762 Shares 8208 views

Zupa grochowa z kurczaka przepis – niech dwa, no – trzy!

Pierwszy kurs – jedzenie zadowalające, ale lekki. Jest szybko wchłaniany i aktywnie rozgrzewa i poprawia trawienie. W porównaniu do hartowania lub smażenia, gotowania warzyw w zupie zachowuje więcej składników odżywczych. Zupy są niższe kalorii niż dań głównych, ale nie gorsze od ilości substancji odżywczych. Oferuje recepty grochówkę z kurczaka, ale nie jeden, ale trzy. Zaczynajmy.


Przepis Grochówka z zapotrzebowaniem kurczaka Oto produkty: skrzydełka z kurczaka – sześć sztuk, jedna cebula, trzy ziemniaki, jeden marchew, pieczarki – wszystko, co chcesz, groch – jedno szkło, jedną łyżkę masła i łyżkę oleju roślinnego, jedna łyżeczka soli mielona czarny pieprz i papryka, liść laurowy, koper i pietruszka.

przygotowanie

Rondla wlać dwa litry wody, umieścić obrzęk grochu. Niech czyraki. Teraz zmniejszyć ogień jak najwięcej. Niech pół godziny jako kucharz.

Gotowanie stacja benzynowa

W tej chwili nie muszą odpocząć, znajdziesz różnorodne prace, aby przygotować pozostałe składniki – zupę gotować. Podzielić skrzydeł – każde na 3 kawałki, posiekać cebulę, marchew polukruzhochkami, ale możliwe jest mniejsza. Obrać ziemniaki. Grzyby umyte i pokrojone na cienkie plasterki. Zmierz oleju roślinnego i masła patelni i smażyć marchew, cebula i grzyby.

Gotowanie zupy

Dodaj do patelni skrzydełka z kurczaka, dodać ogień szybko zagotować, następnie zmniejszyć prawie do zera ponownie, usunąć pianę i gotować dalej. Teraz powinno być już zupa z dodatkiem soli. Docieramy w półgodzinie skrzydełka z kurczaka na talerzu i pozwól im czekać: że jest to przepis na zupy grochowej z kurczaka tutaj.

To było prawie zupa

końcówki skrzydeł, nawiasem mówiąc, teraz można bezpiecznie podać zabłąkanego psa. nie będą potrzebne te kości, bo nie ma nic do nich, a oni swoją pracę do bulionu. Natomiast skrzydełka gotowane, ty katrofel pokroić w kostkę, prawda? Przedstaw groch i ziemniaki w zupie. Dziesięć minut później wprowadzane do zupy grzyby, cebula i marchew z patelni, wymieszać, spróbuj sól, pieprz, trochę rzut ziela angielskiego i liścia laurowego.

Spróbuj kostkę ziemniaków z patelni po ugotowaniu, wylać do zieleni, wymieszać ponownie i wyłączyć. Gotowe. Teraz zupa musi być nalegał, pokryte kwadrans. Wlać do miski, umieścić parę skrzydeł do każdego fragmentu, można zastosować! To idzie dobrze z suszonego chleba w tosterze.

Grochówka z kurczaka – wersja amator

składniki

Nie, nie mam nic złego z tego tytułu tam myśleć. Zupa nie jest „amatorem”. Przeciwnie, ulubiony! Przeprowadzenie przepis zupy grochowej z kurczaka, trzeba będzie następujące produkty: pół kilo kurczaka, z filiżanką nasączoną całych groszek, cebulę i marchew, dwa ziemniaki, jeden ząbek czosnku, dwie łyżki oleju dobry roślinny, sól i przyprawy, jak dużo jak zielony zbyt ,

postęp

Moczone groszek, wlać dwa litry wody, niech zagotować i gotować na średnim ogniu przez dwadzieścia do trzydziestu minut. Pokroić kurczaka i zgniatanie czosnek, posiekać cebulę mniejszych i większych marchewki. Podsmażyć cebulę i, oczywiście, marchewkę w oleju roślinnym. Minęło pół godziny, można wysłać kurczaka i czosnek do grochu, dwadzieścia minut później są one prawie gotowanych. Następnie należy pierwsze pan krojone ziemniaki, a kolejne siedem minut do dziesięciu i warzywa z patelni. Sól i pieprz, liść laurowy korony zupa! W ostatniej chwili przed wyjęciem z ognia, dodać warzywa.

ostrzeżenie

Nie gotować groch! To powinno być bardzo miękkie, ale cały. Ostatnie pół godziny spróbować go częściej. Oczywiste jest, że nie ma lepszego niż danie z kurczaka zupy grochowej, ale nie ładować wyprzedzeniem bezpośrednio z patelni.

Grochówka z wędzonym kurczakiem

składniki

Przepis Grochówka z wędzonym kurczakiem wymaga jedną całość wędzony kurczak, funt groch, którego moczyć przez noc, jedna bardzo duża cebula lub dwie mniejsze, jedna duża marchew, dwa lub trzy ziemniaki, dwie łyżki oleju roślinnego, liść laurowy, sól i przyprawy do smaku.

przygotowanie

Wlać groszek w rondlu z wodą – dwa i pół litra. Chociaż groch gotować, wyciąć z całego kurczaka mięsa całkowicie. Kość podczas odpędzania wrzucony do garnka z grochem. Po zagotowaniu uczynić najmniejszy ogień i usunąć pianę. Następnie przykryć rondel i angażować warzyw.

Ziemniaki czyste i pokroić jak na zdjęciu powyżej – większy i marchew są znacznie płytsze. plasterek cebuli, zbyt. Marchew i cebula powoli smażone w oleju roślinnym (zwłaszcza olej z oliwek).

Bardzo ważnym punktem

Gdy groch pozostają stałe, na środku, odchylić w cedzidło napar inny pulę. Groszek, wybierz kości kurczaka i odesłać go do bulionu. Doprowadzić do wrzenia i rzucać w ziemniakach. Gdy zupa przychodzi do wrzenia ponownie złożyć do patelni warzywa, liść laurowy, sól i wszystkie przyprawy. Więcej 10 minut, a zupa jest gotowa. Posypać ziołami i wyłączyć grzanie. Niech skonfigurować sobie dziesięć do piętnastu minut. W misce umieścić kilka kawałków wędzonego kurczaka, wlać do zupy lub zupy pierwsze, na wierzchu kurczaka. Od zmiany tych warunków, zupa grochowa z kurczaka przepis nie zmieni, to będzie niesamowite!