236 Shares 7172 views

Dlaczego i jak podnieść dom?

Bardzo często w domu osadach jest spowodowane niewłaściwym wyborem fundamencie. Wiele osób chce, aby zaoszczędzić pieniądze i zrobić to taniej. W rezultacie – po pierwszym zimowym krzywym domu. Aby uniknąć tych problemów, zanim budowa budynku należy wykonać badania geologiczne rozwój serwisu. Tylko prawidłowo skonstruowany fundacja uratuje budynek przed zakłóceniami i osiadania.

Budynek ustąpi – jak podnieść dom? Jest to czasochłonne i skomplikowane prace. Najpierw ustalić, co rozszerzenie będzie zakłócać pracy, muszą zostać usunięte w celu zapewnienia dostępu do ścian. Aby podnieść rogu domu potrzebne są trzy gniazda. Obaj będą musieli podnieść róg, a trzeci mieć pod ręką do siatki bezpieczeństwa. Należy pamiętać, że po wzniesieniu ściany pod nim zainstalowany i zaklinowany klin 3. Aby podnieść dom jest brane gniazda o różnej pojemności i projektowania, dźwignie, łomy i klinów o różnej grubości wykonanych z twardego drewna. Są one montowane na ścianie. Między dzienników i Fundacja zatyka klinów. Podczas podnoszenia się po ścianach, to odbiega o przeciwnych. Odchylenie jest na wysokości 3 m ściany podczas podnoszenia:

– 10 cm – 5 cm;

– 30 cm – około 15 cm.

Jak podnieść dom? Jakie działania należy podjąć, aby zachować integralność projektu?

Jeśli masz ogrzewanie piec, konieczne jest podłoga wokół piecyka i poddaszu demontować, aby zwolnić do 30 cm przestrzeni wokół rury, aby chronić je przed zniszczeniem i piekarnikiem. Jest to konieczne, aby usunąć drzwi i okien.

Podczas podnoszenia dom na niskich wysokościach lub zwiększyć jego wyciąg bazowa lub nieruchome ściany cement ściskanie po obu stronach. Takie urządzenia mogą mieć grubość prętów, płyt lub profilowane walcowane kątów i kanały. Dzięki kompresji 2 lub 3, jest zamontowany na dwóch przeciwległych bokach budynku, wychodząc kąty 70 cm. Dołączyć je do ścian paznokci. Następnie, w pobliżu górnej i dolnej belki działa otwory 20 mm, śruby mocujące są umieszczone i mocno zaciśnięta. Taka konstrukcja zwiększa się do wymaganej wysokości, na przemian z każdej strony. Przed podnieść dom po drugiej stronie, pierwszy con prowizorycznych rozporek lub grubych bali. Ścianki są połączone chwytanie i wciśnięta w stosunku do podłoża.

To nie może być zbyt głębokie, aby zmniejszyć lub zwiększyć niepewny ściany – może to prowadzić do kątów chipping. Należy zwrócić uwagę, aby podczas wynurzania nie zostało przesunięte względem ścian fundamentowych.

Przed podnieść gniazdo domu, trzeba przygotować miejsce dla niego. Może to być deski, deski. Duży obszar wsparcia zwiększa niezawodność instalacji narzędzia podnoszenia. Aby nie uszkodzić drewno, pysk na jej końcu znajduje się metalową płytkę. Dwa gniazda zniesione po jednej stronie budynku znajduje się 80 mm. Położyć wykładzinę, urządzenie jest przenoszone na drugą stronę, a wszystko się powtarza.

Przed podniesieniem dom dalej w dół zapasów gniazd, urządzenia są przenoszone do pierwszej ściany. Transfer ten trwa aż do osiągnięcia żądanej wysokości.

Pamiętaj, aby śledzić dokładną orientację pionową gniazda. Najmniejsze odchylenie od pionowego wyciągu ustaje i skonfigurowane urządzenia.

W żadnym wypadku nie może przesuwać się pod ścianą lub organu poślizgu podczas podnoszenia.