490 Shares 3064 views

Maty masujące z rękami do przedszkola. Jak zrobić masaż mata dla dzieci

Troska o zdrowie i rozwój dziecka? Ci zostali poinformowani, aby kupić specjalny tor dla stóp? Czy chcesz, aby wykonać coś takiego na własną rękę? Można łatwo masażu maty z rękami do przedszkola lub do użytku domowego z materiałów złomu. Przeczytaj! Zobacz zdjęcie! Zrobić!

Jak działa masaż mata

Ta pozycja jest powierzchnią ulga z dowolnego materiału. W sklepach często oferowane wyroby gumowe z różnych wyprysków. Mogą one znacznie wystają ponad powierzchnię lub być trochę odosobniony. To zależy od tego uczucia podczas chodzenia po niej. W pierwszym przypadku, masaż będzie podobna do jazdy na świeżo skoszonej trawy, drugi – na spacer w miękkiej jedwabistej trawniku. Najlepiej jest łączyć opcje.

Tanie, ale niezbyt mocne te, na których elementy wypukłe tworzyw sztucznych są klejone lub instalowane w inny sposób od góry do bazy. Zazwyczaj te modele są trudne i długie. Sprzedawane jako mat wykonanych z kamyków. Są one wykorzystywane do terapii kamienia, ich ocieplenie.

Jeśli robisz robótki albo po prostu chcą wykonać na własną rękę, to urządzenie nie jest bardzo trudne. Maty masujące z rękami do przedszkola lub w domu może być wykonane co do powierzchni tkanki, zgodnie z którymi w żaden sposób stworzył ulgę, czy mają wyraźnie teksturą strukturę, na przykład, z naszytymi części składowych. Wszelkie tańszy zakupione.

Dlaczego muszę matę do masażu

Nawet jeśli dziecko wszystko ze zdrowiem, lekarze mówią, że dobry stan łuku oraz brak jakichkolwiek problemów, aby mieć to urządzenie jest użyteczny jako środek zapobiegawczy. Prawie każdy wie, że stopa ma zbiór punktów, których wpływ ma korzystny wpływ na organizm. Aktywność z dziećmi na matę do masażu ma następujące zalety:

 • wspomaga prawidłowe tworzenie stopy;
 • jest zapobieganie glina ;
 • poprawia układ odpornościowy;
 • To stymuluje rozwój dziecka (w tym mowy);
 • To łagodzi napięcie, relaksuje.

W rzeczywistości nie jest to nowy trend uzdrawiania ciała. Od czasów starożytnych, ludzie chodzili boso po ziemi, trawy. Poprawia zdrowie. Teraz większość z nich nie ma możliwości uruchomienia przez rosa, pochyła trawnika lub zboża. Dobrym rozwiązaniem byłoby domu wellness. I dla dziecka może być łączony z ekscytujące gry i rozwija działalność.

Maty masujące z rękami do przedszkola lub w domu jest bardzo prosta z dostępnych materiałów. Cena koszt ich stosunkowo niska. Podstawą kwoty spędzony czas. Jednakże, samo wytwarzane produkt będzie wyjątkowy, oryginalny projekt autorski. Wynik będzie cię zadowolić, a wszystkie dzieci.

Masaż mata dla dzieci własnymi rękami: Master Class

W każdym procesie twórczym najważniejsze – aby pokazać wyobraźnię, jednak istnieje kilka prostych wskazówek, które powinny być przestrzegane. Jeśli zdecydujesz się dowiedzieć jak zrobić masaż mata dla dzieci własnymi rękami, trzeba będzie wybrać jedną z dwóch metod wytwarzania, gdy elementy ograniczające:

 • szyte na wierzchu fundamentu;
 • wypełniono pomiędzy warstwami tkanki.

Rozważmy najpierw drugą metodę. Ten produkt jest bardziej bezpieczne. Dziecko idzie na bazie tkanin, pod którym znajduje się struktura cząstek masażu. Dziecko nie będzie skłonny oderwać małych przedmiotów i umieścić je w ustach.

Kształt tych rzeczy może być dowolny. Najprostszym sposobem, aby regularnego prostokąta lub kwadratu. Jeśli masz doświadczenie szycia, wykonaj kręcone opcje w postaci warzyw, owoców, motyl, biedronka, słońce, chmury i innych obiektów. Mogą być tłoczone i fundacja, i wystrój.

Zapoznaj się z tkaniny i zszyć je do worka. Dobrze, jeśli wziąć dolną gęstszą. Górna część, w której będą chodzić, Produkcja perkalu. Nie można używać zbyt cienkiego materiału, takich jak wypełniacze gazy jego prorvet.Chtoby uczynić prostokątną płytkę z wypełniaczem, potrzebne są następujące elementy:

 1. Można stopniowo wypełnić paski zad wzdłuż wąskiego boku maty i zastrachivat 5-10 cm.
 2. Aby kwadraty lub prostokąty z różnymi zmiennego wewnętrzny przyłożenia powinny pierwszy ścieg długie kieszenie od dołu do góry „torebki”, wypełniając je z ziaren, ziarna, kulki i inne małe elementy, zastrachivaete tkanki w kierunku prostopadłym.

Przykłady wykonania omówione poniżej są wykonywane w pierwszym sposobie. Jeśli dziecko jest na tyle duże, a on zrozumie, że to niemożliwe, aby oderwać małe kawałki i umieszcza w ustach, to nie krępuj się szyć wielofunkcyjną arcydzieło. Jeśli nie jesteś pewien swojej Czad, po prostu nie pozostawić bez nadzoru ze macie aż dojrzewa.

pad masaż – pomoce naukowe

Aby przyciągnąć uwagę dziecka do użytecznego Zdrowia, zapewniają mu ekscytującą grę. Szyć produkt, który nie tylko będzie chodzić na nogach i dostaje piękny dotykowy dotyk, ale również daje możliwość gry z jej elementów. Korzystać z tych pomysłów:

 • może być częścią rzep, zamki błyskawiczne, guziki, które są rozpięty;
 • są gwintowane lub niewiązane koronki i taśmy;
 • kulki lub inne dekoracje, przenosząc na nici lub sznurka. Na przykład, dekoracyjny zabawka motyl jest przeniesiony z centrum do płatków kwiatu;
 • Użyj skrawki różnej fakturze. Mogą być montowane w dwóch kolumnach, aby znaleźć taki sam w każdym z nich;
 • stosowanie elementów jasnym kolorze (gąbką pianki do naczyń, rurki piór), które mogą być prowadzone kolor.

W skrócie, wykorzystać swoją wyobraźnię, aby zakończyć program.

pad masaż – gra hodilka

Innym ciekawym rozwiązaniem – zaoferować dziecku poruszać się wzdłuż toru, pokonywania przeszkód, skoki z tussock do Tussock. Dzieci uwielbiają śnić, więc wystarczy poprosić, aby uruchomić wyimaginowanej staw, galopem przez most lub ścieżki, a dziecko będzie zafascynowany procesu i zacząć wymyślać sobie zadanie. Każdy chce pokazać zwinność, odwagę.

Masaż utwór dla dzieci własnymi rękami

W sklepach często sprzedają małe maty, na których do przejścia, nie będą w stanie uruchomić na nich. Będzie musiał kupić kilka i umieścić je w jednej linii. Lepiej jest zrobić własne.

Maty masujące, śledzić swoje ręce wykonane w taki sam sposób, jak wspomniano powyżej. Jedyna różnica znajduje się w postaci zasady. Nie przyjmuje długi pas, a szerokość może być dość wąski, na przykład, odpowiednia szerokość umieszczone na nogach ramion dziecka. Im młodsze dziecko, więc jest to już możliwe, aby ścieżkę. Z biegiem czasu, może zostać rozszerzony. W każdym razie, najlepszym wyjściem z materiałów, które są dostępne.

pad masaż na pół godziny

Poniżej jest najprostszym sposobem, jak zrobić dywan. Wersja masaż plac o małych rozmiarach mogą być wykonane z materiałów złomu bardzo szybko:

 1. Weźmy jako podstawa każdej gumowanej matę.
 2. Zebrać na brzegu rzeki z zaokrąglonymi zaokrąglonych kamyków w przybliżeniu równej grubości. Można je kupić w sklepie zoologicznym. Leżeli na dno akwarium.
 3. Klej na kamyki na podstawie blisko lub na odległość. Ze względu na wygodę, odpowiedni rozmiar stopy dziecka, kamieni i przeoczeń.

Oto kolej mat. Jego jedyną wadą jest to, że robi się ciężki, a on będzie musiał podjąć szczególne miejsce w mieszkaniu, jak zawsze nosić go przez składanie i toczenia ponownie, to będzie problematyczne.

Czy dzieci jak te produkty (przegląd)

Mata do masażu z rąk zawsze jest starannie iz miłością, więc tworzenie własnych lub zamawiając go, można mieć pewność, że Twoje dziecko pokocha produkt.

Zazwyczaj dzieci najpierw sprawdzić swoją siłę, badając, czy coś nie może być odłączona, łzy, a potem być szczęśliwy do czynienia z proponowanych zajęć: pass, krocząc, skok przez most, basenem, kamień itp Najważniejsze – aby zainteresować dziecko i działać na różnych opcji .. sceny, a następnie nudne „muszą” stać się przyjemne „chcę”.

Tak, można przeczytać, że maty do masażu z rękami do przedszkola lub domu wykonane po prostu. W toku są jakieś materiały, które mają różną powierzchnię teksturze. Wybierz swój ulubiony pomysł i zacząć tworzyć swoje własne oryginalne narzędzia do odzyskiwania.