473 Shares 5788 views

Sorbet – domowej roboty słodka

Sorbet – domowe słodycze, które mogą być wytworzone przez bardzo prostej manipulacji. To skrzyżowanie lodów i chałwy. W domu można przygotować sorbet, którym kalorii będzie dokładnie znane, a może również monitorować wszystkie składniki, które można umieścić tam. Przygotowujemy dwie wersje tego przysmaku – truskawek i czekolady.


Domowe słodkie truskawki – popsicles

Jest to bardzo łatwy deser, który jest bardzo orzeźwiający w ciepło i pozwala na wykorzystanie w przygotowaniu owoców sezonowych. Najważniejszą rzeczą jest to, jak zrobić sorbet truskawkowy – skład i ostateczną strukturę. W celu osiągnięcia jednorodności, należy szybko zamrożono, a następnie będzie można osiągnąć żądanego stopnia krystalizacji. Sorbet i można zemleć blendera i mieszalnik, a nawet zimną noża. zajmie 450 gramów truskawki (już oczyszczona z szypułką), 250 g cukru, pół szklanki soku pomarańczowego, 75 Gramov soku z cytryny i pewne likier aromatyczne. Cukru i soku trzeba ugotować syrop. Następnie pyuriruyte truskawki i połączyć go z cieczą. Mieszać mieszaninę alkoholu i w dwóch małej tacy (może być jednorazowego użytku, folia). Ważne jest, że masa leżała netolstym warstwę jagód. Potem następuje zamrożenie całej głębokości. Plastikowa miska wydarzy się to nie do końca poprawne, i wiele więcej. Tace umieścić w zamrażarce. Po kilku godzinach, usunąć dokładnie ubij ponownie i umieścić na zimno. powtórzyć tę czynność. Jeśli masz zamrażarce w domu, to jest doskonała. Ale w przypadku jej braku, jak widać, będziesz mieć wspaniały domowej roboty słodyczy. Jeśli tarta truskawki, wziąć więcej cukru. Okres przechowywania lodu nie jest ograniczona, ale świeży smak truskawka będzie tracić bardzo szybko. Dlatego pożądane jest stosowanie w ciągu tygodnia. Można również zrobić sorbet letni koktajl. W tym celu w blenderze, wymieszać dwieście gramów wody z lodem kieliszek wódki i kieliszek szampana lub pół-wytrawnego białego wina.

Czekolada domowej roboty słodka

Ten sorbet więcej kalorii niż poprzedni. Gotować trzeba cookie (można podjąć „Jubileusz”), suszone owoce (wiśnie, żurawina, suszone morele i śliwki o wybór), miód, jeden czarny czekolady (o maksymalnej zawartości kakao), orzechy włoskie i migdały. Oraz wykaz składników mogą się różnić w zależności od smaku, dodając różne orzechy, suszone owoce, a nawet kawałki nugat i lekarski. Wszystkie składniki trzeba wziąć garść. pokruszone orzechy. I orzechy włoskie – do dużych kawałków (potem trzeba smażyć w piekarniku) i migdały – w drobny miękiszu. Cookies zniekształcone dłonie. Wymieszać wszystkie suche składniki razem. W międzyczasie stopić masło i miód w kąpieli wodnej. Następnie mieszaninę wlać do wyschnięcia i mieszać łagodnie. Umieścić w pojemniku wyłożonym folią spożywczą. Umieścić zimno. Po pięciu do dziesięciu godzin, można uzyskać leczenia, cięcie i spróbuj. Lepiej trzymać w lodówce. Delikatnie wyjąć sorbet z kształtu, może być szybko (tylko na kilka chwil) w gorącej wodzie.