113 Shares 4563 views

Jak przygotować bułki z wołowiny z grzybami i serem: ciekawe przepisy kulinarne

Zaskakująco smaczne potrawy i piękne może być pobrany poprzez składanie masy mięsnej małych rzeczy, umieszczając je w różnych dodatków. Według tej zasady są przygotowywane i wołowiny rolkach. Jako powłoki można wykorzystać całą płytkę mięsa i wstępnie trawionej lekko odparte. Również oryginalne wykonanie opakowania może być pikantne napełnienia masy farszu.


Rolls z wołowiny z grzybami

Jako nadzienie stosuje się w tym naczyniu rewelacyjny produkt – płomiennica zimowa. Ten japoński grzyb biały z małych czapki i długich cienkich nogach. Przed rozpoczęciem owijania farsz mięsny nie dalszej obróbce. Ale sos, w którym duszona wołowina, bułki inną szczególną pikanterii i nasycenie. Płytki mięsa (400 g), wstępnie nieznacznie odepchnąć do uzyskania jednorodnej cienką warstwę, a następnie umieścić je w ciągu 15 minut. marynatę 1 łyżka. l. Sos sojowy, 1H niekompletne. l. suchego proszku, czosnku, 2 łyżki. l. każdy warzyw (korzystnie z oliwek) olej. Grzyby (200 g) sporządza przyszłych rolek wielkości. Szczelnie owinąć je w kawałki mięsa. Dopuszczalny występ na dwóch krawędziach 2-3 cm. Szybko narybku do złotego w gorącym oleju. Zmniejsza się do pół-krotnych rolek w rondlu i wlać sos 1 aspektach szklanka wody lub bulionu mięsnego o niskiej zawartości tłuszczu, 1 łyżeczka pełny .. skrobia kukurydziana, cukier biały, pieprzem i solą. Dusić lekko zamykania pokrywy, około pół godziny.

Czy i jak zrobić mały bochenek mięsa mielonego?

Oczywiście, wiele łatwiej owinąć nadzienia do cięcia w postaci cienkich płytek, kawałki mięsa. Z reguły, bili się trochę przed wypełnieniem z folii z tworzywa sztucznego lub silikonu. Możliwe jest również, aby nadać miękkość preform bitowy marynowane. Ale zdarza się tak, że nie zawsze jest dostępny kawałek mięsa może być pocięte na schludny, jednolite w grubości i wielkości płytek. W tym przypadku, można spróbować innego rozwiązania opcyjne. Okazuje się bardzo soczysty i smaczny miseczki, gdy stosuje się jako warstwę zewnętrzną z mięsa. I że rolki z wołowiny dobrze utrzymywane stanowią jego górnej ponadto owinięte plastry bekonu. Po smażeniu warstwa wierzchnia staje się różowa i wystarczająco silny. Z tego powodu bogactwa jest zachowany jako wewnętrznym nadzieniem i mięsa mielonego. Szczegółowy przepis na to danie ze wskazaniem proporcji składników wymienionych poniżej w niniejszym artykule.

Skład mielonego rolki

Danie składa się z trzech warstw. Zastanów się, co jest potrzebne do stworzenia każdego z nich.

Kompozycja kolorowych i soczyste nadzienie:

– 200 gramów świeżych grzybów (najlepiej wziąć grzyby);

– 2 łyżki. l. oczyszcza się (bez zapachu) według dowolnego z olejem roślinnym;

– 3 duże ząbki czosnku;

– duża kilka szpinaku (około 150-180 gramów);

– 2 duże mięsiste świeże bułgarski papryka (czerwony);

– 3-4 średnio miękka suszone pomidory;

– pół lub nieco więcej niż łyżeczką .. sodu gruba sól;

– 1 z górnego elementu. l. Włoskie suche pikantne przyprawy (można zastąpić ziołami prowansalskimi).

Skład mielonego „płaszcz”:

– 1 kg filmach sucha, bez smug i wołowiny;

– 1 jajko świeże;

– 1 duży ząbek czosnku;

– mały promień zielony (pietruszka, bazylia);

– zaciskowy suszy oregano;

– ¼ łyżeczki .. ostra papryka świeżo mielony

– szczypta cayenne czerwonej papryki;

– pół lub nieco więcej niż łyżeczką .. sól.

Skład warstwy mocującej:

– od 7 do 10 długich i wąskich pasków bekonu.

Wytwarzanie mielonego rolki

Proponowanych produktów, można wytwarzać w jednej dużej roli. W ostygnie stanie, to będzie bardzo piękny patrzeć jako plastrami poprzecznych płyt. Jeśli chcesz wnieść do walców stołowych wołowiny z gorąca, zrobić małe porcje obrabiany.

farsz gotowanie

Czyste grzyby i posiekać na małe cienkie plasterki. Posiekać czosnek z ostrym nożem. Na oleju podsmażyć ogrzewanych grzyby szybko parowania cieczy. Po 15-20 min. Dodać czosnek, aromatycznych przypraw, posiekanej szpinaku i sól. Dusić masa kilka minut. Po ochłodzeniu zmieszać z obranych i mielona mięsiste słodkiej papryki i suszonych pomidorów.

Utworzenie warstwy farshevyh

Mięso Peremel drobno (w razie potrzeby 2 razy) przez maszynkę do mięsa. Wymieszać z masą pokruszonego i posiekany czosnek, odwiedził ostry nóż, zioła, przyprawy i jajko. Dobre odparty, mieszanina soli. Spread na papierze do pieczenia i rozprowadzić farsz na niej warstwę 1,5 cm. Top z nadzieniem. Ostrożnie podnieść pergamin, stopniowo wypierać masę.

okład boczek

Owinąć plastry produktu mięsnego poruszających się w spiralę.

pieczenie

Umieścić rolkę w podgrzanej do średniej temperatury pieca i gotować 50-60 minut.

Jak gotować rolady wołowe z serem?

Podobnie jak w pierwszych proponowanych opcji może być nieco inny wygląd i smak potrawy. Ta reguła jest zrolowany wołowiny wymaga innego wypełnienia. Jako wypełniacz użycia sera. Najlepiej się twardą typu, które po ogrzaniu, stopionego i przekształca się na jednorodną masę o dużej lepkości. Farsz był gotowy, to zajmuje minimum czasu, więc powłoka mięso dla większej miękkości trzeba odpowiednio przygotować. Po pierwsze, pożądane jest, aby używać do gotowania żywności młodego mięsa wołowego, bez smug i zagranicznych filmów. Podczas cięcia należy przemieszczać wzdłuż włókna i tworzą tę samą grubość półwyrobu. Kawałki są następnie starannie odpychają kuchennego młotka przez folię i umieścić w marynacie z wina, octu lub soku z cytryny. Ser ruszt lub kości. Umieszczone na każdej sztuki mięsa o 1 łyżka cholewkami Nadzienie, zawinąć wyrób w zwojach. Ułożyć na blasze i piec do zrobienia.

Apetyczny rolki można z powodzeniem wytwarzać z innych wypełnień. Bądź kreatywny i mają bardzo smaczne!