, dopóki nie będzie chciał wymyślić coś nowego.

girlanda

Prosta dekoracja w postaci girlandy natychmiast przekształcić pokój. Wystarczy, aby wyciągnąć od ściany do ściany, liny lub taśmy i udekorować swój domowy duch atmosferę natychmiast staje złowrogi i tajemniczy. Aby stworzyć ducha GhostWalker potrzeba żadnego placu białym obrusem. Jako podstawę do głowy zgniotu arkusz papieru, dając skrzep kulisty kształt. Umieścić w centrum placu tkaniny, owinąć go i związać wątku na „szyi”. To wszystko. Pozostaje tylko narysować parę oczu i twarzy ponury. Istnieje możliwość jeszcze łatwiejsze – duchy mogą być cięte z taśmy papieru wstępnie splotła akordeonie. Jako podstawę do girlandami może działać i innych symboli Halloween: dynie, nietoperze i pająki.

duch

Zrób odrębne duchy wiszące też jest prosta: trzeba tylko małą piłkę, kawałek gazy i PVA. Szmatki nasączone klejem i prasuje. Po którym jest pokryty piłki leżącej na szyi jakichkolwiek puszek lub butelek. Konstrukcja musi być stabilna. Wkrótce wystarczająco gaza do wyschnięcia, przyjąwszy postać, która dała. Czy butelka została usunięta, gotowy duch może być zawieszony na cienkiej nici (żyłki) w rogu pokoju. Jeśli dane te są kilka – wyglądają bardziej interesująca.

Wolumetryczne rzemiosło z papieru na Halloween

Może być wykonana z papieru, a nie tylko dwuwymiarowy, ale rzemiosło trójwymiarowe. W szczególności, dynia – główny symbol Halloween – ma kilka wariantów. Najprostszym sposobem, aby to zrobić – klej, papier. Jest szybki i wytrzymałość nawet do dzieci.

W związku z tym możliwe jest stworzenie takich rzemiosła na Halloween z dziećmi, które już wiedzą, jak używać nożyczek, albo przynajmniej gotowe do pasków kleju.

Dynia może być okrągły lub płaski, na obie opcje będą musiały kolorowy papier, pomarańczowe i zielone kolory.

Grubość pasków, ich długość, kształt i rodzaj liści – wszystko to jest w gestii osoby, która zdecydowała się założyć takie rzemiosła na Halloween. Jego ręce nie tylko udekorować pokój, lecz także stworzyć pamiątki dla gości party – małe wisiorki dynie.

Vampire nietoperze

Pamiętaj, aby wiedzieć, którzy są samego mistrza rzemiosła na Halloween: bat zawsze mieć przy okazji, gdzie to wszystko jest tajemniczy i złowrogi. Stado nietoperzy natychmiast tworzy atmosferę opuszczonym strychu starego domu.

Dokonaj bat najprostszy z czarnego papieru lub jakiegoś podobnego materiału: Tektura, sztucznej skóry, foamirana. Pozycjonowanie wampirów w pomieszczeniu jest lepiej kupie – tak wiarygodne.

Świece i świeczniki

Rękodzieło na temat „Halloween” może być nie tylko czysto dekoracyjny, ale również funkcjonalne. Więc, świece, ozdobiony biorąc pod uwagę funkcje w wakacje będzie głównym źródłem oświetlenia w najstraszniejszą noc w roku. Mogą malować farbami akrylowymi, przedstawiający dyni, ducha lub potwora. Świeca jest łatwe do wykonania prostego zlewki, po prostu pomalować.

głowa dyni

Co jest Halloween bez dyni głowy, uśmiechając swój niepowtarzalny uśmiech? Zrób to z tego warzywa może być każdy. Trzeba będzie dynia, nóż i trochę zręczności. Środek płodu jest usuwany, tak, że pozostałe warstwy wynosiła 1,5-2 cm. Następnie delikatnie szczelinowe otwory oczu, nosa i jamy ustnej. W zależności od nastroju, wyraz twarzy może być absolutnie wszystko. Będzie mieć tylko wstawić do źródła światła głowy jest lepsze – Latarnia na baterie.

kapelusz czarownicy

Przygotowanie rzemiosła na Halloween, własnymi rękami, można utworzyć i elementy strojów. Na przykład, nasadka na imprezę strój czarownicy lub złej czarownicy. składa się z płaskiego pierścienia (koło, z otworem na środku, na podstawie rozmiaru głowy) i stęż. I wtedy, i łatwiej wyciąć z tektury, pomalowane na czarno i skleić. Również z suchych gałązek i kije od mopa może stworzyć czarownice pojazdów – grejpfrut.

I coś więcej …

Co jeszcze można myśleć rzemiosła papieru na Halloween? Tak, wszystko! Każdy element, który dostanie się do oczu, może być przekształcony coś jak Halloween. Komputerowe dyski są modyfikowane w duchy, butelki szamponu – wampiry, śmieci – w moździerzu Baba Jaga. Wszelkiego rodzaju potwory, szyć, robić na drutach, rzeźbić gliny. Czyniąc tak, pozornie bezużyteczne rzeczy można znaleźć wiele nowych talentów.

Rzemiosła i zrobić z dzieci na Halloween – Wszystkie zabawy. Są one szczęśliwie tworzenia znaków koszmarne, które same w sobie nie są już ich boi.